NewsOnline24

Путін загнав себе у пастку: Данілов попередив про наближення катастрофи в Росії

Данілов заявив, що Путін загнав себе у глухий кут останніми виборами/ фото УНІАН

Очікується катастрофа, бо російський диктатор Володимир Путін, який незмінно тримає владу у своїх руках, загнав себе у паску після імітації виборів.

«Я хочу, щоб ви усі звертали увагу, коли виступає Путін, на його, перш за все, поведінку. Це вже до людей, які мають фах. І майте на увазі, що у нього дуже складна ситуація. І якщо зараз хтось помилково вважає, що він має якісь успіхи, що у нього усе добре, що він там переміг, що намалювали йому там 80 чи 120%… Насправді він розуміє, що це для них усіх катастрофа. У нього немає виходу з тої пастки, у яку він сам себе загнав», — розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов сказав в ефірі інформаційного марафону.

Зокрема, секретар РНБО відзначив, що з Путіним ніхто не буде спілкуватися, а Росію у тому вигляді, у якому вона на сьогоднішній день існує, ніхто не буде брати до уваги.

Відео дня

«Єдине, що у нього лишається, це так званий ядерний шантаж… Але це вже питання до політиків у світі, наскільки довго вони будуть все це терпіти, наскільки довго вони будуть заплювати на це все очі», — сказав Данілов.

Він висловив прикрість, що у світі є деякі політики, які вітають Путіна з «перемогою» під час імітації виборів.

«Пройде час. Усе буде розставлене на свої місця. Бо у сучасного фюрера це остання гастроль. Ніяких виборів наступних Путін вже робити не буде. Це буде зовсім інша ситуація. І майте на увазі, що той синдикат, який зараз вже остаточно зафіксувався в результаті подій, які відбувалися на Московії у п’ятницю, суботу і неділю, приведе до катастрофи ту територію, і зрештою, ми дочекаємося питання, коли остання країна, яка має колонії на своїй території, буде деколонізована», — наголосив Данілов.

Вибори Путіна в РФ — головні новини

Імітація президентських виборів в Росії відбувалася 15-17 березня. На окупованих територіях України російські загарбники силою змушували українських громадян брати участь в імітації процесу збереження Путіна при владі.

18 березня Центральна виборча комісія РФ заявила, що на псевдовиборах виграв Путін. Йому «намалювали» 87,28% голосів. Крім того, у ЦВК стверджували, що явка була рекордною — 77,4%.

При цьому Франція, Німеччина, Польща, Латвія та Велика Британія розкритикували проведення виборів в умовах цензури, а в США заявили, що вибори в РФ були недемократичними.

www.unian.ua

Exit mobile version