NewsOnline24

У багатоповерхових будинках Вінниці продовжують ремонтувати ліфти

З початку року у Вінниці капітально відремонтували 11 ліфтів. Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької міської ради.

Зазначається, що роботи вже завершили у п’яти будинках. Зокрема, по вул. Антонова, 54, капітально оновили три , за адресою Антонова, 40А, роботи провели у другому, четвертому, п’ятому та шостому під’їздах. Також відремонтовані ліфти отримали мешканці будинку по вул. Д. Нечая, 77а, а саме: у першому та третьому під’їздах. Капітально відремонтували ліфт й у другому під’їзді будинку по вул. А. Янгеля, 75. А по вул. 600-річчя, 80 відремонтували вантажний ліфт.

У ході проведення робіт у ліфтах встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки , зможуть зв’язатися з черговим диспетчером навіть за відсутності електроенергії в будинку. Крім того, пристрій здешевлює вартість обслуговування ліфта як для підприємства, так і для мешканців.

“Капітальний ремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та коштом міського бюджету як підтримка будинків ОСББ (перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу, що визначений співвласниками будинку). Оновлюються механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації (25 років) і потребують капітального, а не поточного, ремонту. Наразі в роботі у нас п’ять об’єктів”, – каже заступник директора департаменту, начальник відділу капітального ремонту та розвитку житлового господарства Сергій Ткачук.

(Еще нет голосов, оставьте первым)

Exit mobile version