USD28.2033

У Вінниці депутати міськради ухвалили Програму розвитку підприємництва на 2021-2023 роки

Сьогодні, 30 жовтня, на сесії міської ради ухвалили Програму розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької міської ради.

У Програмі йдеться про популяризацію культури підприємництва, промоцію місцевого бізнесу, розвиток бізнес-компетенцій, покращення бізнес-клімату. Очікується створення нових об’єктів інфраструктури підтримки бізнесу, збільшення кількості суб’єктів малого і середнього підприємництва (МСП), вихід вінницьких підприємців на нові ринки та збільшення обсягів експорту товарів та послуг МСП.

Малий та середній бізнес – це важливий фактор розвитку громади, створення робочих місць, наповнення бюджету. Саме тому досить серйозна увага у місті приділяється створенню комфортних умов для підприємництва, а також впроваджуються інструменти підтримки, у тому числі фінансової.

Як приклад – порядок часткової компенсації відсотків за кредитами. У рамках цього порядку підприємці змогли залучити кредитів на суму 10 млн грн. А з міського бюджету було їм компенсовано майже 1 млн грн. Залучені кошти бізнес спрямував на закупівлю нового обладнання, сировини, розширення виробництва тощо. Головне, що завдяки цьому було створено 154 нових робочих місць.

Читайте также:

На деяких вулицях Вінниці завтра тимчасово не буде водопостачання (перелік адрес)

Нова програма буде розрахована на період 2021-2023 роки. І включатиме низку заходів з фінансового стимулювання, навчальних тренінгів, розвитку соціального підприємництва, а також створення у перспективі Центру підтримки підприємництва на базі інноваційно-технологічного парку “Кристал”.

Програма розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки є документом, що розроблений у співпраці бізнес-спільнотою міста, експертів міжнародного рівня та спеціалістів місцевого самоврядування задля досягнення нового рівня співпраці з бізнесом, посилення його конкурентоспроможності не тільки на території міста, але й за кордоном. Крім того, цей документ розроблено спільно з експертами українсько-канадського проекту “ПРОМІС: Партнерство для розвитку міст”.

Читайте также:

У Вінниці проведуть фестиваль повітряних куль

Для довідки: Програма має на меті розбудову екосистеми розвитку підприємництва у Вінницькій міській ОТГ для забезпечення конкурентоспроможності місцевих МСП в Україні та на міжнародних ринках. А також – залучення населення до підприємницької діяльності. Проєкти та завдання програми сформовані відповідно до 4 стратегічних цілей:

1. “Інформування МСП та покращення комунікації” (містить заходи, спрямовані на інформаційну підтримку підприємців, виявлення їх потреб та ініціатив та активізацію комунікації бізнесу з міською владою).

2. “Популяризація культури підприємництва та промоція місцевого бізнесу” (заходи, спрямовані на висвітлення діяльності вінницьких товаровиробників і промоцію місцевої продукції).

3. “Розвиток бізнес-компетенцій” (містить заходи, спрямовані на отримання знань, вмінь як з основ підприємницької діяльності для широкого кола зацікавлених осіб, які бажають займатися підприємницькою діяльністю, а також тематичні навчальні активності для діючих підприємців).

4. “Покращення бізнес-клімату” (складається з заходів, спрямованих на покращення доступу до фінансів, підвищення якості співпраці бізнесу з університетами, активізацію створення бізнес кластерів, оптимізацію регуляторної політики та створення Центру розвитку підприємництва).

Зазначається, що більшість заходів Програми відбуватимуться щорічно протягом всього періоду дії.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

  Чтобы оставить комментарий необходимо

  "Какие-то 90% политиков портят репутацию всех остальных."

  © Генри Киссинджер

  Три приклади, коли ідеальна зброя загарбників зазнавала поразки

  Такого не было 800 лет: Юпитер и Сатурн рекордно сблизятся в декабре

  24 ноября. Памятные даты

  Ми дійшли до межі, – ексзаступниця голови МОЗ про сортування українців з COVID-19

  Китай отправил на Луну ракету по образцы почвы

  Все больше людей заболевают COVID-19 повторно, что говорит о быстром исчезновении иммунитета – ученые

  Сім найважливіших уроків війни в Нагірному Карабасі для України

  Ущерба на десятки миллионов: эту дорогу на Луганщине отремонтировали всего год назад. ФОТО

  Україна має македонський привід для серйозних роздумів – журналістка

  Степанов назвал условия введения локдауна в Украине

  “Фартовый”: Британец в Индии пережил коронавирус, лихорадку денге и малярию. А теперь лечится после укуса кобры

  ЦВК назвала переможців виборів міського голови в Ужгороді, Бердянську та Слов’янську

  Синоптик: Вівторок в Україні обіцяє бути об’єктивно теплим, як для кінця листопада

  КСУ просять скасувати окремі заборони карантину вихідного дня

  Deutsche Bahn и Siemens испытают эко-поезда на водороде

  Чорне море відвідає американський есмінець

  На декількох вулицях Вінниці відбудеться планове відключення електроенергії (перелік адрес)

  ВВС: “Час озброювати Україну”: що ще підтримує майбутній держсекретар Ентоні Блінкен

  У Вінниці завершують реконструкцію спорткомплексу ВНМУ ім. Пирогова

  Huawei запатентовала смартфон с «термометром»