USD28.2033

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Бувають у світі дива, і ми творимо їх самі. Наприклад, Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді – підготовці Стратегії низьковуглицевого розвитку. Міністр навколишнього середовища Японії Mr. Nakagawa Masaharu, з яким я щойно завершим зустріч, був приємно здивований нашим успіхом у завершенні підготовки цього документу.

Першим моїм робочим контактом з міністром стала спільна робота на Конференції сторін конвенції зі зміни клімату в Маракеші два роки тому. Тому природно, що сьогодні ми почали нашу зустріч з обговорення та координації позицій наших держав на наступному СОР-24. Я розповів, що Стратегія стала логічним продовженням визначеної мною як пріоритету участі України у глобальному русі боротьби зі змінами клімату – Паризькій угоді. Україна, до речі, серед 10 країнах світу, які завершили роботу над документом. Японія поки продовжує роботу над своїм)

Обговорили реформи у секторах атмосферного повітря і води. Тут я сподіваюся на допомогу Японії. Перш за все, мова іде про створення ефективної системи моніторингу, яка стане основою для запровадження нового управління, запобігання катастроф та оперативного реагування. Така система дозволить отримані дані про реальні викиди та скиди, а отже, застосовувати до забруднювачів увесь інструментарій, аби таки вийти на допустимі у світі норми. В перспективі це запровадить в Україні стандарти чистоти повітря і води. А це – прямий зв’язок з нашим здоров’ям і життям.

Читайте также:

Трамп вважає себе мачо, але боїться виступити проти Кремля – депутат

Національні парки та резервуванні території була наступною темою обговорення. Японія наполягає на необхідності використання резервованих територій у обмежених цілях. Я підтримую, що ці території та працівники парків мають стати потужним виховним та просвітницьким локомотивом у зміні відношення до природи у свідомості українців. Для цього в бюджеті цього року Мінприроди передбачило суттєві збільшення коштів для НПП, і планую вже цього року почати створення туристично-інформаційних центрів у парках, які в майбутньому мають стати потужними осередками екологічної пропаганди:)

Читайте также:

Швидке реагування – слабина НАТО

Фінальною, але не останньою в пріоритетах, темою розмови були механізми передачі Україні японських чистих технологій. Таким інструментом у них є програма Спільного кредитного управління (JCM). Мова йшла про можливість переобладнання українських підприємств металургійної, вугільної та енергетичної промисловості японським обладнанням «чистих технологій». Це б суттєво покращило життя українцям, зробило нашу продукцію більш конкурентною на міжнародних ринках і Україну успішною країною. Такою, як ми хочемо її бачити.

P. S. Якщо ви помітили, то офіційна зустріч відбулася без краваток. У Японії в літній сезон офіційні особи і чиновники мають ходити так щоб економити на роботі кондиціонерів. Боротьба зі змінами клімату та озоновою дірою.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"У нас начинается тяжелый период жизни: парламентские, затем еще страшнее - президентские выборы"

© А.Лукашенко

Мост закрыт: Крым пробил дно до начала туристического сезона

С травмами головы и спины: радикалы атаковали мэра крупного города

Путин прислал донецким боевикам реактивную “передачку”

Порошенко рассказал, на что тратятся “деньги Януковича”

Террористы на Донбассе устроили беззащитным украинцам ад, погибли мирные жители

Что-то знают: пропагандисты “похоронили” еще одного главаря боевиков “ДНР”

Украина тратит на оборону 6% ВВП

Бизнесмен и опытный головорез: всплыла правда о прошлом главаря террористов “Мамая”

У водителей-новичков отнимут все, права в первую очередь

В Крыму умерла ветеран крымскотатарского движения

Военного, который отказался жать руку Порошенко, арестовали: подробности

На грузовике по трупам: художник показал жесткую карикатуру на Керченский мост

Украинские разведчики представлены к награде

Они неизлечимо больны: лицемерная выходка россиян разгневала украинцев

Боевики дрожат : в Украине представили настоящего железного “монстра”

Киев охватили погромы, много сооружений сровняли с землей: фото последствий

Новая система начисления субсидий: что нужно знать

Украинцам перестанут врать о лекарствах, грядет революция

На границе задержали засланного казачка террористов “ДНР”: видео

МИД требует от РФ освободить более 60 политзаключенных-украинцев