USD28.2033

Сьогодні на Вінниччині стартує сезон полювання

8 серпня у Вінницькій області відкрито сезон полювання.

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області встановили наступні терміни полювання:

В обласному управління лісового та мисливського господарства нагадують, що відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області встановили наступні терміни полювання:

З 16-ої години 08 серпня до 08 листопада 2015 року: на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, щилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), на гусок: сіру, білолобу велику, гуеменника.

З 16-ї години 08 серпня до 08 листопада 2015 року включно: на перепілку.

З 03 жовтня до 29 листопада 2015 року включно: на фазана.

Індивідуальне полювання на копитних тварин:

  • З 01 травня до 29 грудня 2015 року включно: на самця козулі;
  • З 1 серпня 2015 року до 31 січня 2016 року включно: на самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування;
  • З 01 вересня 2015 року до 31 грудня 2015 року включно: на самок оленя плямистого, козулі, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування;

Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин – з 07 листопада до 27 грудня 2015 року.

З 07 листопада 2015 року до 17 січня 2016 року включно: на зайця-русака, лисицю, вовка;
З 07 листопада 2015 року до 31 січня 2016 року включно: на куницю лісову;

Читайте также:

Вінничан навчатимуть скандинавській ходьбі

ДНЯМИ ПОЛЮВАННЯ Є:

  • на пернатих – субота, неділя, середа;
  • на копитних, куницю лісову (при індивідуальному полюванні) – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя;
  • на зайця-русака – неділя;

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць. Норми відстрілу лисиці не лімітовано.
Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей – 1; качок – 5; лисок – 6; куликів – 10; голубів – 10; перепілок – 15; курочок водяних – 3; норця великого – 1; пастушків – 3;

Читайте также:

Майже півтисячі правопорушень виявили у Вінниці завдяки ситуаційному центру

Полювання проводити за відстрільними картками з зазначенням місця та дати проведення полювання, на пернату дичину – набоями, спорядженими шротом з №9 по №3, на хутрових звірів – з №2 по №00.

Полювання на зайця-русака в лісових угіддях деяких користувачів ЗАБОРОНЕНО.

Полювання на зайця-русака проводиться в польових мисливських угіддях.

Полювання на диких парнокопитних тварин, куницю лісову проводиться за ліцензіями згідно із затвердженими лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у мисливський сезон 2015/2016 років та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 02.04.2007 року № 129, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.04.2007 року за № 389/13656.

Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше двадцяти мисливців, включаючи нагоничів.

Читайте также:

У Вінниці серед білого дня битою побили двох активістів

Добування вовка та лисиці дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Добування вовка та лисиці дозволити здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон здійснюється мисливцями з дозволу Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу Вінницької облдержадміністрації за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.

Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь відповідно до “Правил організації полювання та надання послуг іноземним мисливцям”, затверджених наказом Держкомлісгоспу від 9 вересня №83 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1.10.1999 р. за № 714/4007 (зі змінами).

Відлов з метою переселення в угіддя інших користувачів у рахунок ліміту добування 2015-2016 р. дозволяється проводити в усі дні тижня: парнокопитних тварин – з 01 вересня 2015 р. до 01 березня 2016 р.. На кожну відловлену тварину до початку її вивезення обов’язково закривається ліцензія.

Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до “Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин”, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 09 жовтня 2001 р. №94, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.10.2001 р. за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту добування в сезон 2013-2014 р.

Теги: , ,
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."

Марш за будущее 18 февраля: где и когда выйдут на протест

Чем Порошенко отличается от Ющенко в 2009

Янукович наследил в “ЛНР”: соцсети бьются в истерике

Искали несколько часов: сошла опасная лавина, есть жертвы

Назад в 2015 год. Чего не сказал Порошенко в Мюнхене

Скатывается в яму: “крымские” будни напугали сеть

Это нечто уникальное: шедевр легендарного художника скрывал сюрприз

Оболванивание дончан. А вы думали все это было “за Новороссию”?

Великий пост 2018: календарь питания на каждый день

Оккупанты не замечают под собственным носом новую катастрофу в Крыму

Как валютная кухня страны сказывается на личном кошельке украинца

Недоступное жилье: какие квартиры снова подорожают

Кто для тебя Бандера: поляки придумали новые издевательства над украинцами

Бандитское окружение может почувствовать падение авторитета

Не бита, не крашена: эти хитрости помогут выбрать лучший б/у автомобиль

Второй день Мюнхена: партнеры Украины озвучили противоположные мнения

Российский госбанк закроет большинство отделений в Украине

Мерзкий сюрприз: известный супермаркет предлагает фасоль с “противной” добавкой

Сварилась: загадочная смерть женщины всколыхнула всю страну

Сами не можем, Франция поможет: кто решит проблему киевского мусора