NewsOnline24

В Україні в понеділок будуть вимикати світло: «Укренерго» назвало час і причину

Фото: в понеділок будуть застосовані графіки відключення світла (Getty Images) Автор: Каріна Левицька

Завтра, 10 червня, в Україні знову будуть введені графіки відключення електроенергії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Укренерго».

«Завтра, 10 червня, по всій території України обленерго будуть застосовувати графіки відключень для промислових та побутових споживачів з 16:00 до 22:00«, — повідомили в компанії.

Укренерго пояснило, що причина відключень цього разу — зростання споживання на початку робочого тижня.

«Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежуватись не буде», — додали в компанії.

Графіки відключення світла в Україні

Нагадаємо, що останні місяці українці знову повернулись до графіків відключення світла. До цього призвела тривала затримка західної допомоги, зокрема від США, а також активізація російських ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури в Україні.

Нагадаємо, що цього тижня Кабінет міністрів України дав задачу чиновникам зменшити споживання електроенергії. Згідно з даним дорученням міністерства, центральні органи виконавчої влади та обласні державні адміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів.

Водночас гендиректор YASNO Сергій Коваленко днями також закликав українців не включати кондиціонери, адже є загроза відключення сввітла навіть для критичної інфраструктури.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version