USD28.2033

Війна продовжиться. Найбільш вирогідні напрямки удару – Слов’янськ і Маріуполь

Мене зараз часто запитують: “А продовжиться війна? Будуть нові бої?” Звісно радує бажання людей звертатися не до офіційних джерел, а до рядового виконавця, так ніби простий доброволець має обсяг інформації порівняно з розвідвідлом Генштабу, СЗР або Донецьким СБУ і здатен зробити з неї адекватні висновки? Та оскільки я не тільки доброволець, а й представник кількох інших професій, спробую відповісти.

1. Чи буде війна далі? Обов’язково. Навіть не сумнівайтеся. У “настаящєва палковніка” зараз дві проблеми: забезпечення життєдіяльності Лугандонії і суходольний коридор на Крим. Відповідно – найбільш вирогідні напрямки удару – Слов’янськ і Маріуполь. Перший – через водні комунікації, що забезпечують Донецьк (і не тільки) водою, другий – на Крим. Крім цього треба не забувати що програма максимум для Кремля зараз – добитися від Заходу зняття санкцій.

В Кремлі вважають (і не безпідставно), що Захід війни боїться майже панічно й тремтить від думки що доведеться відправляти у бій своїх громадян. Крім того санкції завдають збитків в тому числі європейським компаніям. Путін натякає – або нова Ялта і новий розподіл сфер впливу, або – він просуватимкться вперед і вперед і чхати на зубожіння населення і розорення російських компаній. Відросте, як кажуть в Кремлі. “Настаящій палковнік” і його банда переконані – Заходу надовго не вистачить, попручається як дівча на танцях і на все згодиться. Тому – попруть обов’язово.

2. Коли буде війна? Відповідь – коли завгодно. Аби розпочату війну москалям треба лише одне – пара десятків ешелонів зі зброєю, БК, технікою і “добровольцями” на відповідну ділянку фронту. Далі – справа техніки. Їх ніщо не стримує. На думку Заходу Кремлю чхати, думку пересічного кацапа він формує сам. Після останнього падіння рубля у них досі 46% населення тримає збереження в рублях (Левада-цент), ще щось пояснювати треба?

Але ризикну припустити, що верогідність війни буде дещо низькою на початку і перші три тижні травня. Чому? А тому що наступить час городи садити. І більшість получленців (які зараз уже ледве кінці з кінцями зводять), а також значні маси москалів побіжать закопувати в землю картоплю, моркву та інше насіння овочів та фруктів аби наступного року банально не покласти зуби на полку. Якщо хтось не в курсі на російських ток-шоу зараз центральна тема – зростання цін на харчі. За оцінками експертів – наразі на них вже відіграли “санкції проти самих себе” – продуктові санкції ім. “настаящєва палковніка” проти Заходу, наразі вони як раз відчувають наслідки зролстання рубля, а на підході всі наслідки від збільшення кредитної ставки Центробанком, бо грошей у нього нема, бо Росія від світових ринків капіталу – відрізана. Санкції животворчі…

Читайте также:

Проект закона Украины “О прощении” вызвал настоящую истерику в большинстве российских СМИ – Сенченко

3. Чи буде наступ москалів переможним? Є така індіанська національна хата – ФігВам називається. Чомусь ніхто не звернув увагу, що зимові бої у ДАП і під Дебальцево мал одну цікаву особливість. В обох випадках терористи ДиРи душили наші угрупування, що знаходилися в ГЛИБИНІ їхньої території. Тобто їхня задача була розчавити дві групи укропів, які й так знаходилися практично в оточені. І обидві операції вони здійснили зі значними втратами для себе, при чому в ДАП наша оборона відсунулася трохи назад, але здобула повноцінне забезпечення, а Дебальцево було взяти лише тому, що наша арта була змушена на два дні замовкнути через порушене москалями перемир”я.

Тепер такої халяви не буде. Тепер прийдеться ламати нашу оборону і забезпечувати фланги, бо спроба наступу може залюбки закінчитися аналогом Барвенківського або Сталніградського котлів.

Читайте также:

Силовики поставили Кремль перед фактом

Чи втримають наші оборону? Ду-у-у-уже гарне питання. А давайте я вам поставлю питання: чи створить ГШ ефективний план кампанії, чи встигнуть тиловики вчасно завести боєприпаси, чи буде вчасно готова техніка для маневру військами, чи не проп”ють водії пальне і не розпатякають накази на заправках, чи не станеться так що на піковій ділянці фронту в піковий момент наші захисники будуть в зюзю п”яні, чи не придумають наші “всепрапальщики” і “насслівальщики” щось таке креативне що змусить кидати фронт не поодиноких бійців а цілі підрозділи, чи не попхнеться в піковий момент якась сила перекривати дороги біля Генштабу, чи не зіллє плани оборони зрадник? Тощо й тощо.

Можете відповісти? І я не можу.

4. А що Захід? А Захід не бачить трагедії ані в уході з теміналу ДАП, ані у втраті Дебальцева. Втратили цілий термінал? Відступили з Дебальцева? Яка горе! Порівняйте себе з фінами у 39-му. Завждали втрат ворогові? Молодці, це зараз найголовніше.

На Заході, на відміну від нашої ФБ-спільноти, сидять люди ду-у-у-уже розумні і з ду-у-у-у-уже міцними нервами. Там розуміють що от саме зараз чим менше вони втручаються в ситуацію – тим краще. Бо (права Латиніна) якщо зараз вони дадуть нам протитанкові засоби – колишні шахтарі і водії з деталей шахтного обладнання за мить зберуть 5-6 МІГ-29, при чому в повітрі їх буде ніяк не менше пари десятків. І матимемо ми гімор у вигляді прикриття своїх частин системами ППО та виконання команди “воздух” з приводу і без. А дадуть нам ПЗРК – у получленців з”явить ядерна зброя, а фронт пошириться на Харківщину і Сумщину. Кортить?

Читайте также:

Он следующий: адвокат назвал новую “жертву” власти после Саакашвили

Для Заходу те, що відбувається це не конфлікт між Україною і Росією. Це конфлікт між Росією і Заходом, в якому Москва зламала систему безпеки що існувала в світі від 1945 р. В якій мета безоколонки “Москва” – аби з нею рахувалися так само як зі сталінським СССР, при тому що сучасній Москві до сталінського СССР – як до неба пішки. У цій грі ми – не самостійна фігура, ми частина Заходу, так частина якій пощастило найменше, бо саме ми на передовій, але така вже наша доля. І до речі, конфлікт цей щомиті може стати просто російсько-українським, якщо раптом ми почнемо “бурувати”, тобто виконувати не те що нам кажуть союзники, а те що кортить сами з причини нервів і психів. Як Грузія у 2008-му, коли їй казали не реагувати, а вона почала шмалити по Цхінвалі.

Захід розуміє, що будь-який прямий конфлікт з Росією зараз – це ядерна війна. Так, можна сказати що Путін блефує, але чи хоче хтось перевіряти? Два роки тому вторгнення Росії в Крим виглядало божевіллям, тепер це – реальність.

Що у цій ситуації робить Захід? Все аби підірвати ситуацію в РФ з середини. Тягомотіна Заходу зараз має просту причину, в умовах коли західні компанії роботу в РФ згортають одна за одною, а російські ділки виїздять за бугор, Заходу треба дотягти ситуацію до осені. Чимало експертів вже криком кричать що восени гряне нова економічна криза, порівняна з 2009-м роком, якщо не гірше. А тепер уявіть що станеться в РФ коли наступить 2009-й рік, за умови що в них уже 2009-й рік, і від ринків капіталу вони відрізані? Слабо?

А що буде з нами? Відповідаю – херово буде, але переживемо. На відміну від Москви, ми від ринків капіталу не відрізані. І чимало заходів які вже зараз робить економічний блок уряду та Нацбанк і які суспільству видаються незрозумілими – насправді це підготовка до важких часів за умови що часи і так – ворогу не побажаєш.

А що як Москва потрапивши в остаточну сраку, відкине всі міжнародні умовності і кине в бій всі сили пекла, аж до відвертого ядерного шантажу, або прямого застосування ядерної зброї?

Моя думка – їй це зробити вчасно не дозволять. Цітую. “Пару недель назад было заседание министров обороны, и они приняли программу: будут готовиться к войне с Россией. Проголосовали все страны, включая Венгрию и Грецию. Есть серьёзные конкретные меры. Прибалтика кажется НАТО самым опасным направлением, поэтому создаётся европейский корпус быстрого реагирования со штабом в Польше. Пока европейцы готовы выставить 30 тысяч солдат, и эти части будут рассеяны по национальным государствам, но штаб будет постоянным. Ещё создадут шесть дополнительных штабов вдоль восточного края НАТО, для того чтобы координировать прибывающие подкрепления с местными силами” – Павєл Фельгенгауер, інтерв”ю від 20 лютого цього року.

Земляк багатьох європеців Джакомо Казанова заповідав – перш ніж пані пристрастно і жорстко… того, треба її гарно розігріти. Наразі Захід зайнятий як раз цим – розігріває. До осені. Разом із нами. Попри всі пручання російської баришні. Задачі поділені. Ніжні нашіптування, подарунки, романтичні пригоди та попередні ласки – це Захід, власним коштом. Пручання – нам. Впораємося?

В АТО, щоразу як мене питали, як мовляв я думаю, чим все це закінчиться, я завжди казав: “Я думаю ті хто приймає рішення, тобто наші союзники з Надпотомакщини, знають що роблять”.

Dmitro Vovnyanko

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."

На зло Польше: во Львове депутаты приняли сенсационное решение

Курс валют на 23 марта: гривна готовится атаковать евро и доллар

Готується силове захоплення телеканалу ZIK?

Пасха 2018: украинцам подарят дополнительные выходные

В Москве с ужасом “чешут репу”, ибо “отвалила” не Литва, а Украина

Не знаю, кто меня заказал: Холодницкий ищет владельцев «жучков»

Легализация евроблях: в Раде назвали варианты

“Я, оказывается, “назвал россиян злобными де*илами”!”, – Макаревич

Взорвать Верховную Раду: Шахов указал Савченко на недочеты в показаниях

Расплатитесь за жадность: ворюги-чиновники разозлили Европу

Двойки преследуют Савченко со школы: неоспоримые доказательства

Украинские заробитчане тысячами бегут из Польши

Порошенко и Гройсман подключились к скандалу Савченко

Под Раду согнали полицию, начался митинг и перепалки

Нацбанк залез к заробитчанам в карман

Не надо меня пугать. Жуй гранаты! Ты вышла нашпигованная российской пропагандой: подробности и фото скандала между Савченко и Луценко

Порошенко дал зеленый свет платным дорогам

В Раде появились женщины в военной форме, нардепов не пускают, на входе ссоры и потасовка

Не помокрело: интим от Савченко завел соцсети

Сейчас пистолет достанет: началась «эпичная схватка» Луценко и Савченко в Раде. Нардепы замерли