NewsOnline24

В Україні захворюваність на пневмонію зросла вдвічі

Щотижня в Україні фіксують понад чотири тисячі випадків захворювання на пневмонію, основною причиною яких є COVID-19.

За минулий місяць в Україні вдвічі зросла кількість випадків захворюваності на пневмонію як ускладнення від коронавірусу COVID-19. Про це сказав на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Крім тих цифр, які я оголошую щоранку на брифінгу, ми ще аналізуємо і захворюваність на пневмонію. Ми за місяць отримали в два рази більше кількості пневмонії, основною причиною якої є COVID-19”, – сказав він.

Степанов нагадав, що МОЗ розширив перелік ПЛР-тестування, які відбуваються в зв’язку з COVID-19, і були додані нові випадки пневмонії.

“Тобто незалежно від того, є симптоми коронавірусу чи ні, ми тестуємо всіх (хто захворів – ред.) без виключення на пневмонію, які реєструються в нашій країні. Це важливо, тому що основним таким ускладненням COVID-19 є пневмонія, яка дуже важко проходить і дуже часто призводить до летального результату”, – додав міністр.

За його словами, в середині квітня в тиждень реєстрували понад 5 тисяч випадків пневмонії. Надалі кількість випадків захворюваності почала падати. У МОЗ вважають, що це сталося завдяки карантину.

“На 11 травня ми вийшли на показник 2143 пневмонії на тиждень. На сьогоднішній день реєструємо понад чотири тисячі пневмоній на тиждень, в тому числі це ускладнення від COVID-19”, – зазначив Степанов.

(Еще нет голосов, оставьте первым)

Exit mobile version