Візити Путіна до союзників лише погіршують його становище: Піонтковський пояснив причину

Путін та Лукашенко / Фото: president.gov.by

Політолог Андрій Піонтковський зауважив, що Захід вже не сприймає серйозно путінські ядерні погрози.

Демонстративні поїздки до своїх партнерів лише погіршують становище Путіна у війні.

Таку думку висловив політолог Андрій Піонтковський у етері «Еспресо».

«Відносини Путіна й Лукашенка завжди були складні, досить напружені. І Лукашенко у важкі моменти завжди їздив у Пекін – показати Путіну, що має й іншого спонсора. Це страшенно дратувало Москву. А Пекін також дратують візити Путіна до Північної Кореї. Тобто всі ці розпачливі кроки Путіна лише погіршують його становище. Але найстрашніше – це його Z-патріотична спільнота, що розгортається, настрої, що “цар несправжній”. Z-патріотів дивує, чому Путін не покарає Францію тими ж ядерними ударами. Та тому, що Макрон йому досить твердо нагадав, що Франція також ядерна держава. Це те, про що я кажу три роки на всіх каналах — Путін ніколи не був готовий застосувати ядерну зброю, він чудово знав, що це просто шантаж з метою залякування Заходу», – пояснив Піонтковський.

За словами політолога, Путін намагається переконати російське населення, що здатен перемогти в конвекційній війні. Він зауважив, що Захід вже не сприймає серйозно путінські ядерні погрози.

«Тепер Путін сипле інші погрози. Після удару по Севастополю вони звинуватили американців і кинулися їм погрожувати цілком конкретно. Божевільна Машка Захарова заявила, що американцям буде дуже серйозна відплата за їхні удари по Севастополю. Ну, добре, патріоти вже обурювалися, де ж ядерні удари, а тепер через тиждень ті самі Z-патріоти спитають у Путіна: а де відплата по США? Він опинився в такій собі лійці не пустих погроз – раніше погрожував ядерною зброєю, тепер пояснює своїм патріотам, що, так, ми готові застосувати ядерну зброю, але не зараз, сьогодні нема потреби, триває конвенціональна війна, і ми її виграємо. Так, добре, тепер вони чекатимуть і погрожують завдати удари по американських супутниках, по американських безпілотниках, по румунських і польських аеродромах, куди вже прибувають літаки НАТО та які використовуватимуть їх як базові аеродроми для ударів по Криму. Але ж де путінські удари?», – підсумував Піонтковський.

Нагадаємо, Віталій Портніков розкритикував мирний план Трампа. На його думку, Путін буде шукати реальний шлях до миру тільки якщо Захід буде готовий до війни на виснаження РФ.

США визнають Росію спонсоркою тероризму?! Сенат відреагував на візит Путіна до КНДР


Візити Путіна до союзників лише погіршують його становище: Піонтковський пояснив причину


tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *