USD28.2033

Україна перестає бути соціальною державою, – нардеп

Україна перестає бути соціальною державою, – нардеп

Рік, що минає, ознаменував докорінну зміну внутрішньої політики держави. По ключових напрямках відбувається погіршення соціальних стандартів, а псевдореформи, які реалізуються урядом, перекладають фінансовий тягар на плечі простих громадян.

Україна перестає бути соціальною державою та перетворюється на країну дикого капіталізму, де слабкі та незахищені приречені на вимирання, а виживають лише сильніші. Приватизація всіх державних підприємств і продаж землі визначаються “пріоритетом”, який начебто має врятувати країну.

В той час, як громадяни ледве виживають, економлячи навіть на харчах, уряд впроваджує платну медицину, встановлює явно завищені тарифи, позбавляє в майбутньому права на пенсію тих, хто в часи, коли держава масово приватизувала і закривала державні підприємства, залишилися безробітними і шукали шляхи, зокрема і торгуючи на базарі, як прогодувати свою родину.

Уряд подає як перемогу підвищення в наступному році прожиткового мінімуму на 153 гривні та мінімальної зарплати на 523 гривні, і в той же час не створює робочі місця і забирає в людей субсидії та пільги, змушуючи платити за гарантовані державою “безоплатні” послуги.

Читайте также:

В Украине конкурентного рынка газа нет, но есть классическая паразитическая монополия

Жодної соціально спрямованої галузі в Україні не лишилося.

Розповідаючи нам про зміни на краще, чиновники зберігають недофінансування освіти, що знову змусить українців оплачувати ремонти шкіл та закупівлю підручників.

Впроваджуючи нібито медичну реформу без фінансового підґрунтя у вигляді обов’язкового медичного страхування, влада фактично, узаконює платну медицину та дуже скоро змусить людей сплачувати за медичні послуги їхню ринкову вартість.

Реформуючи пенсійну систему та підвищуючи виплати для пенсіонерів сьогодні – влада забирає право на пенсію для мільйонів громадян завтра, ліквідовує коефіцієнти та пенсію за вислугою років, підвищує мінімально необхідний стаж.

Читайте также:

Експерт дав оцінку особистим якостям кандидатів у президенти

Підступно та хитро в одному законі були об’єднані такі норми, щоб депутати не могли не проголосувати “за”. Адже закон мав негайно підвищити пенсії для пенсіонерів та врятувати багатьох з них від смерті через брак коштів на ліки чи їжу.

У наступному році нам доведеться докласти багато зусиль, щоб внести зміни в цей закон та повернути і коефіцієнт 1,35 для лікарів та вчителів, і пенсію за вислугою років, і зменшити необхідний для отримання пенсії стаж.

А загалом, як каже уряд, в нас все чудово. Кожного дня ми чуємо переможні гасла та солодкі обіцянки. Але навколо – брехня та пограбунок народу.

Хочу нагадати, що Україну в Конституції визначено, як соціальну державу, а тому всі антиконституційні псевдореформи, які погіршують соціальний захист громадян – злочинні. І якщо ми хочемо захистити Конституцію та наші основоположні права, ми повинні вимагати від уряду відмовитися від антинародної та антисоціальної політики.

Поки що внаслідок злочинних псевдореформ уряду українці тікають з країни. Сотнями тисяч виїжджають науковці, інженери, управлінці, вчителі… Тільки медиків за останній час виїхало з України понад 66 тисяч.

Наступний рік має стати роком переломним. Або уряд таки доб’є нашу країну своїми антинародними “реформами”, або ми змусимо їх згадати, що найвищою цінністю держави є люди, а Україна є соціальною державою.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Российские власти готовятся открыть “представительство” Крыма в Евросоюзе

У Вінниці “ПОЛІНА” боротимуться із домашнім насиллям

На Вінниччині, намагаючись врізатись у газопровід, загинув чоловік

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у Вінниці перевіряв медичну реформу в дії

Обережно, новий різновид телефонного шахрайства

В Армении выступили против Томоса для УПЦ

Чем больше специализированных структур, борющихся с коррупцией, тем выше место Украины в рейтингах распространения коррупции

Нападение на Андреевскую церковь – это только начало: Украине напророчили жестокие бои

Кремль должен взять ответственность за сбитый МН17 – ПА НАТО

Банковская революция от НАБУ. Всех работников госбанков за решётку

Россияне поймут, что зря вторглись в Украину – сенатор США

Новое перевоплощение Поклонской

Будет только хуже: чем страшна Россия без Путина

Reuters: Кто хочет стать следующим премьер-министром Великобритании?

Ще одне свідчення того, що Москва воліє замороженого конфлікту на Донбасі

Симуляція справедливості: які арешти – такий і рейтинг

Нардепа обнесли в центре Киева, это скрывали три дня: все, что известно

Россиянина с георгиевской лентой не пустили в Украину – фото

New Republic: Утраченная надежда Украины

Кряхтенье Путина высмеяли в сети: Все извилины от ботокса выпрямились