USD28.2033

Вінниччина – лідер у місцевому самоврядуванні і регіональних реформах, – інститут «Нова Україна»

Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна» почав розробку плану розвитку п’яти регіонів, які стануть локомотивами змін в країні.

Як повідомив директор інституту Андрій Єрмолаєв, в «проривну п’ятірку» увійшли місто Київ, Кіровоградська, Вінницька, Миколаївська та Одеська області. Ці регіони, на думку дослідників, можуть стати в умовах війни локомотивами стабілізації країни, її економічного відродження.

Єрмолаєв зазначив, що Київ є центром політичних та громадянських комунікацій, але у нього є і нова можливість стати своєрідним модератором національних програм, модератором інвестицій, оскільки Київ був і залишається економічним і фінансовим центром країни.

Кіровоградська область останнім часом демонструвала цікавий приклад агропромислових кластерів, створення ємного внутрішнього ринку. «Є серйозні передумови для нової ролі ядерної галузі, враховуючи, що на Кіровоградщині сконцентрована уранодобувна промисловість. Перспектива української енергетики – це мирний атом, в тому числі і з використанням сучасних технологій незбагаченого урану», – окреслив роль цього регіону Єрмолаєв.  

Читайте также:

“Ніхто вас не залишить”. Прем’єр-міністр України відвідав с. Павлівку

За його словами, якісно нову роль починає грати Одеська область та Одеса, яка після подій у Криму стає новою чорноморської столицею, куди переміщений флот.

А от роль Вінниччини на теренах держави очільник «Нової України» назвав унікальною. «Унікальна роль може бути у Вінницькій області та Вінниці, яка залишається лідером за досвідом і впровадженню місцевого самоврядування та регіональних реформ», – зазначив експерт.

Новим локомотивом розвитку країни може стати Миколаїв і Миколаївська область, які займають позицію центру Півдня України. «Це і суднобудівний центр, і центр військово-промислового комплексу, який зараз починає відроджуватися в силу військових замовлень», – сказав директор інституту.

Читайте также:

У Вінницькому шпиталі атовцям лікують душі

Єрмолаєв підкреслив, що Інститут вибрав саме ці регіони, бо їх роль і їх досвід є найбільш цікавими та унікальними в умовах виниклої кризи. Інститут готовий виступити в якості організатора серйозного діалогу про майбутнє з експертами, громадськими активістами та лідерами місцевого самоврядування цих регіонів.

А.Єрмолаєв повідомив, що консультації і спільна робота з експертами з цих регіонів буде реалізована в найближчі два-три місяці. «Ми хочемо встигнути до початку нового бюджетного року допомогти у виробленні програм розвитку цих регіонів з урахуванням їх нової ролі і місії. В ідеалі – це вироблення програм розвитку регіонів разом з представниками місцевої експертного середовища та передача їх органам місцевого самоврядування», – зазначив він.

А.Єрмолаєв також наголосив, що при розробці програм розвитку регіонів, акцент повинен бути поставлений не на субвенції з центрального бюджету, а на успішне залучення інвестицій, як іноземних, так і внутрішніх. «Йдеться, в першу чергу, про використання фінансових ресурсів недержавного бюджетного походження», – резюмував директор інституту стратегічних досліджень.

Джерело: http://i-vin.info

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"У нас начинается тяжелый период жизни: парламентские, затем еще страшнее - президентские выборы"

© А.Лукашенко

Безвиз для Украины: озвучен новый прогноз

Крах гривны: украинцев предупредили о новой опасности

По ненадобности: Верховну Раду выставили на продажу

Верховную Раду выставили на продажу: что произошло

Путин готовит нападение: названы условия

Вибори в Україні виходять на новий рівень: до чого готуватися

Главное за ночь: Киев в огне и бунты в “ДНР”

Выборы в Украине выходят на новый уровень: к чему готовиться

Трагически скончался легендарный музыкант, которого считали «богом»

Смертельная индустрия: умерла пятая за три месяца актриса взрослого кино

Стихия не угомонится: каким будет начало недели

Встреча Порошенко с Трампом близка к срыву, в Белом доме озвучили причину

Особо опасен: СБУ задержали преступника, которого разыскивал Интерпол

Футболист сборной Украины пополнил ряды испанского клуба, детали сделки

Манипулировал и угрожал: 15-летний “глава ЦРУ” украл американскую военную тайну

Двойнику Путина грозит смертная казнь, фото опасного преступника

Журналист ошарашил прогнозом по Донбассу

Теплые обнимашки: Усик остро прошелся по своему сопернику перед боем

Кличко вступил в схватку со Шварценеггером в Австрии: что не поделили тяжеловесы

Пожар на столичной фабрике: стало известно о 17 погибших