USD28.2033

Що означатиме втрата землі для жителів міст

Що означатиме втрата землі для жителів міст

Згідно з даними опитування, проведеного науковцями Житомирського національного агроекологічного університету, 96% аграріїв не зможуть скористатися можливістю купити землю, на якій працюють, бо не мають коштів. Ті ж, хто в Україні має кошти – а це або олігархи, або можновладці-хабарники – скуплять землю не для ефективного її використання, а для подальшого перепродажу. Якщо на старті ринку наші чорноземи коштуватимуть 500 доларів за гектар, то згодом їхня ціна зросте в десятки разів – тут клани вже чують великий «навар».

Українські сільгоспвиробники, які годують всю країну, опиняться на «не своїй» землі, що стане об’єктом махінацій. Найголовніша небезпека полягає в тому, що Україна, котра вважається житницею Європи, не зможе прогодувати сама себе. Непродумане запровадження ринкового обігу земель призведе до порушення цілісності оброблюваних земельних масивів, що ускладнить процес виробництва продуктів харчування. Про який плановий збір врожаїв можна буде говорити в такій ситуації?! Це все одно що сіяти на схилах вулкана.

Читайте также:

Город раздора: Саакашвили откровенно рассказал о ссоре с Порошенко

Як наслідок – ціни на продукти зростуть у рази. Дорожнеча та дефіцит продуктів, інфляція та зубожіння населення – це все буде ударом передусім по мешканцях міст, які не мають своїх городів!

Поспішний розпродаж землі створить великі проблеми для роботодавців у селі, і мільйони українських селян поповнять лави безробітних. Це ще більше ускладнить ситуацію на ринку праці в Україні. Рівень безробіття може зрости удвічі, або, навіть, утричі. На кожне робоче місце в місті претендуватимуть додатково ще дві особи.

Читайте также:

Отравление шпиона Скрипаля: в РФ истерика из-за громкого разоблачения

Іще один аспект стосується експорту. За минулий рік частка сільськогосподарської продукції у грошовому вимірі перевищила 35% від загального об’єму експорту товарів з України. Втрата землі означатиме втрату значної частки валютної виручки. Можуть скоротитися і доходи державної казни.

Сьогодні всі мешканці міст, як і селяни, повинні зупинити крадіжку української землі і вимагати продуманої земельної реформи. За підрахунками експертів Аграрної партії, грамотно проведена земельна реформа стане запорукою успіху країни, розвитку нових високотехнологічних галузей. Розумне використання землі – це 3 мільйони нових робочих місць і капіталізація земельних ресурсів на рівні $504 млрд. Це фінансова стабільність, достойні зарплати, доступні ціни на продукти. Це ресурси для розвитку промисловості, медицини, освіти і культури. Основою успіху країни є саме якісно врегульоване земельне питання.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Шпионил за украинским военными на Донбассе: агент боевиков выполнял приказы «Беркута»

Гройсман обещает сделать себе прививки в прямом эфире

Погода на 22 мая: часть Украины накроет стихия

Я майор, я прав: мужчина устроил стрельбу в Харькове, есть пострадавшие

Еду в Магадан: часть І

Владельцев евроблях поставили перед жестоким выбором: документ

В суд ушло обвинение против двух киевских “беркутов” по Майдану

Мишень в трусиках: известный кремлевский пропагандист засветился в рядах боевиков

Фирменный бред от ФСБ про Крым

Троица 2018: сколько выходных получат украинцы

Бизнес снова под ударом: власть придумала новые штрафы, вы будете удивлены

Влада відмовляється виплачувати два мільйони за зруйноване в АТО житло

Погода на 22 мая взбудоражит всю Украину

В Украине более чем вдвое уменьшился размер субсидий: обнародованы цифры

“Щирий друг Сербії”: як Вучич помиляється щодо Путіна

Где получить пенсию и зарплату: украинцев предупредили о важном изменении

Задержан агент боевиков: собирал данные о ВСУ с помощью телефона

Огненные реки и ядовитые облака: легендарный курорт накрыла катастрофа

Разорвать порочный круг противодействия реформам

Неравнодушные украинцы остановили полицейский беспредел: видео