USD28.2033

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Бувають у світі дива, і ми творимо їх самі. Наприклад, Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді – підготовці Стратегії низьковуглицевого розвитку. Міністр навколишнього середовища Японії Mr. Nakagawa Masaharu, з яким я щойно завершим зустріч, був приємно здивований нашим успіхом у завершенні підготовки цього документу.

Першим моїм робочим контактом з міністром стала спільна робота на Конференції сторін конвенції зі зміни клімату в Маракеші два роки тому. Тому природно, що сьогодні ми почали нашу зустріч з обговорення та координації позицій наших держав на наступному СОР-24. Я розповів, що Стратегія стала логічним продовженням визначеної мною як пріоритету участі України у глобальному русі боротьби зі змінами клімату – Паризькій угоді. Україна, до речі, серед 10 країнах світу, які завершили роботу над документом. Японія поки продовжує роботу над своїм)

Обговорили реформи у секторах атмосферного повітря і води. Тут я сподіваюся на допомогу Японії. Перш за все, мова іде про створення ефективної системи моніторингу, яка стане основою для запровадження нового управління, запобігання катастроф та оперативного реагування. Така система дозволить отримані дані про реальні викиди та скиди, а отже, застосовувати до забруднювачів увесь інструментарій, аби таки вийти на допустимі у світі норми. В перспективі це запровадить в Україні стандарти чистоти повітря і води. А це – прямий зв’язок з нашим здоров’ям і життям.

Читайте также:

Был месяц Мэй. Кто придет на смену не железной леди Британии

Національні парки та резервуванні території була наступною темою обговорення. Японія наполягає на необхідності використання резервованих територій у обмежених цілях. Я підтримую, що ці території та працівники парків мають стати потужним виховним та просвітницьким локомотивом у зміні відношення до природи у свідомості українців. Для цього в бюджеті цього року Мінприроди передбачило суттєві збільшення коштів для НПП, і планую вже цього року почати створення туристично-інформаційних центрів у парках, які в майбутньому мають стати потужними осередками екологічної пропаганди:)

Читайте также:

Стоимость ПАСЕ. Путин верит, что купить можно всё, и важны не принципы, а “цена вопроса” – политолог

Фінальною, але не останньою в пріоритетах, темою розмови були механізми передачі Україні японських чистих технологій. Таким інструментом у них є програма Спільного кредитного управління (JCM). Мова йшла про можливість переобладнання українських підприємств металургійної, вугільної та енергетичної промисловості японським обладнанням «чистих технологій». Це б суттєво покращило життя українцям, зробило нашу продукцію більш конкурентною на міжнародних ринках і Україну успішною країною. Такою, як ми хочемо її бачити.

P. S. Якщо ви помітили, то офіційна зустріч відбулася без краваток. У Японії в літній сезон офіційні особи і чиновники мають ходити так щоб економити на роботі кондиціонерів. Боротьба зі змінами клімату та озоновою дірою.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"У нас начинается тяжелый период жизни: парламентские, затем еще страшнее - президентские выборы"

© А.Лукашенко

Tesla хочет построить в Украине сеть быстрых зарядок

Парламентські вибори: ЦВК опрацювала більше 84% протоколів. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Наблюдатели NDI: Выборы подтвердили прогресс демократии

Депутат посчитала, сколько женщин будет в новой Верховной Раде

Фильм “Домой” наградили “Золотым Дюком” на ОМКФ

В “Слуге народа” предложили провести первое заседание новой Верховной Рады 24 августа

На Вінниччині легковик зіткнувся з вантажівкою: є загиблий

Скандальный Олесь Довгий обогнал слугу народа

Жеваго не переизберут. Он проигрывает Слуге народа

Зеленский соберет силовиков по расследованию убийства Шеремета

Случаи агрессии к российским туристам за рубежом участились. Как бороться?

На Вінниччині затримали водія під “кайфом” з наркотиками в салоні

В ДТП на Вінниччині загинув 17-річний мотоцикліст

Премьером может стать Владислав Рашкован, бывший заместитель главы НБУ, – источник

Сепаратист Струк не проходит в Раду

МОН обнародовал рейтинги поступающих в вузы

Игорь Кононенко пока не проходит в Раду

Помер один з авторів Конституції України

Индия запустила вторую миссию на Луну

Сергей Пашинский проиграл на выборах в Раду