USD28.2033

Путіну потрібен закон? А нам потрібен Крим та Донбас. У кожного свої цілі та інтереси

Путіну потрібен закон? А нам потрібен Крим та Донбас. У кожного свої цілі та інтереси

Уявіть собі ситуацію. Ви позичили гроші сусіду, три роки він зривав всі домовленності, жодного разу не вніс оговорений місячний платіж, а за два тижні до кінцевого разрахунку, в разі неотримання якого ви можете піти до суду, на вашому порозі з’являється сусід з группою підтримки і вимагає від вас продовжити розписку ще на рік. Ніяких вибачень, ніяких розмов про компенсацію за незручності – нічого.

Більше того, навіть умови, тобто місячні платежі, які були разраховані на три роки – теж не змінилися. Тобто ніхто не хоче бачити, що те, про що домовлялися три роки тому, зараз вже не актуально. І от весь домком тисне на вас, мовляв ви маєте показати, що виконуєте свої забов’язання перед сусідом. Він же нічого крім того кукішу, який він вам показував три роки поспіль, показувати вам не має. Стоїть вся ця процесія на вашому порозі та вимагає: «Доведіть нам, що ви порядна людина. А інкше….відключимо газ».

Або інша історія. Взяли ви в борг у сусіда, віддали в строк. Все як годиться оформили, печатки поставили, нема жодного сумніву, що ви своє забов’язання виконали в строк та в повному обсязі. Проходить три роки і ваш сусід на чолі «стурбованної обчєствєнності» вашого під’їзду заявляється до вас на поріг та вимагає віддати йому третину суми ще раз. Бо у нього обставини. Він розраховував на гроші, які ви віддали, купити собі щось дуже потрібне, а воно за три роки піднялося в ціні. Тож ви знову йому винні, про що вас запевняє «обчєствєнность». Адже негоже змушувати людину жити без чогось дуже для нього потрібного. А ваші заперечення про те, що треба було купувати три роки тому, одразу після того, як ви віддали всю сумму – то порушення прав та ганьба. «Да що це ви собі дозволяєте, гер сусід! Ви не маєте права вказувати людині коли їй купувати собі щось корисне». Той факт, що ви виконали забов’язання, а ваш сусід не виконав намірів, нікого не гребе.

Читайте также:

Речинский: Порошенко – это плохой театр снаружи и оголтелое воровство внутри

Читайте также:

Эскалация боевых действий вполне возможна. И выборы эту вероятность существенно увеличивают – политолог

Скажете, що таке неможливо. Ще й як можливо. Коли мова іде про Росію та непоборне бажання світових лідерів встановити мир у всьому мирі. Так, що потім вже на тому місті нічого не проросло. Закон про особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО був прийнятий в строк. Те що він не почав діяти – не наші проблеми.

Якщо він Путіну так подобався, то чому він не забрався з Донбассу три роки тому, поки діяв закон? Якщо потрібен закон про самоврядування на перехідний період, то навіщо подовжувати старий, прийнятий під тиском? Адже зараз, після визнання Росії агресором, можна прийняти новий закон, якій більш відповідає часу.

Так, мінські домовленності посилаються на закон про місцеве самоврядування. Але сам закон не є їх частиною. Більше того, в домовленностях не вказаний конкретний закон. Путіну потрібен закон? Цікаво. А нам потрібен Крим та Донбас. У кожного свої національні інтереси та стратегічні цілі. Буває.

Єдине, що мені не зрозуміло, так це якого біса нам говорять, що ми маємо щось довести нашим західним партнерам? Ми ж не жертовне теля, щоб нас до заклання вести. У англійській мові є визначення божевілля. Це багаторазові намагання зробити одну ту саму річ з відомим негативним результатом, чекаючи від кожної нової спроби інших результатів.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Все политики делятся на два класса: те кто прикрываясь добром творят зло, и тех кто творит зло не прикрываясь ничем."

Військові прогалини спільної оборони: які проблеми НАТО потребують реакції США

Архиепископ Зоря: Надеемся на Томос до конца года

Любимые продукты украинцев станут недоступной роскошью, придется затянуть пояса

Зачем РФ снова “победила” в Сирии

Архиепископ КП о патриархе Кирилле: Возможно, работает с ФСБ

Речинский: Каждый новый президент был хуже предыдушего. Нынешний – просто сумма генетического мусора

Климкин “с пониманием” отнесся к выходу США из договора с РФ

Оккупанты решили добить крымчан, будут дышать серной кислотой, экологическая катастрофы набирает оборотов

Вінничан закликають робити щеплення від грипу

У Вінниці водій на підпитку повалив дві опори

У НАБУ повідомили про ліквідацію корупційної схеми втікача Онищенка

Дело экс-мужа Подкопаевой: суд перевели в закрытый режим

СБУ показала откровенное видео про экс-мужа Подкопаевой, Тимофей все рассказывает, это нужно видеть

Россия стоит перед выбором: сдаваться уже сейчас или еще помучаться

Суд отправил Нагорного в СИЗО

Жуткое ДТП с актерами “Дизель Шоу” получило продолжение, суд взялся за водителя автобуса, следит вся Украина

У масового розстрілу в Керчі є вигодонабувач – юристка

Чубаров анонсировал переименование Крыма

Неужели терактам не конец: в Керчи вблизи печально известного колледжа прогремел мощный взрыв

Суд отказался передавать дело Труханова из Одессы в Киев