NewsOnline24

Стан надання соціальних послуг у Вінницькій області

8 квітня голова облдержадміністрації Владислав Скальський розповів про поточний стан надання соціальних послуг у Вінницькій області.

На Вінниччині триває моніторинг щодо забезпеченості потреб людей похилого віку, людей з інвалідністю та багатодітних сімей. На сьогодні для них в області діють програми щодо  продуктових наборів, гарячих обідів та засобів індивідуального захисту. Загалом, для людей з вищезазначених категорій надали вже 35 990 продуктових наборів та 3 760 гарячих обідів. Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Як зазначив очільник ОДА, нині в області соціальну послугу догляду вдома отримують 17 802 особи похилого віку та особи з інвалідністю. Станом на 7 квітня додатково було виявлено 176 одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги. З них 104 стали клієнтами територіальних центрів соціального обслуговування.

Нагадаємо, що з 25 березня соціальними працівниками області проводиться щоденний телефонний моніторинг забезпеченості осіб похилого віку , засобами індивідуального захисту та ліками. Загалом, соцпрацівники надали понад 80 тисяч консультацій.

За словами Владислава Скальського, всі райдержадміністрації та міські голови міст обласного значення опрацювали питання забезпечення осіб зазначеної категорії продуктовими наборами та гарячими обідами.

(Еще нет голосов, оставьте первым)

Exit mobile version