USD28.2033

Вінничани забули про бізнес Президента

Рівно рік тому Україна обрала чинного Президента. На виборах громадяни проявили неабияку консолідованість, в результаті чого Петро Порошенко одержав перемогу вже після першого туру.

Вплинули на такі підсумки голосування щедрі обіцянки майбутнього лідера нації, серед яких було досягнення безвізового режим з ЄС, завершення АТО за години, стягнення з Російської Федерації компенсації за анексію Криму або його повернення.

Минув рік, і вінничани, жителі «вотчини» Петра Олексійовича, все це йому пригадали, забувши при цьому про «антипрезидентський» аргумент, що завжди був у них «під носом» – досі не продану фабрику «Рошен».
Лев Васильович фото

– Я вам точно скажу, що такий президент абсолютно нікому не потрібен. Що він дав країні? При такій державі неможна бути впевненим ні в чому, вона в тебе останній долар забере. Як можна додуматися поставити такі тарифи? Де людям брати гроші, щоб їх сплатити? Соціальні стандарти низькі, а рівень безробіття високий. А ще ця війна… Кому вона потрібна? Мені сімдесят сім років, і такого безладу в країні я ще не бачив. Не можна так з людьми. Скільки ми ще будемо збирати майдани? І кого будемо ставити до влади? При цьому президент каже, що все добре і ми йдемо в Європу. Яка Європа, якщо єврочиновники заявляють, що не чекають нас в ЄС найближчі 10 років? – бідкається Лев Васильович.
Ігор фото
– Вважаю, що поки що зарано робити висновки, тим більше в такій ситуації. Так, нинішня влада багато в чому себе скомпрометувала, проте на мою думку особисто президенту треба дати можливість ще попрацювати. Він очолив країну в непрості часи, і є багато об’єктивних факторів, які перешкоджають його роботі. Як підсумок його роботи хотів би перш за все бачити мир в Україні та початок економічного росту, – говоритьІгор.
Сергій фото

– Взагалі, Порошенко зробив багато передвиборчих обіцянок. Частина з них виконана, а частина ні. Наприклад, рух України в бік Європи – це дуже похвально, а от про Крим за рік президенства Порошенка вже всі забули. Тобто оцінюю результати роботи голови держави неоднозначно, – розмірковує Сергій.
Олександра фото
– Мені не подобається бездіяльність Порошенка. За рік президенства він не зробив нічого. Та найголовніше – він не доклав достатньо зусиль, щоб зупинити війну. Дуже хочу, щоб вона якомога швидше закінчилася. Тому нехай президент для початку встановить мир, а потім вже можна буде казати про все інше, – ділиться думкою Олександра.
Олексій фото
– Я не бачу, щоб Порошенко виконав хоча б одну зі своїх обіцянок. Безвізового режиму з ЄС немає, а рівень життя впав до такого рівня, що офіційна середня зарплата в країні зараз 41 долар. Натомість маємо війну, тисячі людських смертей і руйнацію країни. Порошенко каже, що день війни обходиться державі в 10 мільйонів доларів. Куди вони діваються, якщо обмундирування нашим солдатам дали канадці, американці та європейці, а зброя вся стара зі складів? Ще й нацгвардії зарплату зменшили – була 3000 гривень, а тепер 100 гривень на день. Як можна так ставитися до людей, які ризикують своїм життям? А Гройсмана Порошенко навіщо забрав? Яке він мав право висмикувати його з Вінниці? Тепер місто фактично без мера, – розповідає Олексій.
Людмила фото

Читайте также:

Велосипеди Nextbike збираються на відпочинок

Читайте также:

У Вінниці пройшов XXII Міжнародний джазовий фестиваль

– Звісно, що зараз становище нашої країни дуже важке, хотілося б, щоб було краще. Більше того з кожним новим президентом життя стає все складніше і складніше з такою тенденцією важко собі уявити, що буде завтра. Поки що не бачу позитивних зрушень в країні, тим більше таких, що надходили б від президента. Дуже хотілося б щоб він звернув увагу на соціальні проблеми, – ділиться Людмила Павлівна.
opytuvannja-poroshenko

– За рік президенства Порошенка внутрішні війська були реформовані у Національну Гвардію, на Донбасі було досягнуто перемир’я, а СБУ почала вести активну антитерористичну діяльність, а корумпованих чиновників звільняють з посад. Потроху, але позитивні зрушення в країні відбуваються, – оцінює роботу голови держави Олександр.

Фото Олександра Сашньова

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Для политиков реформы – это во-вторых, а может даже в-третьих. Любой ценой удержать себя во власти – вот что для них во-первых."

© Олег Попцов

Усика назвали лучшим боксером 2018: подробности

Консулы посетили всех военнопленных украинских моряков – Денисова

Reuters: Представитель США заявил, что обещаниям России продолжить транзит газа через Украину доверять нельзя

Мы все делаем неправильно: главные запреты на Новый год, которыми нельзя пренебречь

Европарламент призвал ЕС не пускать в свои порты суда из России

Американський приклад справжнього стратегічного партнерства

“Украина решила этот вопрос креативно”: правительство больно ударит по вашим пенсиям, закон уже принят

Госкомтелерадио запретил ввозить из России еще 26 книг

Річ не лише в Путіні: причини й урок французьких заворушень для України

Украинцы срочно сдают евробляхи за копейки: началось

Командир “Бердянска” не даст показания, пока не отпустят экипаж

Тымчук: Терактом в Страсбурге Кремль пытается отвлечь внимание европейцев от “засвечивания” своей агентуры в Париже

Путинские боевики передали Украине опасных рецидивистов, даже они не хотят сидеть в “русском мире”

“Нормандская встреча” по Азову состоялась, назначили еще одну

Варфоломей отправил в Киев посланника, который усмирит путинских попов

В Европарламенте предлагают ЕС закрыть свои порты для судов РФ

КГБ у Празі. Досі?

Хотите как во Франции? Путин вслед за лазерами для разгона рабов закупил бронированные “обезьянники”

В РФ к раненому моряку пытались подослать фальшивого адвоката

Ситуация с Насировым показала чудовищный конфликт между БПП и “Народным фронтом” – Небоженко