NewsOnline24

В Одеському ТЦК прокоментували відео, де люди у формі заштовхують чоловіка в авто

В Одеському РТЦК та СП прокоментували дії співробітників, які застосовували фізичну силу при затриманні чоловіка.

Про це у Фейсбуці повідомили в Одеському обласному ТЦК та СП, передає Укрінформ.

На відео, яке поширюється соцмережами, видно, як люди у військовій формі силою заштовхують чоловіка в мікроавтобус та не зупиняються навіть тоді, коли той сповіщає їх про малолітню дитину, яка залишилася вдома одна. Зрештою військові відпустили чоловіка.

«Громадянин, який присутній на відео, вже був в одному з РТЦК та СП міста Одеси, звідки втік під час проходження медичного огляду. Даного громадянина було виявлено військовослужбовцями РТЦК і було викликано поліцію для затримання та доставки в РТЦК для подальшого проходження ВЛК. Проте, громадянин почав ображати військових та застосовувати фізичну силу до військовослужбовців ТЦК», — повідомляють військові.

Також у ТЦК наголосили, що відео, яке опубліковано в Телеграм-каналах показує лише те, що вигідно для російської пропаганди, і не демонструє поведінки громадянина та не дає аудиторії повної картини про причини конфліктної ситуації.

Як повідомляв Укрінформ, в Одеському обласному ТЦК та СП засуджують прояви некоректної поведінки підлеглим особовим складом. Йдеться про сутичку між військовослужбовцем одного з районних ТЦК та СП з роти охорони і медперсоналом у Болградській центральній лікарні.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version