NewsOnline24

Рафаель Надаль оголосив про завершення спортивної кар’єри

Іспанський тенісист повісить ракетку на цвях після фінальної стадії Кубка Девіса.

Рафаель Надаль

Ґрунтовий король йде на пенсію: легедарний іспанський тенісист Рафаель Надаль офіційно оголосив про те, що завершить кар’єру у листопаді.

Як пише Reuters, останнім турніром для 38-річного спортсмена стане командний Кубок Девіса, який Рафа вигравав чотири рази. У листопаді він допоможе своїй збірній у фінальному плей-оф.

Надаль є володарем кар’єрного «Золотого шлему», вигравши усі чотири найпрестижніших турніри в календарі та Олімпійські ігри. Загалом у нього 22 титули на «мейджорах» — показник, за яким Рафа поступається лише Новаку Джоковичу. Іспанцеві належить абсолютний рекорд за кількістю перемог на одному турнірі «Гренд Слем»: він аж 14 разів вигравав «Ролан Гаррос» на улюбленому ґрунтовому покритті.

У соцмережах Надаль подякував усім за роки виступів 12 мовами. Його колеги та суперники, Роджер Федерер та Новак Джокович, заявили, що Рафа надихнув мільйони дітей займатися тенісом, а грати проти нього було справжньою честю.