USD28.2033

Про що насправді сказали в Кремлі, або Неофіційний переклад з російської

Про що насправді сказали в Кремлі, або Неофіційний переклад з російської

Проблема будь-якого іноземця полягає у тому, що за рідким винятком він не дуже добре розуміє відтінки іншої мови, навіть, якщо колись її вивчав. Треба або дуже довго прожити у відповідному мовному середовищі, або самокритично визнати, що не всі нюанси вловлюєш правильно.

Ось тут і потрібні ті, хто такі тонкощі розуміє. І може перекласти часом спеціально загорнуті у “мудреные философствования” одкровення на зрозумілу навіть іноземцю мову. А оскільки серед політичного бомонду Заходу справжніх знавців російської відверто мало, беру на себе невдячну (але сподіваюся потрібну, бо знання – це ж сила) функцію неофіційного “толкователя снов”…

З минулого послання пана Суркова, яке стосувалося здебільшого глобальних справ, ми дізналися, що Росія – це “країна – цивілізація”, “альфа -самець, що йде у відрив”, прочитали про її майбутню самотність у цьому сумному світі та інші позарозумні речі.

Тепер – акцент на справах внутрішніх, російських. Легким кавалерійським наскоком (не звикати!) Кремль спростовує демократію як таку, заперечуючи саме існування цієї форми суспільного розвитку. Висновок цілком логічний: як нема її взагалі (все це підступна маніпуляція та брехня лібералів та торгашів), то як же вона може бути в Росії. У нас її не було, нема і не буде.

И во веки веков! Аминь!

Ну, хоч чесно.

Отже, перше послання Заходу: ні на які зміни у внутрішній політиці, ви, нікчемні ліберали, можете не розраховувати. Ми тут, в Росії, будемо жити по – своєму, лише імітуючи ваші євровитребеньки на кшталт виборів, партій, громадянського суспільства та інших пародій на справжню країну. Усе це ми маємо, але лише для проформи, щоб ви не чіплялися. Теперішня Росія – це не просто найліпша форма існування, але і запорука “ВИВИЩЕННЯ (виділено мною, – авт.) російської нації”. Щоб хтось там і не сумнівався! Бо ми – ВЕЛИКІ!

Далі – більше. Російська держава, що “народилася” при Путіні – взірець і кінцева форма взагалі будь-якого державотворення. Ну, майже як комунізм – після якого – лише рай. Оскільки це вдалося тільки в Росії, геть усі навколо страшенно заздрять щасливим росіянам і хочуть у себе такого ж. І загадкова, але разом з тим щедра російська душа готова “експортувати” цей продукт по всьому світу аж до самих до його околиць.

Отже, друге послання для Заходу: чекайте нових “посилочок” у вигляді “новачків”, кібервтручань у вибори чи збитих цивільних літаків. При цьому, однак, не забувайте про потенційну можливість локальної “войнушки” для оголошеного “вивищення Росії”. А одночасно – для демонстрації суцільної деградації західної системи державного мислення і управління, бо “хто ж помиратиме за Нарву?”.

Читайте также:

Экологическая катастрофа на Донбассе: из-за действий боевиков исчезают целые водоемы. ВИДЕО

Чому це буде можливим? Уважний читач відразу знайде чітку і неспростовну відповідь: тому, що (після розвалу СРСР) “невозможный, противоестественный и контристорический распад России был, пусть и запоздало, но твердо остановлен”. Тепер вона повернулася до “єдино можливого стану великої, (увага!) такої, що збільшується (виділено мною, – авт.), и (увага!) такої, що збирає землі (виділено мною, – авт.) спільноти народів”.

Нічого не нагадує? Скажіть, а як така країна може не воювати? Про це ж нас вже попереджали минулого разу. Невже про Керч забули?

А щоб сумнівів не залишалося, вам ненав'язливо нагадують, що “нескромная роль, отведенная нашей стране в мировой истории, не позволяет уйти со сцены или отмолчаться в массовке и не сулит покоя…”.

Читайте также:

КСУ обнародовал решение о неконституционности постановления о введении карантина

Так, що запасайтеся попкорном, дорогі європейські ліберали (у Москві вас чомусь тепер майже офіційно називають “ліберастами”). Покой вам только снится!

Але і це ще не все. Вже навіть школяр на Заході знає, що населення країн ЄС та НАТО давно стало об'єктом московських маніпуляцій. Тим, хто у цьому сумнівався, раджу прочитати наступну фразу двічі: “Россия вмешивается в их мозг, и они не знают, что делать с собственным измененным сознанием”. Це стало можливим тому, що Росія почала виробляти свої “смисли” та “перейшла у контрнаступ”.

Тому третє послання Заходу: ми будемо і надалі вести проти вас інформаційну війну, низькопробну пропаганду, розповсюджувати фейки і відверту брехню, використовуючи ліберальні закони вашого ж Заходу. І що є найбільш цинічним – говорять про це нахабно відверто.

А тепер – про родзинку. Насправді найбільша цінність Росії – це її “глубинный народ”, який і визначає розвиток російської державності.

Наступний пасаж, твердо переконаний, увійде у перелік найвидатніших зразків (і не лише сучасної, і не лише російської) політико-філософської думки:

“Глубинный народ всегда себе на уме, недосягаемый для социологических опросов, агитации, угроз и других способов прямого изучения и воздействия. Понимание, кто он, что думает и чего хочет, часто приходит внезапно и поздно, и не к тем, кто может что-то сделать”.

Читайте также:

Іванов: Російський ліберал – це російський консерватор, якому вчасно не заплатили. Не забувайте про це

Перечитуючи його кілька разів (ну, щоб глибше відчути оті самі нюанси і відтінки), зловив себе на думці, що його автор мені нагадує героя відомої російської казки – Ємелю, який, ну, як би так делікатніше сказати, ну, … на печі. Але то лише неконтрольовані асоціації, вибачте.

Відтак, і висновок відповідний:

“Начать в России можно с чего угодно – с консерватизма, с социализма, с либерализма, но заканчивать придется приблизительно одним и тем же. То есть тем, что, собственно, и есть”.

Теж філософський шедевр і знову асоціації з невмирущим: на цей раз з крилатими висловлюваннями ЧВС. Згадали? “Яку б партію в Росії не створювали, а все одно виходить КПРС”.

Але ось тут підходимо до найголовнішого питання. Чи є взагалі хтось, хто може почути, розпізнати оте невловиме для західних товстошкурих лібералів прагнення “богообраного” народу? Так, – це лише одна-єдина особа, та ні, – особистіть (!) глобального рівня і масштабу. Це – В.Путін! І саме тому створена ним нова держава (дві попередні – Петра І та В.Леніна) є “ефективною и довговічною”.

Тому четверте послання для Заходу: і не розраховуйте на те, що Путін кудись подінеться після 2024 р. Бо, читаймо далі, суспільство довіряє лише йому і тільки йому. На цій вірі все і тримається! А “различные ветви власти сходятся к личности лидера, считаясь ценностью не сами по себе, а лишь в той степени, в какой обеспечивают с ним связь”. Ось так, просто і зрозуміло. Як і все геніальне.

Сталіну, гадаю, це би сподобалося. А оскільки сьогоднішня Росія все більше нагадує сталінський СРСР, Путіну теж має сподобатися.

Ну, а наостанок, за сонцесяйними традиціями совкового жанру, панегірик собі, тобто, Росії коханій, і впевненість у неминучій перемозі:

“У нашего нового государства в новом веке будет долгая и славная история. Оно не сломается. Будет поступать по-своему, получать и удерживать призовые места в высшей лиге геополитической борьбы. С этим рано или поздно придется смириться всем тем, кто требует, чтобы Россия “изменила поведение”. Ведь это только кажется, что выбор у них есть”.

Це заключне послання в класичному для Росії стилі шантажу: ми вас переможемо, бо ви лише здатні на те, щоб програвати. Це, знаєте, ще одне таке чергове для закріплення на рівні підсвідомості вкидання психологічної отрути у ваш західно- ліберальний, а, отже, незахищений мозок.

Ну, що сподобалося?

Так і залишатиметися об'єктом кремлівських маніпуляцій, “глубинной демагогии” та потенційної агресії? Чи, може, нарешті почнете називати речі своїми іменами і діяти?

Певні надії, на щастя, з'являються. Маю на увазі, зокрема, Велику Британію, яка не лише розробила, але і почала застосовувати стратегію з нейтралізації загрози з боку Росії. На підході й інші західні демократії. Хоч вони і повільні, але дієві. Та лише об'єднавшись, вони дадуть потрібний результат.

І тоді “незламна” держава, так само піде на смітник історії, як ще зовсім недавно пішов у небуття колись “великий і могучий” СРСР. І ніхто не плакав, навіть власний “глибинний народ”, сподіваючись на зміни, яких так і не дочекався.

Так буде і цього разу. Тільки б прокидалися на Заході пошвидше. Бо це, у першу чергу, у його ж власних інтересах.

Думайте, дорогі західні пані і панове, думайте…

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

  Чтобы оставить комментарий необходимо

  "Политика слишком серьёзное дело, чтобы ей занимались одни политики."

  © Шарль де Голль

  Авиакатастрофа под Чугуевом. Черные ящики Ан-26 расшифровали – Верещук

  В Киеве погибла сотрудница посольства США

  На Вінниччині позашляховик зіткнувся з деревом та перекинувся: одна людина загинула, четверо в лікарні

  Юрій Луценко: Закінчився хірургічний етап моєї онкохвороби. Попереду – хіміотерапія

  Вінницькі медпрацівники переймають досвід боротьби з COVID-19 в американських медиків

  Кинооктябрь: В дебрях Токио, в османских степях

  Amazon представила домашнего дрона-охранника

  Кабмин утвердил изменения в порядок компенсации услуги “муниципальная няня”

  Команда Зеленського давно розпалась, ніякої монобільшості не існує, фінансові групи почали свою гру, – Кабакаєв

  За добу у Вінницькій області зафіксували 132 випадки зараження COVID-19

  Донбасс | У Зеленского отреагировали на слова Фокина: Они неприемлемы, Россия – агрессор и оккупант

  “Войну в Украину принесла РФ”. Украинская делегация в ТКГ ответила на заявление Фокина

  Ермак выступил за исключение Фокина из минской группы

  В США разбился истребитель F-35 – столкнулся с самолетом-заправщиком в воздухе: видео

  Переходь на українську! Лишатися російськомовним означає лише погоджуватися бути переможеним

  NASA из-за COVID-19 отложило миссию на спутник Сатурна

  Рада проголосовала за возвращение “пакетов малыша”

  Сім Фокінових цитат, після яких комітет ВР вирішив вимагати його вигнання

  Порошенко заразился коронавирусом

  “Родился в рубашке, железной”. Выживший в крушении Ан-26 рассказал о катастрофе