У Вінниці планують об’єднати дитячу бібліотеку ім.Франка з обласною для юнацтва, а наукову медичну із бібліотекою ім. Тімірязєва
У Вінниці планують створити одну потужну обласну дитячо-юнацьку бібліотеку, об’єднавши фонди та можливості двох обласних бібліотек: дитячої ім.Франка та обласної бібліотеки для юнацтва. Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної ради.
Як зазначає заступник голови Вінницької облради Ігор Івасюк, створення такого єдиного бібліотечного простору покращить і послуги, які надають бібліотеки, і сприятиме розвитку самих закладів.
“Ми маємо можливість створити єдину потужну бібліотеку для дітей і юнацтва, теж імені Франка – на вулиці Льва Толстого. Це буде правильно із точки зору надання цих послуг, адже вони зберігаються у центрі міста. Але ці послуги будуть якіснішими. Сьогодні у кожної бібліотеки свої фонди. Є випадки, коли закуповується одна і та ж література, періодика, а було б доречно купувати більший спектр літератури, якщо це буде одна велика бібліотека. Також це можливість проводити більше заходів зі школярами”, – розповів Ігор Івасюк.
Читайте также:
В одному з мікрорайонів Вінниці облаштували нове поле для мініфутболу
Повідомляється, що приміщення на вул. Соборній, де зараз розташована обласна дитяча бібліотека ім. Франка, заклад орендує. Тож дитячу бібліотеку планують перевести на вулицю Льва Толстого – у будівлю, де нині розташована наукова медична бібліотека. У такому разі дитяча бібліотека ім. Франка отримає власне приміщення і власну територію. Неподалік на цій же вулиці розташована обласна юнацька бібліотека. Біля нового приміщення дитячої бібліотеки на Льва Толстого планують встановити дитячий майданчик, а також зробити спільний благоустрій на території біля обох бібліотек.
Читайте также:
Станом на 19 листопада на території Вінницької області підтверджено 14532 випадки COVID-19
Своєю чергою наукову медичну бібліотеку планують об’єднати з обласною науковою бібліотекою ім. Тімірязєва. Це логічне рішення, адже обидва бібліотечні заклади мають назву “наукові”.
“Не зовсім правильна ситуація, коли є дві наукові бібліотеки та фактично розділені фонди. Вважаю, що ми маємо створити потужну медичну філію в рамках бібліотеки ім.Тімірязєва, і таким чином дати можливість усім користувачам цієї філії доступ до величезних наукових фондів”, – зазначає Ігор Івасюк.