Візит Орбана до Путіна: аналітики пояснили, як диктатор використав угорського прем’єра

Орбан і Путін / Фото: Associated Press

Путін використав Орбана, щоб висловити прихильність до "остаточного" завершення війни.

Президент Росії Володимир Путін використав зустріч з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном для того, щоб виступити проти припинення вогню шляхом переговорів. 

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

«Путін заявив, що угода між Росією та Україною не повинна призвести до тимчасового припинення вогню, оскільки це дозволить Україні перегрупуватися і переозброїтися, і що натомість Росія виступає за «повне» і «остаточне» припинення конфлікту», — йдеться у звіті.

На думку аналітиків, диктатор використав угорського прем'єра, щоб відмовитись від припинення вогню за допомогою мирних переговорів.

«Путін висловив свою прихильність до «остаточного» завершення війни, що дозволить досягти його мети — знищення української державності», — зазначили в ISW.

В американському Інституті вивчення війни також нагадали, що 4 липня Путін прямо відкинув участь Росії в будь-яких значущих переговорах щодо угоди про припинення вогню, відійшовши від своєї звичайної удаваної зацікавленості в переговорах, а 5 липня на пресконференції з Орбаном Путін відверто відкинув будь-яке припинення вогню шляхом переговорів.

Нагадаємо, Віктор Орбан прибув до Росії у п'ятницю, 5 липня. 

Візит угорського політика заздалегідь не анонсувався ні Москвою, ні Будапештом. Напередодні видання Financial Times, посилаючись на одне угорське та два джерела в ЄС, повідомляло, що Орбан зустрінеться з диктатором РФ, щоб «вислухати обидві сторони конфлікту».

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: «ОРБАН зібрався після Києва до ПУТІНА! Керівники ЄС ОБУРЕНІ».

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *