USD28.2033

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Бувають у світі дива, і ми творимо їх самі. Наприклад, Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді – підготовці Стратегії низьковуглицевого розвитку. Міністр навколишнього середовища Японії Mr. Nakagawa Masaharu, з яким я щойно завершим зустріч, був приємно здивований нашим успіхом у завершенні підготовки цього документу.

Першим моїм робочим контактом з міністром стала спільна робота на Конференції сторін конвенції зі зміни клімату в Маракеші два роки тому. Тому природно, що сьогодні ми почали нашу зустріч з обговорення та координації позицій наших держав на наступному СОР-24. Я розповів, що Стратегія стала логічним продовженням визначеної мною як пріоритету участі України у глобальному русі боротьби зі змінами клімату – Паризькій угоді. Україна, до речі, серед 10 країнах світу, які завершили роботу над документом. Японія поки продовжує роботу над своїм)

Обговорили реформи у секторах атмосферного повітря і води. Тут я сподіваюся на допомогу Японії. Перш за все, мова іде про створення ефективної системи моніторингу, яка стане основою для запровадження нового управління, запобігання катастроф та оперативного реагування. Така система дозволить отримані дані про реальні викиди та скиди, а отже, застосовувати до забруднювачів увесь інструментарій, аби таки вийти на допустимі у світі норми. В перспективі це запровадить в Україні стандарти чистоти повітря і води. А це – прямий зв’язок з нашим здоров’ям і життям.

Читайте также:

Бродский: Ребятам пора валить, пока не развалили страну на куски

Національні парки та резервуванні території була наступною темою обговорення. Японія наполягає на необхідності використання резервованих територій у обмежених цілях. Я підтримую, що ці території та працівники парків мають стати потужним виховним та просвітницьким локомотивом у зміні відношення до природи у свідомості українців. Для цього в бюджеті цього року Мінприроди передбачило суттєві збільшення коштів для НПП, і планую вже цього року почати створення туристично-інформаційних центрів у парках, які в майбутньому мають стати потужними осередками екологічної пропаганди:)

Читайте также:

Под маской карантина у Зеленского готовят легализацию захватчиков ОРДЛО – Сазонов

Фінальною, але не останньою в пріоритетах, темою розмови були механізми передачі Україні японських чистих технологій. Таким інструментом у них є програма Спільного кредитного управління (JCM). Мова йшла про можливість переобладнання українських підприємств металургійної, вугільної та енергетичної промисловості японським обладнанням «чистих технологій». Це б суттєво покращило життя українцям, зробило нашу продукцію більш конкурентною на міжнародних ринках і Україну успішною країною. Такою, як ми хочемо її бачити.

P. S. Якщо ви помітили, то офіційна зустріч відбулася без краваток. У Японії в літній сезон офіційні особи і чиновники мають ходити так щоб економити на роботі кондиціонерів. Боротьба зі змінами клімату та озоновою дірою.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Нельзя поставить на колени народ, привыкший ползать."

© Михаил Генин

Зеленський заявив, що йому соромно, що моряки з Криму, які у 2014 році не зрадили Україні, досі живуть в жахливих умовах, та пообіцяв їм 70 квартир

В США испытывают ракетный двигатель, который должен заменить российский

Советы тем, кого не пустили на ВНО из-за подозрения на коронавирус

Командувач ВМС заявив, що катери “Кентавр” не виправдали надій

Rocket Lab не смогла вывести на орбиту 7 спутников из-за “технических проблем”

Танзит Венгрией разрешен только через два пункта пропуска – ГПСУ

“Как такое может быть?”: свободное вещание в Украине российской пропагандистской радиостанции возмутило сеть. ВИДЕО

Китай запустил спутник для изучения космической среды

Курорты Украины могут закрыть на карантин. Отменять ли отпуск?

Американцы с Rocket Lab доставили на орбиту еще одну группу спутников

Боевики “ДНР” начали кампанию по запугиванию молодежи, собирающейся учиться в Украине. ВИДЕО

Бородай заявил, что Донбасс скоро де-юре станет частью России. ВИДЕО

Природа развенчала фантазии Аксенова о появлении “больших запасов” воды в Крыму после сильных июньских ливней

У Путина нет сил на новую войну против Украины, – российский журналист

У Львові вперше трьом різним людям пересадили серце і нирки від одного донора. ВІДЕО

Андрей Головачев: Мы живем все еще в вотчинном государстве, в котором нет частной собственности, нет и не может быть гражданского общества

Украинцы две недели смогут наблюдать парад планет

Киев и семь областей пока не могут ослабить карантин

Суд в Гааге изучит все версии катастрофы МН17

На переговорах в Берлине Ермак и Козак не смогли договориться об особом статусе Донбасса