USD28.2033

У Вінниці депутати міськради ухвалили Програму розвитку підприємництва на 2021-2023 роки

Сьогодні, 30 жовтня, на сесії міської ради ухвалили Програму розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької міської ради.

У Програмі йдеться про популяризацію культури підприємництва, промоцію місцевого бізнесу, розвиток бізнес-компетенцій, покращення бізнес-клімату. Очікується створення нових об’єктів інфраструктури підтримки бізнесу, збільшення кількості суб’єктів малого і середнього підприємництва (МСП), вихід вінницьких підприємців на нові ринки та збільшення обсягів експорту товарів та послуг МСП.

Малий та середній бізнес – це важливий фактор розвитку громади, створення робочих місць, наповнення бюджету. Саме тому досить серйозна увага у місті приділяється створенню комфортних умов для підприємництва, а також впроваджуються інструменти підтримки, у тому числі фінансової.

Як приклад – порядок часткової компенсації відсотків за кредитами. У рамках цього порядку підприємці змогли залучити кредитів на суму 10 млн грн. А з міського бюджету було їм компенсовано майже 1 млн грн. Залучені кошти бізнес спрямував на закупівлю нового обладнання, сировини, розширення виробництва тощо. Головне, що завдяки цьому було створено 154 нових робочих місць.

Читайте также:

У вересні у Вінниці відбудеться тематичний ретро-пікнік

Нова програма буде розрахована на період 2021-2023 роки. І включатиме низку заходів з фінансового стимулювання, навчальних тренінгів, розвитку соціального підприємництва, а також створення у перспективі Центру підтримки підприємництва на базі інноваційно-технологічного парку “Кристал”.

Програма розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки є документом, що розроблений у співпраці бізнес-спільнотою міста, експертів міжнародного рівня та спеціалістів місцевого самоврядування задля досягнення нового рівня співпраці з бізнесом, посилення його конкурентоспроможності не тільки на території міста, але й за кордоном. Крім того, цей документ розроблено спільно з експертами українсько-канадського проекту “ПРОМІС: Партнерство для розвитку міст”.

Читайте также:

Станом на 7 жовтня на Вінниччині підтверджено 76861 випадок COVID-19

Для довідки: Програма має на меті розбудову екосистеми розвитку підприємництва у Вінницькій міській ОТГ для забезпечення конкурентоспроможності місцевих МСП в Україні та на міжнародних ринках. А також – залучення населення до підприємницької діяльності. Проєкти та завдання програми сформовані відповідно до 4 стратегічних цілей:

1. “Інформування МСП та покращення комунікації” (містить заходи, спрямовані на інформаційну підтримку підприємців, виявлення їх потреб та ініціатив та активізацію комунікації бізнесу з міською владою).

2. “Популяризація культури підприємництва та промоція місцевого бізнесу” (заходи, спрямовані на висвітлення діяльності вінницьких товаровиробників і промоцію місцевої продукції).

3. “Розвиток бізнес-компетенцій” (містить заходи, спрямовані на отримання знань, вмінь як з основ підприємницької діяльності для широкого кола зацікавлених осіб, які бажають займатися підприємницькою діяльністю, а також тематичні навчальні активності для діючих підприємців).

4. “Покращення бізнес-клімату” (складається з заходів, спрямованих на покращення доступу до фінансів, підвищення якості співпраці бізнесу з університетами, активізацію створення бізнес кластерів, оптимізацію регуляторної політики та створення Центру розвитку підприємництва).

Зазначається, що більшість заходів Програми відбуватимуться щорічно протягом всього періоду дії.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

  Чтобы оставить комментарий необходимо

  "Политика — есть благородное искусство получать голоса бедных и деньги на избирательную кампанию у богатых, обещая защитить одних от других."

  © Оскар Америнджер

  Европейскую ракету-конкурента Falcon 9 разработают во Франции

  Звание генерала присвоено легендарному Редуту – командиру обороны Донецкого аэропорта

  Братве нечего терять. Путин поднимет ставки без сомнений, – Саша Сотник

  В Британии создали работа, имитирующего человеческие эмоции

  США направят войска на восточный фланг НАТО в случае нападения РФ на Украину – Guardian

  Бабченко: Доброе утро, Владимир Владимирович Каддафи!

  Apple подписала секретное соглашение с Китаем на $275 миллиардов

  Зеленский сверил позиции с Блинкеном перед переговорами Байден-Путин

  У Байдена думають над варіантами евакуації американців з України у разі вторгнення Росії – CNN

  В Раду внесут законопроекты о повышении безопасности дорожного движения – МВД

  Instagram ввел новые функции для безопасности пользователей-подростков

  После переговоров с Путиным Байден позвонит Зеленскому – CNN

  Пешеходам удалось увернуться. Автомобиль влетел в кассу парка Межигорье: видео

  Ян Валетов: Армии РФ не удастся пройти по Украине прогулочным шагом. Путин и его команда упырей кто угодно, но не идиоты. И просчитывать последствия они умеют

  Стефанчук спрогнозировал, когда Рада может принять закон о множественном гражданстве

  Ракета Atlas V вывела на орбиту спутники Пентагона и NASA

  Как распознать кремлевскую пропаганду. Тренинг для журналистов

  В Румынии на украинских туристов напал медведь. Они поранились, спасаясь бегством

  Байден может предложить Бриджит Бринк на должность посла США в Украине

  В Украине в этом году зарегистрировали более трех тысяч преступлений в отношении детей – МВД