USD28.2033

Украинцев ловят прямо на улицах, слезы матерей не помогли: шел на работу, и тут подъезжают

Военкоматы продолжают “отлавливать” украинцев

В Ровно сотрудники военкомата остановили посреди улицы парня и пытались забрать его в военкомат.

Об этом сообщает “InfoResist”.

Отмечается, что в соцсети уже гуляет ролик на котором видно, как люди в военной форме в форме нецензурной лексики запрещают снимать их.

Как оказалось, сотрудники военкомата пытались задержать парня не призывного возраста, и доставить его в военкомат.

“Шел на работу, вышел из дома, иду по тротуару в наушниках ко мне подъехала машина “хюндай и вышел мужчина в форме и говорит – почему вы не обращаете на нас внимание, говорю – я вас не услышал. Они говорят, присядьте к нам, вы должны проехать с нами до военного комиссариата. Я спрашиваю – на каком основании? Они объясняют, что какая-то операция по розыску лиц, уклоняющихся от армии, от военной службы”, – объясняет Влад.

Парень сразу же сообщил военным, что он не призывного возраста, однако они не реагируют и продолжили настаивать на поездке в учреждения. Также он рассказал, что позже стороны вызвали полицию, которая и разобралась в непонятной ситуации.

“Я объяснил, что я не призывного возраста, они мне говорят, что все равно надо проехать. Они не предъявили никаких удостоверений, хамили, вызвали полицию на том основании, что я не хочу с ними ехать. Я тоже вызвал полицию в свою очередь. У них не было моих данных, они не знали – кто я, что я. Они просто подходили к людям”, – рассказал Влад.

Стоит добавить, что представитель ОК “Запад” Анатолий Прошин подтвердил “отлов” молодых людей для отправки в военкомат.

В ОК «Захід» пояснили, що вдаються до «крайніх заходів»

В ОК «Захід» пояснили, що вдаються до «крайніх заходів». Адвокат вважає це неправомірним
В соцмережі «Інстаграм» та в соцмережі «Фейсбук» на локальних сторінках з‘явилась інформація, що на вулицях Рівного їздять патрулі і забирають чоловіків в військкомат. Такий висновок ґрунтувався на історії, яку розповів автор відео – чоловік, який у розмові з нами представився Владом.
Оскільки патрульні надали пресі інформацію, яку з'ясували від представників військкомату на місці, то місцеві видання написали, що за призовником з Хмельниччини приїхали працівники Хмельницького обласного військового комісаріату. Наприклад на сайті «Радіо Трек» вийшла стаття із заголовком «Яка честь: шестеро військових приїхали майже за 200 км за призовником у Рівне».
Ми зібрали для вас коментарі: чоловіка, до якого підходили працівники військкомату, патрульних, яких викликали на подію, обласного комісара Хмельницької області, офіцера цього військкомату, речника Оперативного командування «Захід» та адвоката.
Влад – автор опублікованого відео розповідає:
«Йшов на роботу, вийшов з дому, йшов по тротуару в навушниках до мене під‘їхала машина «хюндай» і вийшла людина в формі і каже – чому ви не звертаєте на нас увагу, кажу – я вас не почув. Вони кажуть, присядьте до нас, ви повинні проїхати з нами до військового комісаріату. Я питаю – на якій підставі? Вони пояснюють, що якась операція по розшуку тих осіб, які ухиляються від армії, від воєнної служби», – пояснює Влад.
«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних, вони не знали – хто я, що я. Вони просто підходили до людей», – розповів Влад. Також, на наше запитання, він запевнив, що ніколи не був прописаний в Хмельницькій області.
Командир батальйону Управління патрульної поліції Андрій Ліснічук розповів про ситуацію, яку зафіксувала поліція:
«Було два виклики від представників військкомат з Хмельницької області та 19-річного чоловіка, який повідомляв, що у нього виник конфлікт з чоловіками у військовій формі. Патрульні перевірили документи у представників військкомата, у яких були і відрядні документи і документи, що посвідчують, що люди у військовій формі – справді працівники військкомату. Патрульні відібрали пояснення в обох сторін. Інспектори патрульної також з'ясували у міському відділку поліції, що чоловік не перебуває у розшуку як громадянин, який ухиляється від проходження військової служби», – розповів Андрій Ліснічук.
Хмельницький обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк відмовився пояснити ситуацію:
– Ми хочемо з'ясувати, звідки були ці військовослужбовці? – запитує кореспондент.
– Не знаю про що ви говорите. Ніяких коментарів я вам давати не буду, я вопше не розумію, що случілось? Война началась? Сьогодні вихідний день, – каже Сергій Присяжнюк.
Офіцер групи морально-психологічного забезпечення Хмельницького обласного військового комісаріату Володимир Семенюк пообіцяв уточнити ситуацію:
«Наразі ми працюємо в посиленому режимі і єсть в нас оперативне командування «Захід», яке знаходиться у Рівному, ви знаєте. Це їхнє право направляти для надання допомоги в ті чи інші військові комісаріати офіцерів з будь-яких підрозділів. Це не є така практика, але це можливо. Тому давайте я уточню», – пояснив Володимир Семенюк.
Речник оперативного командування «Захід» Анатолій Прошин спочатку сказав кореспонденту, що цей громадянин знаходився в розшуку. Проте після того, як ми запитали, чому розшукували чоловіка, який не досягнув призовного 20річного віку, Анатолій Прошин повідомив, що військовослужбовці з Хмельницького були направлені в Рівне для посилення оперативних груп:
«Дані військовослужбовці, які знаходилися на території Рівненської області, вони були направлені сюда для посилення оперативних груп, щодо вручення і розповсюдження повісток для людей, які є призовного віку», – розповів Анатолій Прошин та пояснив, що відбувається випадках, коли оперативна група підходить до людини:
«Якщо ж людина йде на конфлікт, то військовослужбовці вправі викликати поліцію і в присутності поліції перевірити документи і в супроводі правоохоронців доставити цю особу в військкомат для уточнення цих персональних даних з подальшим прийняттям рішення, що робити – чи відправляти на проходження медичної комісії чи відправити на військову строкову службу. Законом нам це не забороняється», – каже Анатолій Прошин.
Також він пояснив, які особи потрапляють в поле зору працівників військкомату:
«На вигляд щоб були призовного віку – 18 років, по закону призиваються з 20 років. Тут порушення чинного законодавства працівниками військкомата я не бачу. Масово не виконується закон, люди не прибувають в військкомати. Якщо б виконували у нас закон, такого б не було, ми йдемо на крайні міри. Ми вже йдем на крайні міри», – пояснив Анатолій Прошин.
Адвокат Олександр Бражніков вбачає в діях службовців порушення:
«Конституція України прямо встановлює, що держава і її органи повинні діяти виключно в межах закону. Якщо громадянину дано право робити те, що не заборонено, робити те, що не заборонено службовій особі, або органу якомусь не можна. Це [дії посадовців військкомату] є пряме порушення вимог Конституції України і прямо тягне не склад кримінального правопорушення, передбаченого статтею 365, яка називається «перевищення службових повноважень». Якщо такі люди, які проводять такі операції отримують на це вказівку, то відповідальність як співучасники повинні нести їхні керівники», – каже Олександр Бражніков.

Читайте также:

Растаможка евроблях: беда пришла, откуда не ждали

Читайте также:

Украина закрыла въезд для российских мужчин

Читайте также:

Зеленский-«президент» разгневал украинцев своими амбициями: Явно за деньги

Geplaatst door UA: Рівне op Zaterdag 8 december 2018

Пашин отметил, что подобные действия выполняются только в соответствии с законом, ведь украинцы массово не появляются в военкоматы несмотря на постоянные вызовы.

“Массово не выполняется закон, люди не прибывают в военкоматы. Если бы выполняли у нас закон, такого бы не было, мы уже идем на крайние меры”, – заявил он.

Кроме того стоит отметить, что в сети появилось видео, на котором украинские полицейские силой забирают молодого парня без причины и увозят в неизвестном направлении. Вероятно, парень – призывник, которого хотят забрать в военкомат. Видео выложил пользователь Андрей Короткин.

С какой радостью мама провожает сына в украинскую армию, а он то как рад, аж бежит в военкомат, за Петю умирать в зоне АТО

Geplaatst door Andrey Korotkin op Vrijdag 7 december 2018

На записи видно, как сопротивляются полиции мать и родственники молодого парня. Женщина кричит, плачет, просит не забирать парня, становится на колени. На что копы просто отвергают ее, чтобы не мешала.

Напомним, молодых ребят массово вылавливают возле метро, матери напуганы.

Как сообщал “newsonline24” украинская армия оккупировала престижный рейтинг.

Также “newsonline24” писал, что военком рассказал об осеннем призыве, украинцев вылавливают прямо на улице.

Украинский призыв: в армию нужно больше обслуги – военный эксперт

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (2)

 • — 09.12.2018 17:11
  flag

  Тюю..не хотят “идтить” …не хотят стать “хероями” посмертно… ,а Поросенко говорил,что:”вызывают трех,приходят десять” врет наверное сучара…может сыночка своего отправит в АТО..

  0
 • — 09.12.2018 17:25
  flag

  Когда человек идиот, то это страшно, а еще и в военной форме, то это бес предел. И Порошенко, если он правильный президент, то обязан вмешаться и прекратить это безумие. А тех кто это творит, отправить в психушку.

  0
Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Убийство Путина: «Каратель планировал бить лидера в глаз, как белку, а потом уже дорезать»

Правительство США готовит против компании Facebook рекордный штраф – WP

Предстоятель ПЦУ сказал, когда состоится его интронизация

Типичная бычка и енакиевская риторика: Зеленский показал, как ведет себя в жизни

Судьбоносный церковный закон всколыхнул Украину: «не имеют права»

Пекин отменил встречу глав МИД Китая и Чехии из-за предупреждения по Huawei

Епифаний прокомментировал закон о переходе церковных общин

Политической воли самой Германии хватило бы для остановки “Северного потока-2” – политолог

Зеленский откровенно высказался о бизнесе в РФ: «Это правда, мы торгуем»

Суд отменил решение о выговоре судье Ларисе Гольник

Телеканал Ахметова запускает в поддержку Порошенко проект “Рождественские встречи с Президентом”

Канада не согласится на давление Китая касаемо Huawei – министр

Що стоїть за самогубством одного з найвизначніших фізиків сучасності

Суд по делу Труханова закончился столкновениями: видео

У Зеленского есть кинобизнес в России, хотя он убеждал, что закрыл его, – программа “Схемы”. ВИДЕО

Зеленский решил отдать «Квартал 95» в надежные руки: «Важная миссия»

В Facebook рассказали, как будут противостоять вмешательству в выборы в мире

В Британии у севшего на мель судна из РФ обнаружили 13 “дефектов”

Понад десяток пожежних машин у Вінниці гасили уявне загоряння

Штаб ООС: Противник вів вогонь з гранатометів поблизу селища Славне