USD28.2033

Шантаж, погрози, підкуп. Як зараз ”Батьківщину” блокують на виборах в ОТГ

Шантаж, погрози, підкуп. Як зараз ''Батьківщину'' блокують на виборах в ОТГ

Рівень втручання посадовців Порошенка у виборчий процес нині цілком відповідає стандартам режиму біглих попередників. Влада невимушено переходить усі можливі червоні лінії. Навіть побіжне телефонне опитування партійців “Батьківщини” по регіонах дає відчуття часів Януковича.

Ось панорама фактів, котрі відкриваються. Можна уявити, яким довгим був би повний список неправомірних дій функціонерів нинішнього режиму, якби в автора була змога потратити на це достатньо часу.

Вінницька область

Краснопільська сільська ОТГ Гайсинського району.

На представників партії “ВО “Батьківщина” здійснюється безпрецедентний тиск з боку влади. Так, Гайсинський міський голова Гук Анатолій Ілліч, який очолював районну організацію ВО “Батьківщина”, під тиском та погрозами влади 23 вересня 2017 р. подав в ТВК клопотання про відкликання усіх представників партії ВО “Батьківщина” з дільничних виборчих комісій та подав на заміну представників влади, а саме партії БПП Солідарність.

Донецька область

Слов'янський р-н. Андріївська сільська ОТГ

З боку представників “Нашого краю” та БПП є шалений тиск на кандидатів в депутати від “Батьківщини”. Питання ставиться руба, в стилі конкретних донецьких пацанів:

Або ти знімаєщся з виборів та складаєш повноваження кандидата в депутати від “Батьківщини”, або тебе звільняють з роботи і нехай “Батьківщина” годує тебе і твою сім'ю. Не витримав тиску і зняв свою кандидатуру тільки один кандидат (Сухобрус Ю.І.), інші тримаються.

Закарпатська область

Ужгородський район, Баранинська сільська ОТГ

До складу Холмецької дільничної виборчої комісії N210587 не була влючена Коваль М.Г. за поданням Ужгородської районної організації політичної партії Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”. Пізніше, після відповідної звернення партійної організації, Ужгородська районна виборча комісія, мотивуючи це технічною помилкою, ввела Коваль М. Г. до вищезазначеної ДВК. Але Коваль М.Г. уже не змогла прийняти участь у жеребкуванні і претендувати на керівні посади ДВК.

Миколаївська обл.

Новобугський р-н., Новополтавська сільська ОТГ

При утворенні виборчих округів грубо порушено вимогу Закон України “Про місцеві вибори” щодо наявності приблизно рівної кількості виборців в округах. Різниця складає більше ніж в 5 раз (на одній дільниці 414 виборців на іншій 71 виборець), що створює нерівні умови для учасників виборчого процесу. Виборчі округи нарізані під конкретних кандидатів від влади. Рішення суду,яке вступило в законну силу, який визнав дане рішення неправомірним, не виконується Новополтавською ТВК. Неодноразові звернення до ЦВК не дали ніякого ефекту.

Читайте также:

Послы G7 призвали к обмену Сенцова и других политзаключенных в РФ

Херсонська область

Каховський район, Любимівська селищна ОТГ

23 жовтня 2017 року Любимівською ТВК було прийнято рішення про відкликання зі складу ТВК Прибитько Юлії Анатоліївни, яка є членом ТВК та членом партії ВО “Батьківщина” з формулюванням – “за проведення агітації”. Приводом до цього були нібито заява громадянина та телефонні дзвінки з вимогою відкликання Прибитько Юлії Анатоліївни. Перед засіданням ТВК Прибитько Ю.А. була доведена до гіпертонічного кризу, через що була вимушена звернутися за медичною допомогою. За станом здоров'я Прибитько Ю.А. не була присутньою на засіданні ТВК, питання розглядалося без її участі.

Прибутько Ю.А. є досвіченим юристом, заперечує свою участь в агітаційній роботі. Зараз готуються документи для оскарження цього неправомірного рішення в суді.

Харківська область

Йде безпрецедентний тиск на кандидатів в депутати від “ВО “Батьківщина” з боку представників виконавчої влади. Форми тиску – шантаж, погрози, звільнення з роботи вчителів, лікарів, бібліотекарів, керівників комунальних і державних установ, підкуп.

Читайте также:

САП вернула в НАБУ на доработку дело о предложении взятки Супрун

Наприклад:

 в Ізюмському районі дійшло до того, що голова РДА Шамрай Любов Миколаївна після заяв щодо неприпустимості тиску і залякування неугодних їй кандидатів заявила, що вона взагалі не допустить “ВО “Батьківщина” до виборів в Оскільську ОТГ, тому що “їм, “батьківщинівцям”, там робити нічого”;

 схожа ситуація і в Наталинській сільській ОТГ (Красноградський район). Там сільський голова особисто викликає до себе кандидатів від “ВО “Батьківщина” і примушує їх до відмови від балотування від “Батьківщини”;

 такий же самий тиск іде на кандидатів в Коломацькій ОТГ;

 в Золочівській ОТГ 14 кандидатів від “ВО “Батьківщина”, які працюють в комунальних або державних установах, під тиском місцевої влади за декілька днів до висування відмовились іти кандидатами в депутати.

У неформальних розмовах керівництво області заявляє, що у них є вказівка про те, що 70% усіх обраних депутатів мають бути від БПП і вони не зупиняться ні перед чим, щоб виконати цю вказівку.

Вінницька область

Вінницька область також відчуває безпрецедентний адміністративний тиск влади на неугодних кандидатів. Людей примушують відмовлятися іти кандидатами в депутати або йти від БПП.

Читайте также:

Обстрел Мариуполя: появились неопровержимые доказательства причастности РФ

Наприклад:

 секретар Гніванської міської ради, яка є депутатом від “ВО “Батьківщина” і планувала йти кандидатом у депутати Гніванської ОТГ, за декілька днів до висування робить заяву, що буде йти від БПП. Така ж сама ситуація і з директором Могилівської школи, яка планувала йти від “Батьківщини”, але в останній момент заявила, що не буде балотуватися;

 у Староприлуцькій ОТГ (Липовецький район) претенденту в кандидати на голову ОТГ від “Батьківщини” було вчинено підпал автомобіля, а через декілька днів кров'ю на приміщенні сільської ради написали йому погрози. Злочинців не знайдено. Людина після цього відмовилась іти кандидатом на посаду голови;

 в Іванівській ОТГ (Калинівський район) кандидат на посаду голови від “ВО “Батьківщина” після зустрічі з головою РДА відмовився йти кандидатом на посаду голови.

Львівська область

У Пустомитівському районі за декілька днів до висування 10 кандидатів від “Батьківщини” “мовчки” відмовилися йти кандидатами в депутати.

Дніпропетровська область

Аналогічна ситуація у Дніпропетровській області, де вибори відбудуться в 19 ОТГ. Керівники районних державних адміністрацій особисто викликають до себе кандидатів від “ВО “Батьківщина” і заявляють їм, що якщо вони залишаться у списку “Батьківщини”, то їх звільнять на другий день. Шалений і безпрецедентний тиск чиниться на представників “Батьківщини” у всіх районах.

В Межівському районі за декілька днів до висування п'ятнадцять кандидатів від “Батьківщини”, які працюють в різних державних і комунальних установах, відмовились іти кандидатами в депутати. У Широківському районі чотири кандидати в депутати відмовилися балотуватися від “Батьківщини”.

Київська область

Після місцевих виборів опозиційні на центральному рівні політичні сили створили в Київській обласній раді більшість. Головою облради обрали представника “ВО “Батьківщина”. Протягом двох років обласною радою було розроблено і прийнято десятки соціально значимих програм. Проте станом на 1 вересня рівень їх фінансування склав менше 10%. І це незважаючи на те, що на рахунках Київської обласної держадміністрації сьогодні є 2 млрд. грн., також є 250 млн. грн. на об'єкти соціальної інфраструктури, але вони заблоковані на рахунках держказначейства. Це економічний геноцид Київщини. Щодня на депутатів обласної ради відкриваються кримінальні провадження, чиниться тиск на їхні родини. Апогеєм цього цинізму і беззаконня стала сесія Київської обласної ради 26 вересня. Під час цієї сесії депутат від БПП Віталій Карлюк цинічно побив депутата від “ВО “Батьківщина” Владислава Хахуліна, який намагався захистити жінку – голову облради.

У Київській області відбуватимуться вибори до 4-х ОТГ. З боку влади величезний тиск на кандидатів від “Батьківщини”.

Сумська область

Складна ситуація і в Сумській області. Яскравим прикладом тиску влади на неугодних депутатів є події навколо депутата обласної ради від “ВО “Батьківщина”, авторитетного в області фермера, кандидата на посаду голови Буринської ОТГ Ладухи Віктора Івановича. На початку 2017 року була здійсненна спроба рейдерського захоплення фермерського господарства, засновником якого є його родина. Після того, як ціною надзусиль вдалося захистити господарство від рейдерів, почались масові позапланові перевірки з боку податкових та інших контролюючих органів. Відкрита низка кримінальних справ. Протягом останніх днів відбулись обшуки у активістів громадської організації “Майдан”, з якими співпрацює Ладуха В.І., борячись проти місцевої мафії і свавілля чиновників.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Для политиков реформы – это во-вторых, а может даже в-третьих. Любой ценой удержать себя во власти – вот что для них во-первых."

© Олег Попцов

От саммита в Хельсинки Путин получил больше, чем Трамп, – эксперт

В попытке наказать США Россия следует примеру Венесуэлы

Экс-командующий ВМС предложил заминировать Азовское море

Болезнь левизны и соломенный симулякр “Европы в Украине”

Погода на 20 июля: стихия сведет на нет отдых украинцев

Чем наши денежные сограждане напоминают австралийских аборигенов

Убийство Павла Шеремета: два года спустя

Все очень серьезно: Путин заговорил об обострении на Донбассе

Путин нагло назначил свидание Трампу в Украине

В Крыму затеяли массовое переселение людей: оккупанты нацелились на другой континент

Путін посилює тиск. Навіщо Росії санкції проти України

Омелян лишит украинцев самых популярных мест в поезде

Сенцова уже успели “похоронить”: адвокат режиссера сообщил детали

Битва за томос: пятый элемент украинской автокефалии

Известная волонтерка в инвалидном кресле открыла душу красоте: трогательные фото

Путин задумал в Украине референдум: Трамп думает над предложением

Путин предложил Трампу провести в Донбассе референдум – Bloomberg

Торговцы простотой: эксперименты с кухарками в политике

Украинская киберполиция словила нашумевших хакеров-студентов

Трамп послал к Путину «гонца»: когда состоится новая встреча