У вівторок на Сході України має розпочатися “день тиші”
КИЇВ. 9 грудня. УНН. Сьогодні у зоні проведення антитерористичної операції розпочинається так званий “день тиші”, який ініціювала українська влада, повідомляє УНН.
Режим повного припинення вогню вступив в силу опівночі.
Як відомо, раніше Президент України Петро Порошенко провів нараду з керівниками силових відомств щодо ситуації на Донбасі під час якої було зазначено, що “День тиші” в зоні АТО має розпочатись 9 грудня.
Зазначалося, що учасники зустрічі обговорили виконання поставлених завдань у зоні АТО і визначили заходи, які мають забезпечити виконання Мінських домовленостей щодо Дня тиші, що має розпочатися 9 грудня.
На нараді було визначено дальші дії у разі недотримання бойовиками виконання Мінських угод.
Нагадаємо, українські військові і представники “ЛНР” домовилися про припинення вогню на лінії зіткнення і про виведення важкої техніки.
Читайте также:
Рабочая группа Рады договорилась, как выйти из кризиса с КСУ: что предлагают
В ОБСЄ повідомили, що дане рішення було прийнято сторонами за підсумками консультацій в рамках роботи Спільного центру з контролю і координації.
Як відомо, 5 вересня у Мінську було підписано угоду про припинення вогню на Донбасі. Робота контактної групи у Мінську була продовжена, і сторони підписали наступний меморандум 19 вересня.
Проте, станом на початок грудня бої і обстріли продовжуються.
Загальна кількість порушень припинення вогню з моменту підписання Мінських домовленостей перевищили 3800.
Джерело: УНН