USD28.2033

“Україні нав’язують ідею військового перевороту”, – Гай

"Україні нав'язують ідею військового перевороту", – Гай

Більшість військових підтримують силову зміну влади в Україні, але тільки на рівні ідеї, заявив нардеп Андрій Білецький. – Ред.

Інформацію про можливості силового перевороту в Україні в першу чергу розповсюджують проросійські організації. Це – нав’язування наративу, ідеї від російських інформаційних військ інформаційному українському полю.

Чи можна сказати, що більшість військових підтримують силове рішення?

Я не можу сказати, що керівництво Збройних Сил України, полковники на рівні бригад, батальйонів, з якими я спілкувався особисто, підтримують будь-які силові варіанти захоплення влади, оскільки вони справжні військові, кадрові офіцери, а не політичні фігури. Вони усвідомлюють можливі наслідки, в першу чергу, і загибель серед місцевого населення.

Як ми бачили у відео, яке нам надала прокуратура перед арештом Надії Савченко, Рубан і Савченко теж заявляють, що нібито військові готові підтримати ідею силового перевороту. Вони розмовляють з кадровими офіцерами Збройних Сил України Сил Спеціальних Операцій, які вперто кажуть (як і всі військовослужбовці), що будь-який силовий переворот не є варіантом в ситуації, що склалась в Україні, через масштабні втрати місцевого населення.

Читайте также:

Червоні лінії українських виборів

Тому я вважаю, що заяви політичних фігур – це заяви політичних фігур, а реальне ставлення до таких речей у військовослужбовців, реальне розуміння причин та наслідків, до чого це призвело би, зовсім інше.

Навіть звичайні командири взводів і рот розуміють, що в першу чергу, коли приходиш до влади навіть шляхом перевороту, виникає питання: що робити далі? Хто візьме на себе відповідальність за країну, хто за соціальне забезпечення, хто зможе гарантувати, що країна після такого сценарію не потрапить в полон хаосу, соціального катаклізму, повної дезорганізації, втрати управління? Тому що країна – це не просто інституції, які працюють, не просто Верховна Рада чи президент.

Читайте также:

Уроки майстра політичних зигзагів

Якби такий варіант стався, уявіть собі, які меседжі запустили б в Російській Федерації. Ми одразу б мали тут повномасштабну війну. По-перше, почався би соціальний хаос. По-друге, відбулось би припинення усіх програм фінансування і співпраці з боку світової спільноти і відповідно сталась би часткова або повна окупація Російською Федерацією.

Тому що армія, треба розуміти – це складний механізм, який потребує фінансового вливання, зокрема матеріального. Це забезпечення підтримується цивільними інституціями і міжнародними донорами відповідно. Тому якби зараз у нас відбувся військовий переворот і фактично країна стала би банкротом, у нас би і армія відповідно стала би неспроможною для повноцінного захисту від зовнішньої агресії.

В принципі меседжі про силовий переворот розганяють інформаційні Російської Федерації. Ми вже бачили по діям Рубана – Савченко, що вони готувалися до збройного перевороту в Києві. Їхнім головним завданням було досягти такої ситуації, коли б один з підрозділів Збройних Сил України кинув лінію на фронті і пішов би в Київ робити заколот.

Це ідеї, думки, мрії Кремля. Вони нав’язуються українському інформаційному полю, тим більше коли політики високого рівня починають просувати ідею, робити її можливою на словах. Це дуже поганий знак, це означає, що інформаційна війна з нашого боку провалюється

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"К сожалению, понятия хороший человек и хороший политик далеко не одно и то же."

© Антон Савин

Росія не повернулася в ПАРЄ. Поки що?

В Нидерландах на дорогах устанавливают “умные” камеры

Нардепка: Мовний закон не спрямований проти жодної іншої мови

Новообраному президенту Зеленському вручили державні символи України. ФОТО

Киевстар запустил программу обмена старых смартфонов на новые

Зеленский после инаугурации показал свою декларацию. Раньше этого не знали! Чем владеет новый президент?

Россия кинула “братьев из “ЛДНР”

Как 5G запускают в Германии. Познавательний пример для Украины

Сербская церковь заявила, что не признает ПЦУ

Видео обращения Зеленского к украинцам на инаугурации: «Каждый из нас президент»

Ведущие корпорации США приостанавливают работу с Huawei – Bloomberg

МОН разработало новый порядок организации инклюзивного обучения в школах

Звезд “Квартала 95” заметили на инаугурации: эксклюзивные кадры лучших друзей президента

Волошина: Справа не в тому, що повертаються вороги України. А в тому, чи притягнуть їх до відповідальності при Зеленському

Google закрыл для Huawei доступ к обновлению Android

Глава СБУ ошеломил словами перед инаугурацией! Преподнес Зеленскому сюрприз. Что произошло?

На інавгурацію Зеленського приїдуть 5 президентів, 2 прем’єри, 4 віце-прем’єри, 1 глава парламенту і 4 міністри

Инаугурация Зеленского: появилось срочное обращение генсека ООН, «Призываю вас, …»

Лучше не будет: украинцы в плену ложных ожиданий

Вертолет Sikorsky HH-60W совершил первый полет для ВВС США