NewsOnline24

«Шахтар» мінімально поступився «Арсеналу» у Лізі чемпіонів

Від голкіпера «гірників» у вирішальному епізоді відвернулася удача.

Дмитро Різник

Донецький «Шахтар» зазнав другої поразки в основному раунді Ліги чемпіонів. Підопічні Маріно Пушича на виїзді прикро програли лондонському «Арсеналу».

Долю трьох очок вирішив епізод на 29-ій хвилині, коли після удару «канонірів» м’яч влучив у стійку, після чого від спини голкіпера українського чемпіона Дмитра Різника опинився у сітці. На 31-го номера записали автогол.

Реабілітуватися за невдачу воротар донеччан зміг по перерві. За гру рукою Валерія Бондаря у ворота «Шахтаря» призначили пенальті. Проте Різник ногами парирував удар Троссара.

На жаль, відповісти реалізованими гольовими нагодами «помаранчево-чорним» не вдалося. 0:1 — «Шахтар» залишається з одним очком після трьох матчів. А «Арсенал» без Олександра Зінченка, який всю гру просидів у запасі, має сім балів.