Укрпошта випустила конверт на честь полонених в РФ українців

Укрпошта презентувала новий конверт, присвячений українцям, ув’язненим у Росії та на окупованих територіях. На ньому зображена картина художниці Беати Куркуль «Маленький кораблику, повертайся додому». Її мисткиня створила на підтримку українських моряків, захоплених Росією у районі Керченської протоки.

Про це у коментарі Громадському радіо розповіла авторка картини Беата Куркуль.

Картину, яка нині зображена на конверті, художниця створила через кілька днів після захоплення 24-х українських моряків.

«Це була моя реакція на цю подію, на хвилю негативу в моїй стрічці. Мені захотілося якось конструктивно висловити своє ставленння до події. Ця робота дуже сподобалася одній з родин захоплених моряків — зі мною зв’язалася Євгенія Ейдер. І це вилилося у  великий проект. Зараз є виставка, де понад 20 художників, взявши цю картину за основу, створили експозицію з понад 20 картин з цими трьома кораблями», — розповіла Куркуль.

Зазначимо, що тираж конверту — 50 тисяч примірників. Погашення конверту спеціальним поштовим штемпелем відбудеться 7 липня в одному з відділень міста Одеса.

(Еще нет голосов, оставьте первым)