USD28.2033

Про реформи, сина Порошенка, нові технології і штучний інтелект

Про реформи, сина Порошенка, нові технології і штучний інтелект

Як ви знаєте, в Україні можна виділити два типи людей – ті, які за абсолютну зраду, і ті, які за абсолютну перемогу. Перші оперують такими фразами як “потрібно мислити позитивно”, “а що ти зробив для країни?”, “нехай син Порошенко все зробить”, “в Україні найкращі ресторани”, “старбакс – г*вно, а українська кава хороша” і т.д. Зрадофіли, в свою чергу, вивчили такі фрази як “Вальцман”, “влада грабує простих українців”, “а краще б ви зайнялись…”, “а чому долар не по 8” і т.д.

Почнемо зі зрадофілів. Аватарки – від українського герба до “свободу XXX”, мемчики різної степені упоротості, віра в жидомасонів, теорії змов, перепости різних мудаків і “лідерів думок” різної степені упоротості.

“Свідки абсолютної перемоги і позитивного мислення” теж їб*нуті. Хоча, на мій погляд, вона навіть страшніші за зрадофілів, бо, зазвичай, мають всі можливості для аналізу, нормальний дохід, знають більше однієї мови і часто подорожують. Але вони все рівно їб*нуті, тому що їх рівень знання того, як все працює в країні закінчується знаннями як працює кавомашина в ламповому коворкінгу, або вони більшість часу сидять де загодно, тільки не в Україні, продовжуючи розповідати про “рішучі реформи”.

Наявність такого феномену як зрадофіли і свідки перемог говорить про те, що за кілька років ніхто на високому рівні не навчився правильно комунікувати з громадянами, а про реальні перемоги мало хто здогадується. Але це також означає, що не треба видавати бажане за дійсне.

Безвіз? Однозначно перемога. Чи є в цьому заслуга президента, міністерства закордонних справ, кабміну і верховної ради? Частково є. Але якби Європа не захотіла “подарувати” безвіз українцям, жодні зусилля цих інституцій не привели б до результату. Замініть слово безвіз на “членство в Євросоюзі” і зрозумієте, про що я кажу.

Прихід убера, H&M, і можливо IKEA? Однозначно перемога. Лише нагадаю, що всі ці бренди давно працюють в рашкостані. Ні про яку “перемогу над корупцією”, “інвестиції в Україну” чи “відновлення економіки” мова не йде. В Україні торгових площ менше в 2,5 раз навіть порівнюючи з сусідньою Польщею. Тобто нам треба ще відкрити умовних 10 лавін і океан плаз, щоб хоча б догнати Польщу.

Убер, до речі, найкраще, що сталось з Україною. Після приходу убера всі улони, бонди і т.д. почали трохи думати про пасажирів. Дуже жаль, що убер перетворився в лайно, що, знову ж таки, символізує про реальний стан речей.

Читайте также:

На Марше защитников устроили флешмоб в поддержку пленных и узников Кремля

Нагадаю, що за останні роки з'явилось таке поняття як євробляхи. Дивно, як для “рішучих реформ”. Нагадаю, що я вже особисто 4-й рік чекаю реформу в підготовці водіїв, боротьби з 90% покупкою водійських прав і т.д.

За останні 4 роки Київ не просто не став кращим, а деградує шаленими темпами. Шалені затори, вулична торгівля, переходи, реклама, корупційні забудови. Ви хоча б одну позитивну історію чули, де просто взяли і нагнули когось, хто вирішив незаконно щось побудувати? А бачили оголошення “узаконення нелегальних будівель”? Ось, знову ж таки, реальний справ речей.

Про реформу силових структур будемо говорити? Чи не варто витрачати слова там, де і так все ясно?

Дороги? Мені молдовани жалілись в Молдові на українські дороги. Молдовани! Жалілись! На українські! “Дороги”! Хоча прогрес є. Дякую і за це.

Економіка виросла на 2%? Супер, це означає, що до рівня сучасної Польщі ми прийдемо через 25 років при таких темпах.

Укрзалізниця? Зробила ребрендинг. На ребрендинг туалетів і провідників це ніяк не вплинуло.

Читайте также:

Шендерович: Чилийский вариант выхода из ситуации, сложившейся в РФ, представляется самым удачным

Тобто, пересуваючись виключно по центру Києва убер блеком між ресторанами, попиваючи “дешеве” пиво, може виникнути враження, що життя в Києві (Україні) виглядає досить непоганим.

Головне, рідше виходити в реальність.

Разом з тим, ми дійсно почали робити спроби вилізти з того л*йна, в яке успішно занурювались останні 100 років. І коли прийде час обирати нових очільників, мій голос однозначно буде за тих, хто, як мінімум, зменшив швидкість занурення в напрямку дна.

В Україні дійсно стало жити краще завдяки технологіям. Якщо ти мінімально дружиш зі смартфоном, то:

– платити майже кругом можна картою або Apple/Google Pay;

– в метро можна платити картою або Apple/Google Pay і не стояти в чергах;

– в таксі можна їздити, прив'язавши карту, а іноді навіть отримувати до 20% кешбеку від монобанку;

– отримати допомогу на народження дитини, відправити податкові декларації, купити квитки на автобус і потяг, відкрити/закрити ФОП, отримати дозволи, виписки можна онлайн;

– поки немає нормального сполучення між містами, можна подорожувати блаблакаром;

– замовляти їжу онлайн;

– відправляти і отримувати товари з-за кордону з плюс-мінус нормальними умовами;

– дивитись легальний контент через Netflix, або HD футбол через oll.tv.

Читайте также:

Правда о рабском труде в СССР

Правда, людей, які вміють і знають як все це робити, не так багато.

В більшості своєму читати як переможні, так і зрадофільські пости важко. Тому що в 99% випадках хвалять не тих і не за те, і обкладають часто теж не тих, і не за те.

Ще в багатьох випадках, коли намагаються розповісти про “перемоги”, забувають додати, що прогрес є, але за рахунок “низької бази”. І якщо підняти статистику і порівняти її з іншими країнами, то стає очевидним, що це жопа, просто гарно прикрашена циферками.

Не вірите?

– в Україні в кілька раз менше торговельних і бізнес площ (так, будувати БЦ і ТЦ треба);

– Київ – четвертий в світі по динаміці збільшення цін;

– Київ – одне з найбільш незбалансованих міст по критерію оренда житла до середнього прибутку (що свідчить про тіньову економіку);

– Україна на туризмі заробила настільки мізерну суму, що її навіть соромно називати;

– Україна – один з європейських лідерів лідер по смертності на дорогах;

– в Україні в кілька раз менше машин на 1000 населення;

– Україна статистично дешева для туристів, але статистично дорога для українців.

І т.д. Тому коли будете черговий раз кричати, що торговий центр нам не потрібний, то подивіться на статистику. І так, це не означає, що ТЦ має бути замість парку. Тому що це різні речі і не потрібно обирати щось одне.

Що з цим робити?

1. Визнайте проблеми. Тикайте чиновникам щоразу на всіх рівнях, коли вони починають розповідати, як все чудово.

2. Навчіться розрізняти, хто відповідає за вирішення тих чи інших проблем. Президент відповідає за міжнародну політику і “торгує лицем”. Закони приймає верховна рада. За благоустрій відповідає міська/сільська влада. А за ваш двір – ЖЕК або ОСББ, тобто ви самі.

4. Створіть ОСББ і/або навчіться по закону нагинати ЖЕКи і місцеві органи. Подивіться на свій двір і під'їзд, і якщо там насрано, то спочатку займіться ним, а вже потім переходьте до обговорення політиків. Не наср*но? Чудово, переходьте на новий рівень – району, селища, міста. Будуйте оазиси навколо себе. Якщо все вийде, з часом ці оазиси об'єднаються в одне комфортне середовище.

5. Почніть користуватись новими технологіями, сервісами і перестаньте стояти в чергах в метро.

6. Перестаньте виправдовувати жлобство і непрофесіоналізм.

7. Організуйте курси і семінари в університетах, на своїх підприємствах – першої допомоги, пожежної безпеки, по донорству, про те, як користуватись новітніми технологіями, запрошуйте людей з інших сфер, щоб вони ділились своїм досвідом.

7. Оберіть одну-дві організації (благодійний фонд чи неприбуткову організацію), якій ви довіряєте і почніть їм допомагати – матеріально, як волонтер, порадами, знижками чи послугами.

8. Почніть критично ставитись до інформації. Пройдіть курси критичного мислення.

9. Почніть платити за те, за що ніколи не платили – музику, фільми, спробуйте дати більше чайових, якщо вам сподобався сервіс. Ви одразу побачите, як змінюєтесь в кращу сторону. Ви почнете цінувати сервіс. З часом ви навчитесь вимагати сервіс. А ще з часом – і забезпечувати хороший сервіс.

10. Подорожуйте.

Влада Лісабону уклала угоду, в рамках якої заплатить організаторам WebSummit 127 млн доларів (!) за те, щоб конференція ще 10 років проходила саме в Лісабоні. Якщо організатори вирішать залишити місто, то повинні будуть виплатити 3,5 млрд (!) доларів – саме в таку суму влада оцінює профіт від проведення конференції. Спробуйте співставити ваш світогляд і переконання з цим фактом.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В управлении государством главное – соблюдать все формальности, а на мораль можно и не обращать внимания. "

© Марк Твен

Регистрация

(Максимальный размер файла 0,5Mb)

Восстановление паролю

Пожалуйста, введите ваш логин или адрес электронной почты.

Будьте бдительны – агрессор вас прослушивает

Супрун рассказала, как из-за раздоров в медуниверситетах избили ее мужа

Вслед за Ткаченко. Кличко тоже хочет проверить работу КГГА

Декомунізація – ключовий крок трансформації України. ВІДЕО

Глава УГКЦ предлагает создать совместную комиссию ПЦУ и Восточных католических церквей

Оккупанты заявили о возможности переименования Крыма

Казанский: Смерть Джумаева – на совести прогнившей судебной системы

В Украине началась неделя по противодействию буллингу

У Вінниці патрульним довелось наздоганяти п’яного водія буса

Незабаром на полицях бібліотек міста з’явиться книга “Легенди та історії Вінниці”

Пленум Верховного суда выступил против законопроекта Зеленского

Завтра у деяких мікрорайонах Вінниці буде понижено тиск води через ремонт водогону

Машовец: Спровоцировать кровавую вендетту в Украине не так сложно, как некоторым кажется

Сила влади – в нашій нерішучості

Новые порядки проверок Гоструда оспаривают в суде

Еврокомиссия раздает гранты на бесплатный Wi-Fi

Украинских политзаключенных делали гражданами РФ против их воли

Взгляд Волкера на выполение формулы Штайнмайера: на самом деле все не так оптимистично

Освобожденные политзаключенные и моряки получили новые документы

Богдан кивает на Нидерланды в ситуации с выдачей Цемаха России