USD28.2033

“Ваше перебування на посту президента стало небезпечне для українців”, – Ніцой звернулася до Порошенка

"Ваше перебування на посту президента стало небезпечне для українців", – Ніцой звернулася до Порошенка

Петре Олексійовичу, ідіть.

Ні, я не юлебот, не гриценколюб, не фан зеленського чи хто там ще. Я не буду вас звинувачувати у зраді. Може її й немає. Може й немає змови вашої і Путіна в ситуації з нападом на наші кораблі.

Але недовіра до вас стає небезпечною для нас.

Один раз я вже стала свідком, як через недовіру до вас була допущена помилка, яку ще вигрібатиме вся країна. Це сталося під час голосування за Законопроект про мову. Депутати обрали слабший законопроект 5670-д і спочатку БПП не давав на 5670-д голосів. Справедливо не давав, бо законопроект БПП 5556 був кращий, бо сильніше захищав українську мову.

Мені легко судити, який кращий, який гірший. Я не отримую зарплати від політиків і мені не треба відстоювати їхні вказівки. Я можу вільно обирати, незаанґажовано, що підходить мені краще, що підходить Україні. І в той момент ваше справді було краще. Той рідкісний момент. Той чи не одиничний момент.

У мене були причини на вас злитися, Петре Олексійовичу. Як можна вимагати санкцій від Європи, а самому збільшувати обороти торгівлі між нашою країною і ворогом; як можна потурати міністру освіти Гриневич, яка переплюнула у своїй шкоді Табачника, але ж у вас найбільша фракція, щоб вплинути на міністра? Не лише через це, я багато за що була зла на вас, і особливо за мовне питання, бо знаю, де ви могли підсилити мову – а ви навмисне гальмували…

Читайте также:

России не нужны: жители Донбасса в растерянности, готовы сдаться

Не дивлячись на свою злість на вас і вашу фракцію, я розуміла, законопроект 5556 кращий і БПП не дає голосів на гірший законопроект справедливо. Як же сталося, що депутати таки ухвалили той, гірший? Через недовіру українців до вас. Депутати почали кричати на всю Україну з трибуни, що ваша фракція валить закон про українську мову 5670-д, не тому, що має свій, кращий законопроект, а тому що президент проти мови і це президент валить мовне питання. І народ, який перестав вам вірити і вашій партії, повірив би парламентарям, а не вам. І ваша фракція зрозуміла, що народ не повірить поясненням БПП і не повірить поясненням президента – і здалася, дала голоси на гірший законопроект.

Українці ще вигрібатимуть через ухвалення цього, гіршого, але сталося це через недовіру до вас, вашої фракції, вашого законопроекту, того, що ви робите. Українці готові повірити будь-кому, але не вам. І хоча в момент голосування ця недовіра була несправедливою, ви справедливо заслужили цю недовіру своєю попередньою діяльністю.

Читайте также:

Эксперт: Невидимая рука упорно выталкивает Вакарчука в “бассейн с крокодилами”

 

Сьогодні ми маємо напад на наші кораблі московитськими військовими. Може це й не ваша спецоперація. Може цей й не ваша змова. Може в цю мить ви й праві. Може на вас зараз звалився несправедливий шквал намовляння іншими політиками і їм вигідно вас топити перед виборами, можливо й те, що ви говорите – правда, і це та рідкісна мить, коли ви говорите правду,
але
вам
уже
ніхто
не
вірить.

Може це та мить, коли на нас, українців, летить бомба, ви кричите, що це бомба, а ми, українці, замість ховатися, стоїмо і сміємося з вас. Кажемо, що ви, як і раніше, обманюєте. А бомба справді летить… Можливо, це та мить…

Ваше перебування на посту президента, Петре Олексійовичу, стало небезпечне для українців і України. Саме тому й небезпечне, що
Вам
Ніхто
Не вірить.

І все, що ви робитимете далі, лише нарощуватиме цю недовіру.

Якщо ви справді вболіваєте за Україну, а не за свою посаду, вам краще піти. Уже. Через тотальну недовіру до вас. Ми можемо наробити помилок і втратити країну через недовіру до вас. Ситуація через недовіру стає вкрай небезпечною для всіх.

Поки цього не сталося, Петре Олексійовичу, краще йдіть.

Згодна з критикою. Усі – це не вся Україна. Усі – це ті, хто мені пише, з ким я знайома і спілкуюся. Усі з мого оточнення. Є й інші. Сподіваюся, їх не так багато.

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 1,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (1)

  • — 29.11.2018 21:13
    flag

    Такие люди сами не уходят. До последнего глотка воздуха такие люди будут хвататься за свое кресло. Потому что таким людям Украина не нужна.

    0
Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Украинцы срочно сдают евробляхи за копейки: началось

Командир “Бердянска” не даст показания, пока не отпустят экипаж

Тымчук: Терактом в Страсбурге Кремль пытается отвлечь внимание европейцев от “засвечивания” своей агентуры в Париже

Путинские боевики передали Украине опасных рецидивистов, даже они не хотят сидеть в “русском мире”

“Нормандская встреча” по Азову состоялась, назначили еще одну

Варфоломей отправил в Киев посланника, который усмирит путинских попов

В Европарламенте предлагают ЕС закрыть свои порты для судов РФ

КГБ у Празі. Досі?

Хотите как во Франции? Путин вслед за лазерами для разгона рабов закупил бронированные “обезьянники”

В РФ к раненому моряку пытались подослать фальшивого адвоката

Ситуация с Насировым показала чудовищный конфликт между БПП и “Народным фронтом” – Небоженко

Укрзализныця пустит дополнительные праздничные поезда: куда и когда

Шулипа: Отрицание правового и мирового значения Будапештского меморандума – это фактическое соучастие в преступлении против Украины

Путин послал к украинской границе смертоносное оружие и тысячи наемников: опубликована карта

Меркель: Германия поддерживает ужесточение санкций против России

Круговорот российских денег в марионеточной Абхазии

Укрпочта оставит украинцев без новогодних подарков

Восстановление Насирова в должности: появилась реакция США

Волох: Немало трезвых людей ещё в период, когда Насирова задерживали, отмечали, что дело против него очень слабое

Филарета могут подло предать, и Путин здесь ни при чем