USD28.2033

Війна, гроші і знову війна. Головні заяви Путіна в Криму

Путін заявив, що не визнаєзвинувачень у анексії Криму, що наДонбасі йде братовбивчий конфлікт, аполітика РФ повинна бути все жмиролюбної

У четвер, 14 серпня президент РФВолодимир Путін виступив переддепутатами Державної Думи РФ іміністрами російського уряду ввключеному в березні Криму, – пише Сегодня.ua. 

Зустріч відбулася в санаторії «Мрія» вЯлті. Незважаючи на те, щопарламентаріїв і членів Кабміну зібралидо десяти ранку за московським часом, чекати виступу російського президента їм довелосяпівдня – до 14:00. 

У соціальних мережах російські журналісти навіть повідомляли з посиланням на прес-секретаряПутіна Дмитра Пєскова, що, нібито, промова буде настільки секретною і закритою, що її не тільки не транслюватимуть по державних телеканалах, але і повідомляти будь-яку інформацію про неїбуде не можна. Що, зрозуміло, породило чутки про те, що в совеем виступі Путін може мало невійну оголосити … Однак через якийсь час режим «особливої таємності» зняли, і в прес-центріорганізували трансляцію спілкування президента з парламентаріями і чиновниками. 

Всупереч похмурим прогнозам, ніяких радикальних заяв президент РФ робити не став. 

«Сегодня» зібрала найпримітніші заяви російського гаранта: 

Про війну в Україні. «Країна занурилася в кривавий хаос, в братовбивчий конфлікт, напівденному сході розігралася масштабна гуманітарна катастрофа, тисячі людей загинули, сотнітисяч стали біженцями, втративши буквально все». 

Про дії Росії. «Ми уважно стежимо за тим, що там відбувається, ставимо ці питання і передкерівництвом України, і перед світовим співтовариством, перед ключовими міжнароднимиорганізаціями. Робитимемо все, що від нас залежить, для того, щоб цей конфлікт був припиненийякомога швидше, щоб на Україні перестала литися кров». 

Про зовнішню політику. Зовнішня політика РФ «все-таки повинна бути миролюбною». 

Читайте также:

Путин назвал условие признания результатов расследования по MH17

Про 20 трильйонів на російську армію. «Потрібні сучасні, компактні, ефективні Збройні сили.Для це створено програму до 2020-2021 року … Програма ставить амбітні цілі », на реалізацію яких виділяються величезні гроші – 20 трлн рублів. Вся ця робота – це не мілітаризація, але це дуже серйозний додатковий імпульс для розвитку оборонної промисловості». 

Про окремі військові угрупування в Криму. Путін затвердив програму створення окремоївійськової угрупування в Криму. «Я цю програму затвердив вже», – сказав він, відповідаючи напитання депутата Держдуми РФ Сергія Миронова. 

Про «зелених чоловічків» і анексію. «Це звинувачення (в анексії Криму – «Сегодня») взагалі -пусте, що не має під собою жодної підстави. Ми дійсно використовували наші збройні сили, алетільки для того, щоб дати можливість людям, які проживають на цій території, висловити свою думку про своє майбутнє… Може бути, взагалі вперше тут проведено такий повноціннийплебісцит і повноцінний референдум по життєво важливим, доленосних питань для людей, якіпроживають на цій території». 

Читайте также:

Катастрофа MH17: за следователями из Нидерландов следили – СМИ

Про кримських татар і мови. «Повинна бути в повному обсязі проведена робота по реабілітаціїрепресованих народів Криму, забезпечено реальне рівноправ’я трьох мов». 

Про гроші для Криму. «Загальний обсяг програми (з розвитку Криму – «Сегодня») до 2020року – понад 700 мільярдів рублів». 

Крім того, говорячи про російських «вливаннях» в економіку анексованого півострова, Путінпідкреслив, що пенсії в Криму вже виросли в два рази, а до 1 січня 2015 року, після закінченняперехідного періоду, «російського рівня» мають сягнути і зарплати кримчан. 

Про санкції Заходу щодо РФ. «Наші дії: а) законні, б) обгрунтовані, і йдуть на користь нашій економіці», а санкції Заходу, у відповідь на які Росія обмежила імпорт продуктів, – «необгрунтованіі незаконні». Але «це не просто відповідь заходи, це, перш за все, заходи підтримки вітчизнянихвиробників, а також відкриття наших ринків для виробників тих країн, які хочуть співпрацювати з Росією і готові й такій співпраці». 

Читайте также:

В Украине могут отменить последний звонок: дети в большой опасности

Про Європейський суд із прав людини. «З приводу суду Європейського з прав людини, багато рішень приймає дуже політизовані». Путін не виключив, що РФ може і зовсім вийти з-підюрисдикції цього суду, зазначивши, правда, що поки це питання «на порядку денному не стоїть».

Про «Крим наш». «Вважаю, що Крим може бути і сьогодні унікальним мірилом, може і сьогодні зіграти унікальну об’єднуючу роль для Росії, ставши свого роду історичним, духовним джерелом,ще однією лінією примирення як червоних, так і білих». 

«Запалює красиво». Про що говорили Путіну депутати 

Не обійшлося в ході зустрічі і без традиційних «приколів» від російських депутатів, зокрема, відлідера партії ЛДПР Володимира Жириновського, який запропонував Путіну пост «верховногоправителя», а також заявив, що потрібно повернути гімн «Боже, царя храни» і створити в РФМіністерство пропаганди. Більшість цих ідей зал зустрів сміхом, а Путін і прем’єр-міністр РФДмитро Медведєв – посмішками. «Все, що було сказано Володимиром Вольфовичем, – це йогоособиста думка, не завжди збігається з офіційною позицією РФ. Але запалює красиво», – сказавПутін, додавши, що лідер ЛДПР може все це говорити, тому що« у нас свобода слова».

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

Новинский: Оппоблок жив

Страна-гопник предсказуемо наплевала на очередную глубокую озабоченность ООН

Не помилует: стало известно, за какие слова Путин смертельно обиделся на Сенцова

Подруга Насирова оказалась свидетельницей в его уголовном деле, видео

Убила и исчезла? В смерти сумского депутата заподозрили жену

Выполняя политический заказ, Радио «Свобода» назвало Василия Стуса террористом, – Орешет

Блогер: Россия пытается заблокировать Одессу с моря

Ехал на свою свадьбу: жуткое ДТП оборвало судьбу украинского героя

Все двойники Путина за 18 лет: российский адвокат раскрыл тайну хозяина Кремля

Россияне снова и снова напоминают нам: они и мы – несовместимы

Бесстыжый “Аполлон” устроил нудистские развлечения на глазах у детей: видео

“Жизнь в опасности”: в ООН призвали РФ освободить Сенцова

Кто и почему сжигает доллары в Турции. ФОТО

Дело зайцевой перевернется с ног на голову, адвокат покажет настоящего виновника

Путин не ожидал: Волкер рассказал о болезненном ударе

Волкер предупредил: В США есть много пакетов санкций против РФ

Чеський синдром серйозної суспільної хвороби

“Хлеба и водички”: украинский депутат устроил концлагерь собственным детям

Еще 8 россиян попросили Путина забрать их домой из Украины

Зустріч Меркель і Путіна: про що йтиметься й чи вдасться домовитися