«Він відступає, коли бачить слабину»: що відомо про співпрацю Путіна і Кім Чен Ина

Що відомо про про співпрацю Путіна і Кім Чен Ина / Фото: Associated Press

Водночас, північнокорейський очільник вичікує: якщо у Росії будуть перспективи щодо агресивних дій та просування, він активно допомагатиме.

Якщо Росія програватиме у війні з Україною, очільник Північної Кореї Кім Чен Ин швидко зупиниться, адже диктатор відступає, якщо констатує слабкість з боку країни-партнерки.

Про це сказав колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж у коментарі «24 Каналу».

Експерт наголосив, співпраця між РФ та КНДР ні для кого не є секретом. Північна Корея постачає зброю Росії, тому, цілком імовірно, може відправити північнокорейських військових на війну проти України.

Маломуж заявив, що очільник Кремля Володимр Путін і Кім Чен Ин домовляються про те, що будуть гинути люди.

«Уже бачимо, що КНДР постачає країні-агресорці не лише боєприпаси, а й ракетні та радіолокаційні системи. Їх багато, але вони не такі ефективні – близько 40% не спрацьовують. Відповідно людський ресурс, який може бути направлений у зону бойових дій, також не буде ефективним. Однак північнокорейський очільник вичікує: якщо у Росії будуть перспективи щодо агресивних дій та просування, він активно допомагатиме», – наголосив Микола Маломуж.

Водночас, за словами експерта, якщо Росія програватиме, Кім Чен Ин швидко зупиниться.

«Я знаю його оточення. Ми неодноразово працювали по його режиму. І бачили, що він відступає, коли бачить слабину», – зазначив Маломуж.

На його думку, військові КНДР можуть «вузькими програмами» переміщуватися до України.

«Росія по секторах кидатиме їх в бій, але вони будуть «гарматним м'ясом». Це не вояки, які можуть вести повномасштабні або окремі військові операції. Тому станом на сьогодні я не думаю, що це буде велика проблема для нас. Хоча кількісно – так. Нам треба буде їх нищити конкретно, не даючи можливості десь підняти голову і направляти нові контингенти», – сказав генерал у відставці.

Нагадаємо, напередодні відбувся візит російського диктатора Володимира Путіна до Північної Кореї. Тоді ж і пролунав потужний сигнал: у протистоянні зі США та їхніми союзниками через Україну, що наростає, Путін готовий кинути виклик Заходу як ніколи раніше.


tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *