Сильні дощі завтра поступово залишатимуть територію України

Сильні дощі, які вчора пройшли на північному сході України, поступово, разом із циклоном та фронтами, які спричинили негоду, завтра поступово залишатимуть територію України.

Як повідомив сьогодні Харківський регіональний центр з гідрометеорології, за 12 годин на метеостанції Харкова випало 87 мм. Це – абсолютний добовий максимум опадів за весь період спостережень. Минулий рекорд був зафіксований у липні 1883 року і становив 83 мм.

Отже, потужні опади відсуваються, залишаючи на завтра, 15-те липня, лише невеликі, максимум помірні дощі на північному сході України, на Півночі, плюс Вінниччина, Черкащина та Кропивницький з районами. Невеликі локальні дощі також можливі у середу на Волині, Рівненщині та в Карпатах. Усе, що не ввійшло в цей перелік – сухо та сонячно.

Антициклон Yoann витісняє дощі. Карта.

Температура повітря трохи підтягнеться на липневому турніку – завтра очікується +21+26 градусів, на Півдні до +26+28 градусів, на крайній півночі місцями +18+20 градусів.

У Києві на вершині літа буде комфортно.

15-го липня суттєві опади – навряд, хіба десь якийсь локальний нетерплячий дощик не втримається. Температура повітря підвищиться до більш комфортних +23 градусів.

Надалі, впродовж тижня, потепління триватиме, до більшості областей України прибуде ще кілька теплих градусів, очікується до +23+29-ти, лише в західних областях переважатиме відчутно свіжіша погода, +19+24 градуси.

Половина літа швидко справилася, ми переходимо в другу фазу.

Треба накопичити за літо, що швидко минає, здоров’я, варення, терпіння, здоровий колір обличчя, міцні нерви, гарні фотографії з приємних подорожей, маленькі ремонтики, запас нових та старих книжок, готовність до осінніх несподіванок…

(Еще нет голосов, оставьте первым)