USD28.2033

Україна здобула третє “золото” Паралімпіади-2020: його виграла плавчиня Стеценко

Україна здобула третє "золото" Паралімпіади-2020: його виграла плавчиня Стеценко

Україна здобула третю золоту медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Нагороду на дистанції 400 метрів вільним стилем здобула плавчиня Анна Стеценко (клас – S13).

Стеценко підходила до змагань у якості головної претендентки на паралімпійське золото. У кваліфікації вона показала найкращий час – 4:31.51 хвилини, повідомляє  з посиланням на Суспільне.

Головною претенденткою Стеценко на цій дистанції була італійка Карлотта Джиллі – бронзова призерка чемпіонату світу на цій дистанції.

Стеценко розпочала виступ у фіналі четвертою, але поступово почала підійматися уперед. Джиллі, натомість, лідирувала тривалий час, але згодом почала втрачати сили.

Українка випередила Джиллі та почала нарощувати перевагу. І не відпустила “золото” – Стеценко – паралімпійська чемпіонка Токіо-2020.

Плавання. 400 метрів, вільний стиль. Клас – S13

1. Анна Стеценко (Україна) – 4:23.92 хвилини
  2. Карлотта Джиллі (Італія) – 4:26.14 хв
  3. Катя Дедекінд (Австралія) – 4:35.87 хв

Хто така Анна Стеценко

• 29-річная параатлетка, що представляє на офіційних змаганнях Дніпропетровську область та виступає в плаванні.

• 3-разова чемпіонка та срібна призерка Паралімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро.

• Паралімпіада в Токіо вже друга для Стеценко в її кар’єрі – раніше вона виступала тільки в Ріо-де-Жанейро.

• 2-разова чемпіонка світу, також має у своєму активі 5 срібних і дві бронзові нагороди світових першостей.

• 4-разова чемпіонка Європи, також має у своєму активі 5 срібних і 2 бронзові нагороди континентальних першостей.

• Виступає в паралімпійских класах S13, SB13, SM13. До них належать спортсмени з сильними порушеннями зору.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)