USD28.2033

Україна перестає бути соціальною державою, – нардеп

Україна перестає бути соціальною державою, – нардеп

Рік, що минає, ознаменував докорінну зміну внутрішньої політики держави. По ключових напрямках відбувається погіршення соціальних стандартів, а псевдореформи, які реалізуються урядом, перекладають фінансовий тягар на плечі простих громадян.

Україна перестає бути соціальною державою та перетворюється на країну дикого капіталізму, де слабкі та незахищені приречені на вимирання, а виживають лише сильніші. Приватизація всіх державних підприємств і продаж землі визначаються “пріоритетом”, який начебто має врятувати країну.

В той час, як громадяни ледве виживають, економлячи навіть на харчах, уряд впроваджує платну медицину, встановлює явно завищені тарифи, позбавляє в майбутньому права на пенсію тих, хто в часи, коли держава масово приватизувала і закривала державні підприємства, залишилися безробітними і шукали шляхи, зокрема і торгуючи на базарі, як прогодувати свою родину.

Уряд подає як перемогу підвищення в наступному році прожиткового мінімуму на 153 гривні та мінімальної зарплати на 523 гривні, і в той же час не створює робочі місця і забирає в людей субсидії та пільги, змушуючи платити за гарантовані державою “безоплатні” послуги.

Читайте также:

Украине грозят досрочные выборы, — разведка США

Жодної соціально спрямованої галузі в Україні не лишилося.

Розповідаючи нам про зміни на краще, чиновники зберігають недофінансування освіти, що знову змусить українців оплачувати ремонти шкіл та закупівлю підручників.

Впроваджуючи нібито медичну реформу без фінансового підґрунтя у вигляді обов’язкового медичного страхування, влада фактично, узаконює платну медицину та дуже скоро змусить людей сплачувати за медичні послуги їхню ринкову вартість.

Реформуючи пенсійну систему та підвищуючи виплати для пенсіонерів сьогодні – влада забирає право на пенсію для мільйонів громадян завтра, ліквідовує коефіцієнти та пенсію за вислугою років, підвищує мінімально необхідний стаж.

Читайте также:

Чи відповідатимуть топ-чиновники за брехню в деклараціях?

Підступно та хитро в одному законі були об’єднані такі норми, щоб депутати не могли не проголосувати “за”. Адже закон мав негайно підвищити пенсії для пенсіонерів та врятувати багатьох з них від смерті через брак коштів на ліки чи їжу.

У наступному році нам доведеться докласти багато зусиль, щоб внести зміни в цей закон та повернути і коефіцієнт 1,35 для лікарів та вчителів, і пенсію за вислугою років, і зменшити необхідний для отримання пенсії стаж.

А загалом, як каже уряд, в нас все чудово. Кожного дня ми чуємо переможні гасла та солодкі обіцянки. Але навколо – брехня та пограбунок народу.

Хочу нагадати, що Україну в Конституції визначено, як соціальну державу, а тому всі антиконституційні псевдореформи, які погіршують соціальний захист громадян – злочинні. І якщо ми хочемо захистити Конституцію та наші основоположні права, ми повинні вимагати від уряду відмовитися від антинародної та антисоціальної політики.

Поки що внаслідок злочинних псевдореформ уряду українці тікають з країни. Сотнями тисяч виїжджають науковці, інженери, управлінці, вчителі… Тільки медиків за останній час виїхало з України понад 66 тисяч.

Наступний рік має стати роком переломним. Або уряд таки доб’є нашу країну своїми антинародними “реформами”, або ми змусимо їх згадати, що найвищою цінністю держави є люди, а Україна є соціальною державою.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

У Вінниці підпалили Путіна

Вот и все российское энергетическое доминирование

“Это бандеровская тряпка”: польский посол решился на позорную провокацию возле посольства Украины

Проблема в системі, яку цементує вище керівництво та олігархи – експерт

Слабонервным лучше не смотреть: бешеная Савченко “взорвалась” в Верховной Раде

Бред в чистом виде: именно так выглядит политика России. ФОТОФАКТ

Российские “выборы”: сколько людей помогли Путину с территории Украины

Мать спалила: малолетняя дочь попалась на крючок отца-извращенца

Российский милитаризм сработал, Клемль не будет отказываться от войны – Казанский

Полтора миллиона рабов: украинцам рассказали правду о работе за границей

Спрятались: сколько экс-беркутовцев работает в киевском спецназе

“Наша Раша” на Майдане

Через себя я переступить не могу: крымская пенсионерка поплатилась за свое нежелание голосовать за Путина

Журналист: “Грузинская мечта” доживает свои оставшиеся полтора года

Мейвезер ошеломил решением: чем займется боксер

Россия – аутсайдер мировой экономики на десятилетия

Параллельные миры, черные дыры и Нобелевская премия: над чем работал Хокинг перед смертью

Налог на недвижимость вырос вдвое: сколько заплатят украинцы

Atlantic Council: Вот чего следует ожидать от президентства Путина во время еще одной каденции

Война в Украине, убийство Немцова и еще больше пропаганды: художник высмеял “шесть лет Путина” в новом мультфильме