USD28.2033

Що робив посол Фінляндії у Вінниці

Сьогодні,13 грудня, з метою активізації взаємин і обговорення перспектив співробітництва, Вінниччину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндської Республіки в Україні пан Юха Віртанен.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА.

В обласній державній адміністрації відбулась зустріч голови ОДА Валерія Коровія та Вінницького міського голови Сергія Моргунова із паном Віртаненом і керівниками виробничих фірм з фінським капіталом, які співпрацюють з українським бізнесом.

Звертаючись до високих гостей, Валерій Коровій відзначив, що Вінниччина сьогодні є об’єктом підвищеної уваги, відтак ознайомив дипломатів з економічним потенціалом області.

«У нинішніх дуже непростих умовах наш регіон є одним із лідерів економічного розвитку по цілому спектру питань. Традиційно склалось,що левова частка припадає на сільське господарство і харчову промисловість. Після кризи 2008 року нам вдалося досягнути позитивної тенденції на таких ринках, як південно-східна Азія, Китай, Індія і додати динаміки місцевому бізнесу, який працює на цих ринках.
Завдяки формуванню проєвропейських систем конкуренції, прозорості у прийнятті рішень, нам вдалось реалізувати кілька дуже потужних проектів у галузі переробки продукції АПК. На сьогоднішній день саме це стало локомотивом для економічного зростання».

Читайте также:

Не совпадение: крымчанам запретили читать про виллу Киселева

Очільник області також зазначив, що влада сьогодні ставить перед собою завдання диверсифікувати економіку краю: «Ми працюємо в різних напрямках, щоб створювати нові робочі місця у всіх видах бізнесу: індустріального,сфери послуг, інфраструктури. Зараз ведеться цілий ряд перемовин із представниками японських бізнес-кіл. Зі свого боку ми гарантуємо одні з найкращих умов адміністративного супроводження проектів»,- запевнив Валерій Коровій.

Враховуючи деяке послаблення за останні роки економічних зв’язків України та Фінляндської Республіки, зменшення об’ємів експорту-імпорту, голова облдержадміністрації висловив переконання, що в питанні подальшого розвитку співробітництва працювати, безумовно, є над чим.

Читайте также:

Эйдман: Вчера явно отрабатывалась срочная эвакуация Путина. ФОТО

Таку ж позицію озвучив у своєму виступі Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндської Республіки в Україні пан Юха Віртанен.

«Ми бачимо багато можливостей для вивчення потенціалу нашого співробітництва. Фінляндія – дуже креативна країна: ми удосконалюємо IT-технології, енергоефективні та освітні проекти. До речі, у галузі освіти наші країни вже співпрацюють на рівні профільних міністерств»,- зазначив пан посол.
Він подякував за теплу зустріч і ґрунтовне знайомство із економічною ситуацією, яка склалась на Вінниччині та висловив впевненість у необхідності активізації подальшого співробітництва.

Дипломат із Фінляндії передав слово голові фінської бізнес-групи, директору компанії « Telko Ukraine» Сергію Шоміну:

«Я представляю об’єднання фінського бізнесу в Україні, яке налічує близько 30 різнопланових компаній,- енергетичного, хімічного бізнесу, машинобудування тощо,- повідомив він,- Дуже радий можливості побувати у Вінниці – передовому в багатьох відношеннях місті, та разом із своїми колегами шукати шляхів співпраці із бізнесовими колами Вінниччини».

Учасники зустрічі – керівники фірм, що входять до фінської бізнес-групи, коротко презентували бізнес-можливості своїх компаній та обмінялись контактною інформацією.

Затим учасники зустрічі, за доброю традицією, обмінялися подарунками та зробили світлину на пам’ять.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Иерусалимский патриарх отказал Порошенко, но встретился с делегацией УПЦ

У Вінниці “ожила” соборність

На Черниговщине построят солнечную электростанцию

До Вінниці завітали трансформери

Выборы-2019: Большинство кандидатов уже нарушают закон – Аваков

Понад 30 релігійних громад Вінниччини уже приєднались до ПЦУ

У Вінниці шкільні копи навчатимуть учнів

Настоящая борьба с внешним врагом способна сплотить страну, но спекуляции на этом – только разделяют

Путину грозит судьба Жанны Фриске: раскрыта зависимость президента РФ

Турчинова избрали координатором союза “Всеукраинский Собор”

На израильские компании в Украине работают 11 тысяч программистов – посол Израиля

Выборы 2019: стал известен кандидат в президенты от националистов

Какую выгоду получит Британия от выхода из ЕС и почему её за это критикуют?

Кравчук поддержал выдвижение Тимошенко в президенты: “Выведет Украину из экономической пропасти”

Институт нацпамяти подготовил ко Дню Соборности ролик и выставку

Украина за год опустилась на 7 ступенек в индексе инновационности – Bloomberg

В Лос-Анджелесе объявили номинантов на 91-ый “Оскар”

10 years challenge. Как Владимир Стельмах обвалил курс и нажился на валютных заемщиках

Филарет пришел на съезд Батькивщины

“Свиной грипп” российской пропаганды в информационной войне против Грузии