USD28.2033

Українцям необхідна лишень одна відповідь: “Для чого ми разом?!”

Українцям необхідна лишень одна відповідь: "Для чого ми разом?!"

Звідусіль лунають питання – «За кого голосувати?!» «Хто з політиків гідний президенства?» «Кому ми, усім суспільством, наступні 5 років, будемо «лизати ср@ку» за субсидії, пенсії та зарплати?»

Про діючих «політичних лідерів» та «телевізійних діячів» не хочеться говорити зовсім. Тому промовчу, щоб на матюкатись…

Разом із тим, на сторінках соціальних мереж, день від дня все більше претендентів на роль «вождя нації, що поведе країну курсом процвітання». Під цих «вождів» чимало людей «топлять кізяками». Вірніше постять «вумні мислі» щодо моральних якостей отих «державницьких мужів».

Складається враження, що багато хто насправді вірить (!) в те, що як тільки якийсь «великий муж», настільки чесний та гідний, що «ходить до вбиральні» метеликами (напевно від святості своєї), прийде до влади в результаті виборів Президента 2019 року, то одразу ж «всі дерева навколо зацвітуть паростками долара», «забуяє Світ безкоштовними соціальними послугами», «зійде сонце інвестицій» та «паде ніц олігархат» із словами – «ми більше так не будемо». Чесні, порядні судді та прокурори з мєнтами, які чекають приходу «вождя честі», вийдуть із «підпілля темних кабінетів» та відновлять справедливість.

Розумні та яскраві політики «увірвуться свіжим вітром» в наше пересічне буття. Наділені військовим талантом генерали поведуть нашу славетну армію в атаку, і загарбники нашої землі «розтануть туманом» та більше ні коли, не зазіхнуть на плеканий усіма нами, суверенітет. Нащадки славетних родів «світлом своєї гідності» розвинуть в негідників та шахраїв відразу до ганебних вчинків. І ось тоді, як заживемо у своїй сторонці…

Читайте также:

Проігнорувати цей неприйнятний жест Трампа й Путіна не можна – дипломат

При цьому кожен дописувач-агітатор має свої «залізні аргументи». На їх думку, один «гідний вояк», який «покладе душу з тілом за нашу свободу». Інший збирає «легіони свободи», які «зметуть негідників від влади» (та самі стануть владою). Третій «вийшов з благородної родини» тощо.

Артисти і клоуни. Факіри на одну годину… Творці ілюзій в душах та серцях…

В уяві громадян України, усі оці діячі, здатні швидко поміняти труби водогонів, що лежать без нагляду більш як півсторіччя. З грошей, що в них є «під матрацом» інвестувати в розбудову доріг. На дерев’яних рахівницях чи калькуляторах (бо іншого приладдя не знають) провести розрахунки економічних моделей, які дозволять взаємодіяти із Світовими ринками. «Легіони свободи» мітлами та лопатами приберуть увесь бруд з вулиць, парків, скверів, а також з під’їздів будинків. «Геніальні музики» своїми натхненними співами створять національну енергонезалежну промислову інфраструктуру.

Читайте также:

Телефонный разговор ценой позора планетарного масштаба

Напевно це можливо. Можливо у свідомості людей, які живуть власних мушлях ілюзій, немов равлики, що повільно і неспішно просуваються між непотребом на звалищі думок, навіяних привидами «неповної освіти» (з словником).

Однак, із смутком в серці, хочеться повідомити шановних співгромадян про те, що тим мріям солодким не судиться відбутись.

Зніміть будь ласка, окуляри ілюзій. Озирніться довкола! Ми з вами дійшли до «межі виконання можливих умов» співіснування на одній території. Нам необхідна лишень одна відповідь – «Для чого ми разом?!»

Шукайте таких політиків та громадських діячів, які задають собі оте сакральне питання. Саме вони здатні, за підтримки усіх нас, збудувати суспільно-політичну формацію, придатну до подальшого життя в умовах світових викликів.

Підтримуйте саме таких людей. Вони не святі, і можливо, не з «славетних родів». Проте, саме вони, здатні боротися самі та організовувати інших до боротьби за ідею нашого спільного гідного співжиття на святих землях України.

P.S. Уклінно прошу вибачення за пафосний стиль викладення думок ))) Адже це лише думки…

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политика слишком серьёзное дело, чтобы ей занимались одни политики."

© Шарль де Голль

Штаб ООС: Минулої доби на вибуховому пристрої підірвалися двоє військових. Один загинув, інший – отримав поранення. Бойових втрат немає

Беларусь. Зеленский призвал Лукашенко найти “мирный и демократический выход”

Москва готова к смещению Лукашенко: есть замена политическим фигурам

Инстаграм обвинили в незаконном сборе данных 100 миллионов пользователей

Фейки о COVID-19 “убили” около тысячи человек в мире, – исследование

“Президенте, припиніть кровопролиття!”, – Кравчук емоційно звернувся до Лукашенка

14 августа. Памятные даты

Ученые нашли новую галактику, похожую на Млечный Путь

В Украине вводятся новые карантинные зоны: Киев попал в “желтую”

Опрос: Вступление Украины в НАТО поддерживают более 47% украинцев, в ЕС – 57%

СБУ помешала продаже за €500 тысяч самодельного комплекса “прослушки”

В США представили водородно-электрический суперкар

Названо ім’я військового, який загинув в зоні ООС внаслідок підриву на вибуховому пристрої

Тышкевич: Сейчас стоит обратить внимание на окружение Лукашенко, ведь именно там происходят прелюбопытнейшие события

Google воспроизводит памятники архитектуры в 3D и VR с помощью фото из сети

Зубов: Если ночью в Беларуси будет штурм, то утро многие “лукашисты” встретят на фонарях

Белорусы просят Маска подключить страну к интернету Starlink

Опрос: Вступление Украины в НАТО поддерживают более 47% украинцев, в ЕС – 57%

Кравчук: Президент Лукашенко, остановите кровопролитие

Китай всерьез ссориться с Россией из-за Беларуси не станет, поэтому китайские инвесторы оттуда будут уходить, – Кочетков