Site icon News Online 24

Трамп: ми створимо найсильнішу армію і будемо вимірювати успіх за війнами, які закінчуємо


Трамп: ми створимо найсильнішу армію і будемо вимірювати успіх за війнами, які закінчуємо

Фото: президент США Дональд Трамп (GettyImagеs) Автор: Наталія Кава, Мілан Лєліч

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що його країна створить найпотужніші збройні сили у світі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на промову Трампа.

«Як і в 2017 році, ми знову побудуємо найсильнішу армію, яку коли-небудь бачив світ. Ми будемо вимірювати наш успіх не тільки битвами, які ми виграємо, але й війнами, які ми закінчуємо, і, можливо, найважливіше, війнами, в які ми ніколи не вступаємо», — сказав Трамп.

Трамп заявив, що хоче залишити по собі спадщину як «миротворець і об’єднувач», будуючи «найсильнішу армію, яку ми коли-небудь бачили».

«Я буду людиною, яка встановлює мир», — сказав Трамп.

Інавгурація Трампа

Сьогодні у Вашингтоні, Сполучені Штати Америки, пройшла інавгурація 47-го президента США Дональда Трампа.

Докладніше про те, що сьогодні відбувається у Вашингтоні і як проходила передача влади в США — в матеріалі РБК-Україна.

Також на церемонії Трамп пообіцяв, що в Америці розпочнеться «золоте століття», окреслив головні пріоритети своєї адміністрації, але не згадав передвиборчу обіцянку сприяти швидкому завершенню війни в Україні.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version