СБУ провела антитерористичні навчання у морській акваторії південних регіонів України: з'явилися яскраві фото та відео

В акваторіях Одеської та Миколаївської областей відбулися масштабні антитерористичні навчання за участю підрозділів СБУ, Держприкордонслужби, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, а також співробітників Морський рятувальної служби та Адміністрації морських портів.

Як повідомили у пресцентрі СБУ, метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на об’єктах транспортної інфраструктури південних регіонів нашої країни.

За легендою навчань декілька умовних “диверсійних груп” намагалися вчинити теракти на території Одеського морського торговельного порту та одного з державних підприємств. “Зловмисники” здійснили захоплення двох вантажних суден, одне з яких прямувало до Миколаївського порту держпідприємства.

 

Ще одна група озброєних «терористів» проникла на територію Одеського порту та забарикадувалась в адміністративному приміщенні. При цьому «диверсанти» захопили у “заручники” декілька осіб з керівного складу порту.

Учасники навчань поетапно відпрацювали спільні дії, оцінили ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам. Силами зведених штурмових груп спецпідрозділів проведено навчальну операцію з нейтралізації диверсантів та звільнення “заручників”.

За підсумками навчання визначено стан захищеності об’єктів підприємства та надано чіткі інструкції його керівництву щодо дій при можливих загрозах.

Регулярне проведення таких навчань дозволяє суб’єктам боротьби із тероризмом посилити ефективність спільних дій під час проведення відповідних операцій.

(Еще нет голосов, оставьте первым)