USD28.2033

Вінничанин у Москві став «срібним» чемпіоном світу з веслування

З 6 по 10 серпня у м.Москві відбувся Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. У складі збірної команди України було п’ять представників Вінниччини, повідомляє i-vin.infо.

Це спортсмени – Віталій Голюк, Роман Копистинський (учні Вінницької LUBCM), Світлана Римкевич (учениця СДЮСШОР з веслування імені Юлії Рябчинської), тренери LUBCM ЗТУ Олександр Ткачов та ЗТУ Сергун Світлана Сергун.

Збірною командою України у цих змаганнях завойовано дві медалі. Чемпіоном світу у змаганнях на каное-одиночці на дистанції 200м став одесит Юрій Чебан. Другу медаль – срібну – було завойовано в естафетних перегонах на каное-одиночках 4×200м. У цих змаганнях на другому етапі стартував вихованець Вінницької ШВСМ Віталій Голюк. Естафетні перегони у веслуванні проходять у вигляді «човника», від старту до фінішу та зворотно. На другому та четвертому етапах спортсменам довелось веслувати проти вітру. Попри сильну конкуренцію збірна команда України у складі Юрія Чебана (Одеса), Віталія Голюка (Вінниця), Олександра Максимчука (Рівне) та Вадима Ціпана (Рівне) змогли завоювати срібні нагороди чемпіонату.

До речі, Віталій Голюк був відряджений до столиці РФ за кошти обласного бюджету, та й, практично, вся підготовка спортсмена до цих змагань здійснювалася не за кошти державного бюджету, а за кошти області і ШВСМ.

Вдалими можна визнати і виступ у змаганнях молодої Світлани Римкевич 1993 року народження, яка брала участь у перегонах на байдарці-одиночці на дистанції 1000м. Спортсменка посіла 9 місце. Роман Копистинський у парі з Сергієм Баштовим (Полтава) у перегонах на байдарках-двійках на дистанції 1000 м уперше за останні роки виступів українських спортсменів на цій дистанції зуміли пробитись до фіналу «В» де зайняли 9 місце.

Загалом, у спортивному форумі взяли участь понад 1 200 спортсменів з 62 країн світу. Збірна команда України виборола 13 місце.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)