У «Слузі народу» розповіли, кого бачать в опозиції

Партія “Слуга народу”, що здобула більшість місць у Верховній Раді IX скликання, воліла би бачити в парламенті “проукраїнську опозицію”. 

Про це сказав кандидат в народні депутати від партії “Слуга народу” Віталій Безгін, передає “Обозреватель”. За його словами, “Слуга народу” збирається претендувати на переважну більшість парламентських комітетів. 

На запитання, які з них можуть бути віддані опозиції, політик відповів: “Тут питання в тому, кого ми вважаємо опозицією. Хто реально буде цією опозицією? У нас є думка, що бажано мати опозицію проукраїнську”. 

“Я не бачу причини, чому ми з проукраїнськими силами не можемо співпрацювати з тих чи інших питань. Оскільки це будуть питання, які стосуються України. Думаю, у них не має бути перешкод, щоб їх підтримувати”, – додав Безгін. 

Він уточнив, що “не-проукраїнська” партія серед тих, які пройшли в Раду, тільки одна – “Опозиційна платформа – За життя”. 

“Думаю, наша позиція в тому, щоб уберегти себе від впливу цих антиукраїнських сил в парламенті. Максимально”, – зазначив майбутній нардеп. 

(Еще нет голосов, оставьте первым)