USD28.2033

Війна, гроші і знову війна. Головні заяви Путіна в Криму

Путін заявив, що не визнаєзвинувачень у анексії Криму, що наДонбасі йде братовбивчий конфлікт, аполітика РФ повинна бути все жмиролюбної

У четвер, 14 серпня президент РФВолодимир Путін виступив переддепутатами Державної Думи РФ іміністрами російського уряду ввключеному в березні Криму, – пише Сегодня.ua. 

Зустріч відбулася в санаторії «Мрія» вЯлті. Незважаючи на те, щопарламентаріїв і членів Кабміну зібралидо десяти ранку за московським часом, чекати виступу російського президента їм довелосяпівдня – до 14:00. 

У соціальних мережах російські журналісти навіть повідомляли з посиланням на прес-секретаряПутіна Дмитра Пєскова, що, нібито, промова буде настільки секретною і закритою, що її не тільки не транслюватимуть по державних телеканалах, але і повідомляти будь-яку інформацію про неїбуде не можна. Що, зрозуміло, породило чутки про те, що в совеем виступі Путін може мало невійну оголосити … Однак через якийсь час режим «особливої таємності» зняли, і в прес-центріорганізували трансляцію спілкування президента з парламентаріями і чиновниками. 

Всупереч похмурим прогнозам, ніяких радикальних заяв президент РФ робити не став. 

«Сегодня» зібрала найпримітніші заяви російського гаранта: 

Про війну в Україні. «Країна занурилася в кривавий хаос, в братовбивчий конфлікт, напівденному сході розігралася масштабна гуманітарна катастрофа, тисячі людей загинули, сотнітисяч стали біженцями, втративши буквально все». 

Про дії Росії. «Ми уважно стежимо за тим, що там відбувається, ставимо ці питання і передкерівництвом України, і перед світовим співтовариством, перед ключовими міжнароднимиорганізаціями. Робитимемо все, що від нас залежить, для того, щоб цей конфлікт був припиненийякомога швидше, щоб на Україні перестала литися кров». 

Про зовнішню політику. Зовнішня політика РФ «все-таки повинна бути миролюбною». 

Читайте также:

На пост главы налоговой метит сторонник жестких поборов Дмитрий Алексеенко

Про 20 трильйонів на російську армію. «Потрібні сучасні, компактні, ефективні Збройні сили.Для це створено програму до 2020-2021 року … Програма ставить амбітні цілі », на реалізацію яких виділяються величезні гроші – 20 трлн рублів. Вся ця робота – це не мілітаризація, але це дуже серйозний додатковий імпульс для розвитку оборонної промисловості». 

Про окремі військові угрупування в Криму. Путін затвердив програму створення окремоївійськової угрупування в Криму. «Я цю програму затвердив вже», – сказав він, відповідаючи напитання депутата Держдуми РФ Сергія Миронова. 

Про «зелених чоловічків» і анексію. «Це звинувачення (в анексії Криму – «Сегодня») взагалі -пусте, що не має під собою жодної підстави. Ми дійсно використовували наші збройні сили, алетільки для того, щоб дати можливість людям, які проживають на цій території, висловити свою думку про своє майбутнє… Може бути, взагалі вперше тут проведено такий повноціннийплебісцит і повноцінний референдум по життєво важливим, доленосних питань для людей, якіпроживають на цій території». 

Читайте также:

В Украине объявлен особый режим, копов срочно вызывают из отпусков: о чем нужно знать

Про кримських татар і мови. «Повинна бути в повному обсязі проведена робота по реабілітаціїрепресованих народів Криму, забезпечено реальне рівноправ’я трьох мов». 

Про гроші для Криму. «Загальний обсяг програми (з розвитку Криму – «Сегодня») до 2020року – понад 700 мільярдів рублів». 

Крім того, говорячи про російських «вливаннях» в економіку анексованого півострова, Путінпідкреслив, що пенсії в Криму вже виросли в два рази, а до 1 січня 2015 року, після закінченняперехідного періоду, «російського рівня» мають сягнути і зарплати кримчан. 

Про санкції Заходу щодо РФ. «Наші дії: а) законні, б) обгрунтовані, і йдуть на користь нашій економіці», а санкції Заходу, у відповідь на які Росія обмежила імпорт продуктів, – «необгрунтованіі незаконні». Але «це не просто відповідь заходи, це, перш за все, заходи підтримки вітчизнянихвиробників, а також відкриття наших ринків для виробників тих країн, які хочуть співпрацювати з Росією і готові й такій співпраці». 

Читайте также:

Стали известны дата и время дебатов между Зеленским и Порошенко: “все по закону”

Про Європейський суд із прав людини. «З приводу суду Європейського з прав людини, багато рішень приймає дуже політизовані». Путін не виключив, що РФ може і зовсім вийти з-підюрисдикції цього суду, зазначивши, правда, що поки це питання «на порядку денному не стоїть».

Про «Крим наш». «Вважаю, що Крим може бути і сьогодні унікальним мірилом, може і сьогодні зіграти унікальну об’єднуючу роль для Росії, ставши свого роду історичним, духовним джерелом,ще однією лінією примирення як червоних, так і білих». 

«Запалює красиво». Про що говорили Путіну депутати 

Не обійшлося в ході зустрічі і без традиційних «приколів» від російських депутатів, зокрема, відлідера партії ЛДПР Володимира Жириновського, який запропонував Путіну пост «верховногоправителя», а також заявив, що потрібно повернути гімн «Боже, царя храни» і створити в РФМіністерство пропаганди. Більшість цих ідей зал зустрів сміхом, а Путін і прем’єр-міністр РФДмитро Медведєв – посмішками. «Все, що було сказано Володимиром Вольфовичем, – це йогоособиста думка, не завжди збігається з офіційною позицією РФ. Але запалює красиво», – сказавПутін, додавши, що лідер ЛДПР може все це говорити, тому що« у нас свобода слова».

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Власть чаще переходит из рук в руки, чем от головы к голове."

За особистою поразкою Порошенка все ж таки стоїть щось більше – соціолог

Вінничан просять розрахуватися за газ

На Калинівському арсеналі будують нові сховища

У Вінниці взялися за капітальний ремонт дворів

Гройсман на Вінниччині перевіряв дороги

Короткометражный фильм о матери-одиночке на Донбассе поборется в Каннах

Еврокомиссия отметила прогресс Facebook, Google и Twitter в борьбе с фейками

Офіційна Росія передала Україні два полум’яні “привіти”

Huawei заключила договора о развертывании 5G по всему миру

Десять причин розгромної поразки Порошенко

Заседание ВСК по делу Гандзюк происходит в закрытом режиме

Samsung отложил старт продаж гибкого смартфона

На Чилдрен Кинофесте покажут “Лес призрачной совы”, “Зоопарк” и “Я – Уильям”

Киевстар установил в столице базовую станцию для 5G

Президент мечты

Количество переселенцев из оккупированных Крыма и Донбасса превысило 1 миллион 374 тысячи

Американский телескоп сделал новый снимок Крабовидной туманности

В США умер известный продюссер

Кому відійшли голоси “противсіхів”

Енергетичні виклики знову стали актуальними для України