Вибори президента у США: у ЗМІ назвали єдину умову, за якої Байден може відмовитись від крісла

Президент США Джо Байден / Фото: Associated Press

На думку авторів американського видання, у Байдена набагато більше шансів перемогти Трампа, ніж у віцепрезидентки Гарріс.

Єдиною умовою, за якою президент США Джо Байден відмовиться від балотування на президентські вибори 2024 — «невелика група лояльних прихильників» вирішить, що настав час для нього піти у відставку.

Про це йдеться у статті Аxios.

За інформацією видання, до групи «лояльних прихильників» Байдена входять його дружина Джилл Байден, молодша сестра Валері Байден та 85-річний Тед Кауфман, давній друг і постійний радник президента, плюс невелика група радників Білого дому.

«Цей десятиліттями кухонний кабінет працює як розширена родина, рада старійшин і керівна олігархія. Лише ці союзники мають вплив на важливі та дрібні рішення в житті та президентстві Байдена», — вважають автори статті. 

На їхню думку, якщо Байден залишиться, то у нього набагато більше шансів перемогти колишнього президента Трампа, ніж у віцепрезидентки Гарріс.

Нагадаємо, колишній президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама став на захист чинного американського лідера Джо Байдена після провальних дебатів.

Читайте провідні новини на сьогодні:

  • Що буде, якщо “заморозять” війну в Україні: командир ЗСУ шокував відповіддю
  • Від ресторанів до Верховної Ради: що відомо про кар'єру Тищенка та скандали, в які втрапляв нардеп – відео
  • 15-річна українка народила другу дитину: як на Чернігівщині живе незвична родина

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *