USD28.2033

Угруповання “ЛНР” звинуватило в “тероризмі” Порошенка на вимогу ветерана боротьби з бандерівцями

Угруповання "ЛНР" звинуватило в "тероризмі" Порошенка на вимогу ветерана боротьби з бандерівцями

Так звані «кримінальні провадження» порушили стосовно керівників України й народних депутатів в угрупованні «ЛНР», що визнане в Україні терористичним, і яке діє на окупованій частині Луганщини за підтримки Росії.

Цього вимагав, зокрема, ветеран, який, за його твердженнями, воював проти бандерівців після Другої світової війни. Але, надто не швидко відреагувала так звана «держбезпека» угруповання «ЛНР», від донецьких відстали все одно майже на 2 роки. Чому ж зараз так оперативно зворушилися?

Справжньою виставою у двох частинах від так званого «міністерства держбезпеки» угруповання «ЛНР» закінчився тиждень у Луганську.

Перша частина – звернення «Республіканської організації ветеранів» до так званого «МДБ». У п’ятницю, 13-го, дідусі з орденами та медалями просили очільника цієї «установи» відкрити провадження щодо українських високопосадовців. Останніх облаяли «націоналістами», звинуватили у «геноциді» та вимагали судити.

Другою частиною вистави стало оголошення «міністерством держбезпеки», що «порушені кримінальні провадження» проти цілої низки можновладців – від Петра Порошенка до депутата Олега Ляшка. Також проголошені «терористичними» добровольчі батальйони, більшість з яких зараз діють у складі ЗСУ та МВС.

Читайте также: “Одна кума другій сказала” – СБУ ліквідувала агентурну мережу терористів на Донеччині. ВІДЕО

Цікаво, що серед обурених ветеранів був і дідусь, який прославився 5 років тому розповіддю, як він після Другої світової влаштовував облави у Карпатах та висилав українців до Сибіру. А рік тому отримав автівку від так званої «генпрокуратури» угруповання «ЛНР».

Гра в імітацію

Вступне слово зі звинуваченнями «київського режиму» промовив голова «республіканської організації ветеранів» Михайло Гайдуков. Він 1938 року народження, тому до ветеранів має стосунок лише «організаційний».

Ветеранську організацію «регіонали» довірили йому ще кілька років тому, а перед цим він довго очолював Федерацію профспілок Луганської області. Завдання його майже не змінилось: на обох посадах Гайдуков мав висловлюватися від імені «широких мас» на підтримку лінії «керуючої й направляючої партії». Офіційні профспілки, як відомо, до реального захисту прав трудівників жодних зусиль не докладали.

Угруповання "ЛНР" звинуватило в "тероризмі" Порошенка на вимогу ветерана боротьби з бандерівцямиМихайло Гайдуков (ліворуч) давно займається імітацією голосу мас. Скріншот із відео на сайті так званого «МДБ» угруповання «ЛНР»

Цього разу він нагадав про рішення Драгомилівського суду міста Москви (Росія), який визнав Революцію гідності «державним переворотом», а її лідерів – «державними злочинцями». І висловив сподівання, що звернення ветеранів стане підставою для засудження «злочинців» за якимись «міжнародними юридичними нормами».

Читайте также:

Під будівлею київської мерії встановили пам’ятник Почекуну. ФОТО

Звертає увагу момент, коли один з ветеранів наводить приклад жорстокості українських військових.

«На вулиці Совєтській діти грали мирно. Літак прилетів, скинув бомбочки – й дітей… Діти пропали, невинні люди…» – сказав Василь Афанасьєв.

Йдеться про суперечливий «авіаудар» по захопленій Луганській ОДА 2 червня 2014 року. Українські військові так і не визнали цього обстрілу, та справа в іншому. Дітей серед загиблих і постраждалих тоді не було. Звідки вони взялися у виступі? А з’явилися вони – із пам’ятника. На пам’ятнику на вшанування 8 дорослих, загиблих від «авіаудару» зображена людина в уніформі з дитиною на руках.

Рік тому я писав в одній публікації: «Цілком ймовірно, що ще через рік луганчани, дивлячись на пам’ятник, почнуть говорити, що біля обладміністрації тоді загинули й діти». Ось, цей день вже настав.

Угруповання "ЛНР" звинуватило в "тероризмі" Порошенка на вимогу ветерана боротьби з бандерівцямиТак званий «мер» Луганська Маноліс Пілавов на відкритті пам’ятника жертвам «авіаудару» по ОДА. Окупований Луганськ, червень 2015 року. Фото МІА «Істок»

Читайте также:

Верховна Рада й реформи: здобутки й невдачі парламентського листопада

Заслужений борець із бандерівцями

Ветерани, у свою чергу, згадували про свою боротьбу з «проявами націоналізму, який ішов з Заходу за підтримки закордонних націоналістів» у 1940-50 роках. Один із них – відомий українській спільноті «борець із бандерівцями» Федір Чернецький. Він прославився у травні 2011-го після виступу на сесії Луганської облради.

Читайте также: Українські військові впевнено закріпились на зайнятих позиціях і просуваються вперед

«Ви знаєте, радянську владу не любили. Щойно оберуть голову колгоспу – сім’ю повісили. Тільки виберуть до виконкому – сім’ю повісили. Ми їх дивізією з собаками в лісах оточували. Ловили, саджали у вагон і всіх їх, негідників, – у Сибір! Тому вони і мстять зараз і Росії, і Сталіну, і так далі», – говорив Федір Чернецький 11 травня 2011 року.

Оприлюднення цього відео місцевим сайтом «Lugansk. Медіа стиль» викликало резонанс в інтернеті. Проте кату українських повстанців ніхто нічого не зробив.

Тоді у нього на погонах було дві зірки підполковника, на теперішньому відео з «МДБ» – три полковницькі зірки. Треті зірки (це помітно) – новіші від решти. Вочевидь, наступне звання йому присвоїли вже за часів угруповання «ЛНР», бо на світлинах святкування 9 травня 2013 року він був іще підполковником.

Угруповання "ЛНР" звинуватило в "тероризмі" Порошенка на вимогу ветерана боротьби з бандерівцямиПід «георгіївською» стрічкою – значок організації Ігоря Плотницького «Мир Луганщині». Скріншот із відео на сайті так званого «МДБ» угруповання «ЛНР»

Читайте также:

Radio Free Europe: Шантаж и подкуп обозначили свои пределы

Чернецький користувався увагою з боку влади й раніше. У 2010 році від президента Януковича він отримав автомобіль Geely. У 2015 році машину вкрали та розібрали на запчастини. Так звана «генпрокуратура» угруповання «ЛНР» не змогла спіймати злодія, і замість тієї автівки Чернецькому подарувала Daewoo Lanos. Не кожному ветерану таке щастя буває.

Угруповання "ЛНР" звинуватило в "тероризмі" Порошенка на вимогу ветерана боротьби з бандерівцямиLanos від так званої «генпрокуратури» угруповання «ЛНР» для борця з бандерівцями. Федір Чернецький за кермом подарованої йому автівки. Фото «ЛуганськІнформЦентр»

​Звідки несподіваний поспіх ватажків «ЛНР»?

Хіба могло так зване «міністерство держбезпеки» угруповання ЛНР» відмовити такій делегації? Новина про зустріч ветеранів із очільником «МДБ» Леонідом Пасічником з’явилась на сайті «установи» пізно ввечері у п’ятницю, 13 січня. А вже у суботу зранку оприлюднена заява: «МДБ ЛНР» порушило кримінальні справи стосовно низки вищих державних посадових осіб, народних депутатів і політичних діячів України».

Згідно з повідомленням, «розслідування» проводиться щодо Олександра Турчинова, Петра Порошенка, Арсенія Яценюка, Арсена Авакова, Олега Тягнибока, Віталія Кличка, Олега Ляшка, Дмитра Яроша, Ігоря Коломойського, Юлії Тимошенко, Андрія Парубія, Степана Полторака, Василя Грицака, Валентина Наливайченка та інших.

Порушено так звані «кримінальні справи» також стосовно Юрія Берези, Андрія Білецького, Костянтина Гришина, Ігоря Коломойського, Сергія Мельничука. А Добровольчий український корпус «Правий сектор», батальйони «Азов», «Айдар», «Донбас», «Дніпро-1», «Україна», «Шахтарськ», «Торнадо», «Миротворець» та інші оголошені «незаконними військовими формуваннями», які «продовжують терористичну діяльність на території, що нині підконтрольна угрупованю «ЛНР».

Читайте также: 10 новых политиков, которые не смогли…

Варто згадати, що в угрупованні «ДНР» подібні «справи» відкривали двічі. Спочатку у лютому 2015-го так звана «генпрокуратура» цього угруповання розпочала «слідство» щодо Петра Порошенка, Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова. А через рік, у квітні 2016-го, ватажок «ДНР» Олександр Захарченко заявив: «Буду анонсувати відкриття кримінальних справ щодо Порошенка, Турчинова – усіх, хто причетний до смерті жителів Донбасу і розв’язанню конфлікту».

Чому ж у Луганську схаменулися лише зараз?

Можливо, відповідь – у програному так званому «МДБ» раунді тривалого протистояння з Ігорем Плотницьким. Після чергової поразки «держбезпека» вкотре демонструє непримиренність у боротьбі проти тих, кого називають «укропами».

«Антиплотницька» пропаганда, інспірована «МДБ», значною мірою будується на тезі, що «глава» ніби працює на те, щоби «злити» «республіку» Україні. А йому протистоять «борці за ідею». З цим узгоджуються й гучні арешти українських патріотів на території, нині підконтрольній угрупованню «ЛНР», із абсурдними звинуваченнями.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

Нардепов кормят салатом “Царским”: как изменилось роскошное меню Рады

Рабинович: Я требую, чтобы Рада решала экономические вопросы, а не занималась болтовней

Начали бить мирных людей: очевидец рассказал о протесте под Радой

Кроме завещания: малоизвестные способы распорядиться имуществом

Уволить Гонтареву: нардепы взялись за главу НБУ

У погоды новые планы: чего ждать Крещение

Срочно: под Радой драка, огонь от покрышек и российский флаг

Уже не шутки: гривна пробила очередное дно

Суд разрешил экстрадицию Онищенко, в деле прорыв

В корпорации Порошенко согласовывают зарплаты в конвертах – СМИ

Скидка за каждый градус: как не платить за отопление

Украинцы высказались по поводу компромиссов ради мира

Сотни поправок и торговля с ОРДЛО: что нужно знать о новом законе по Донбассу

Главное за ночь: Ваш сын в полиции и цены самых популярных товаров

Главное за ночь: задержание замглавы Оппоблока и атака на аэропорт

В центр Киева стянут полицию, начинается гневный Марш: что требуют

Закон о реинтеграции Донбасса: самое главное, что изменится

Крещенские морозы отменяются: погода приготовила неожиданный поворот

Хорошие новости: стало известно об изменениях на Донбассе

Главное за ночь: задержание замглавы “Оппоблока” и смертоносная атака на международный аэропорт