USD28.2033

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Бувають у світі дива, і ми творимо їх самі. Наприклад, Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді – підготовці Стратегії низьковуглицевого розвитку. Міністр навколишнього середовища Японії Mr. Nakagawa Masaharu, з яким я щойно завершим зустріч, був приємно здивований нашим успіхом у завершенні підготовки цього документу.

Першим моїм робочим контактом з міністром стала спільна робота на Конференції сторін конвенції зі зміни клімату в Маракеші два роки тому. Тому природно, що сьогодні ми почали нашу зустріч з обговорення та координації позицій наших держав на наступному СОР-24. Я розповів, що Стратегія стала логічним продовженням визначеної мною як пріоритету участі України у глобальному русі боротьби зі змінами клімату – Паризькій угоді. Україна, до речі, серед 10 країнах світу, які завершили роботу над документом. Японія поки продовжує роботу над своїм)

Обговорили реформи у секторах атмосферного повітря і води. Тут я сподіваюся на допомогу Японії. Перш за все, мова іде про створення ефективної системи моніторингу, яка стане основою для запровадження нового управління, запобігання катастроф та оперативного реагування. Така система дозволить отримані дані про реальні викиди та скиди, а отже, застосовувати до забруднювачів увесь інструментарій, аби таки вийти на допустимі у світі норми. В перспективі це запровадить в Україні стандарти чистоти повітря і води. А це – прямий зв’язок з нашим здоров’ям і життям.

Читайте также:

Вместо реформ Украина вечно ищет компромисс, несущий стране коррумпированную власть и бедность

Національні парки та резервуванні території була наступною темою обговорення. Японія наполягає на необхідності використання резервованих територій у обмежених цілях. Я підтримую, що ці території та працівники парків мають стати потужним виховним та просвітницьким локомотивом у зміні відношення до природи у свідомості українців. Для цього в бюджеті цього року Мінприроди передбачило суттєві збільшення коштів для НПП, і планую вже цього року почати створення туристично-інформаційних центрів у парках, які в майбутньому мають стати потужними осередками екологічної пропаганди:)

Читайте также:

Как Гацько “кинул” Гриценко и теперь будет с Садовым – политолог

Фінальною, але не останньою в пріоритетах, темою розмови були механізми передачі Україні японських чистих технологій. Таким інструментом у них є програма Спільного кредитного управління (JCM). Мова йшла про можливість переобладнання українських підприємств металургійної, вугільної та енергетичної промисловості японським обладнанням «чистих технологій». Це б суттєво покращило життя українцям, зробило нашу продукцію більш конкурентною на міжнародних ринках і Україну успішною країною. Такою, як ми хочемо її бачити.

P. S. Якщо ви помітили, то офіційна зустріч відбулася без краваток. У Японії в літній сезон офіційні особи і чиновники мають ходити так щоб економити на роботі кондиціонерів. Боротьба зі змінами клімату та озоновою дірою.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Если вы смотрите телевизор - вы, должно быть, заметили, что хорошие парни побеждают плохих всегда, кроме девятичасовых новостей."

На чьей стороне играет Андрей Садовой?

Президент Украины, основатели Tesla и Snapchat: 2019-й год сулит им нечто общее Bloomberg

С начала года население Украины сократилось на 165 тыс – Госстат

Пранкеры спецслужб РФ атакуют Украину в США – Чалый

Путин создал себе геополитическую ловушку и ускорил события – Небоженко

Брат кандидата в главы Интерпола представляет Украину в ОБСЕ: СМИ

Банкова махнула, ЦВК козирнула: єсть невгодних зняти!

Польша в ЕС требует персональных санкций за “выборы” в ОРДЛО

Блогер: Шредер стравливает Германию с США

Украинцы в основном голосуют не за тех, кто им симпатичен, а за тех, кто может победить

The Washington Post: Несуразный роман Китая и России

Вселенский патриархат: объединительный собор состоится в декабре

Відповідь на пропозицію очолити помісну церкву дам Об’єднавчому соборові – Філарет

Суд просят отложить последнее слово Януковича: Хочет – не может

В России идет борьба за смену руководства РПЦ – блогер

Жан-Люк Годар отказался ехать в Россию из-за Сенцова

Кто на самом мешает Украине стать богатой

Вінницькі поліцейські ведуть бесіди з пішоходами-порушниками

Forbes назвал самых богатых певиц 2018 года

Компания Маска провела тоннель под Лос-Анджелесом