USD28.2033

Українець там, де затишно, а не там, де хохли нагидили

Не особливо люблю розповідати про те, чим займаюся зараз, але, певно, мушу. Країні потрібна сформована нація, а не знову раби влади. Країні потрібні справжні патріоти, а не майбутні зрадники за пляшку горілки. І не ждіть подачки від урядовців, навіть в межах невеликої провінції. Лампасовані чини не принесуть вам Европу на таці з бутербродами. Бо багато хто обвішався стрічками, ходить до церкви, називає себе патріотом і навіть бандерівцем, але в багатьох випадках все це показуха. Патріота будують всередині себе!

Тепер перейду до діла. Досить давно я себе привчив не гидити під ноги, навчив і малого порожні пляшки з-під напоїв та обгортки від цукерок викидати до смітника. А навесні, під час пікніків біля річки Верещиці, став і прибирати навколишню територію.

Із відкриттям купального сезону ми облюбували собі місцинку, де викосили добротний лан. В мене є свої рагулі, з яких потроху формую українців. Ніякого рабства. Працюємо нарівно. Один з моїх рагуликів із бухлом підв’язався навіть – подивлюся, що далі буде. І хоч Бодя не часто ходить на купання з нами, але часом буває. Отож, ми з ним. а потім самі розчистили навколишню територію до містка – все, що горить, і що ні, його виніс до контейнерів. До води принесли гранітні глиби – тепер не треба пробиратися через мул. А далі водорості, пляшки, недобитки, підводне гілля щоразу вичищаємо.

Читайте также:

Ужасная авария с сыном Вирастюка: стали известны подробности

Ганяю підлітків, які б’ють об трубу поруч скло. Примушую прибирати шкоду. Я вже не раз різав ноги. Тепер вони мені в часи відсутности справляють по-великому нужду. Були і конфлікти, але ж я не пальцем стріляний. А далі знайшли дошку, зробили поміст, щоб вилазити, виловив кругляк, зробив лавку для рибалок. Також майже напроти розчистив ще одне місце, бо вид негарний. Ото все, кропиву, гілки. Буває, пияки заходять. Прошу хлопців не смітити. За містком теж прибираємо до будинків.

Читайте также:

Это не то, о чем вы подумали! Тайна гигантской штуки под одеждой Порошенко раскрыта

І от за півтори місяці результат. Рідко коли до дороги сміття підбираю – люди менше стали гидити. Сьогодні прибирав пляшки, целофан та недобитки із рибалчиного місця – хлопців зустрів. дали ще пакета, бо вони теж санітари. Я й не знав. Не пам’ятаю. але, здається із 5 сотні. Не так ретельно як я, але кропива є кропива. Та я й худіший, комусь і кропиви боятись. Вони пішли дерева обпилювати, а я поніс виловлені та «знайдені» трофеї до контейнерів.

До чого я все писав? Українець там, де затишно, а не там де хохли нагидили. Будьте українцями на своїй території, яку обрати можете самі. Я скілько варіянтів проробляв і врешті-решт знайшов найправильніший. Раніше робив тихцем прибирання, але ж так людям не доходить, хто вони.

Володимир ВАКУЛЕНКО-К

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Кто-то врет: прокуратура и Новая почта озвучили версии конфликта

Про Тимошенко, Савченко і жирну качку

Закончить войну за две недели: в “ДНР” сделали Украине странное предложение

Понедельник 19 марта в Киеве могут сделать выходным

Росія висилає 23 британських дипломатів та закриває Британську раду

Страну накроет волна провокаций: украинцев предупредили о большой опасности

У Климкина озвучили свежие данные о жертвах “мясорубки” в Гудаури

Сытой Европе пора бы определиться

“Путешествия” АП: сколько миллионов заберут из карманов украинцев

Спи спокойно, герою: циничное убийство молодого офицера шокировало Украину

Как министр молодёжной политики и спорта Украины закон заменяет исключениями

У меня 12-летний сын носит футболку с трезубцем, ему посоветовали не носить ее. Она, мол, бандеровская. Может, уже за трезубец будут арестовывать: украинцы массово жалуются на поляков из-за “антибандеровского” закона

Путинскую провокаторшу вышвырнули из Украины

Сегодня Путин готов на смертельный риск

“Засекреченный” свидетель: власть идет на все, чтобы не выпустить соратника Саакашвили на свободу

Украинский канал нелепо отмазывается за подаренный России Крым

Относительно готовности к вступлению в НАТО

17 мгновений весны: в Киеве введено оперативное положение №2

Крымчан поздравили с годовщиной оккупации грандиозным побоищем

Лифтофобия. Приключения захараста в Донецке