USD28.2033

Визначено переможців 24 загальнонаціональної програми “Людина року-2019”

Визначено переможців 24 загальнонаціональної програми "Людина року-2019"

Вища Академічна Рада загальнонаціональної програми “Людина року” підвела підсумки стосовно визначення володарів титулу “Людина року-2019” в національних номінаціях.

У відповідності до рішення Вищої Академічної Ради володарями почесного титулу стали:

МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ” (великих міст)  – Сергій НАДАЛ , міський голова м. Тернопіль;

МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ” (малих міст) – Андрій БІЛОУСОВ,  Міський голова м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.);

“ЛІДЕР ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОКУ” – Іван ДРОГОБЕЦЬКИЙ, Голова Полянської сільської ОТГ Закарпатської області;

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ” – Юрій ГУСЄВ, Голова Херсонської обласної державної адміністрації;

ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ” – Вячеслав ЯВОРСЬКИЙ, Директор ПрАТ “Кременчуцький завод технічного вуглецю”;

ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ” – Степан КОЗИЦЬКИЙ, Генеральний директор ТОВ “Західнадрасервіс”;

МЕНЕДЖЕР РОКУ” – Владислав САВЧЕНКО, Генеральний директор компанії “PowerCode LLC.”;

ФІНАНСИСТ РОКУ” – Віталій РОМАНЧУКЕВИЧ, Перший заступник голови правління АКБ “Індустріалбанк”, Віце-президент Асоціації українських банків;

“ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ” – Олена УЛЬЄ, Голова правління ПрАТ «Страхова компанія УНІКА;

ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ” – Компанія “ІНТЕРГАЛ-БУД” (Комерційний директор – Анна ЛАЄВСЬКА);

“ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ” – ЖК “INTERGAL CITY” (Компанія-забудовник “Інтергал-Буд”);

ЖУРНАЛІСТ РОКУ” – Діана ПАНЧЕНКО (Телеканал NewsОne);

МИТЕЦЬ РОКУ” – Михайло ПОПЛАВСЬКИЙ, Народний артист України, генеральний продюсер національної музичної премії “Українська пісня року”;

СПОРТСМЕН РОКУ” – Жан БЕЛЕНЮК , Чемпіон Світу та Європи з греко-римської боротьби 2019 р. у  категорії до 85 кг.;

НОВА ГЕНЕРАЦІЯ РОКУ” – Інна КОСТИРЯ, громадський діяч, доктор політичних наук;

“КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ РОКУ” – Приватний музей історичного костюму і стилю VICTORIA MUSEUMЗасновниця та директор – Вікторія ЛИСЕНКО.

Володарі cпеціальних премій 24 загальнонаціональної програми “Людина року-2019″:

Громадська організація “Національна платформа “Жінки за мир” – Спеціальна премія “За об’єднання жінок для миротворчої  діяльності та допомогу мирним громадянам постраждалим від бойових дій”

Громадська організація “Національна платформа “Жінки за мир” почала роботу у квітні 2014 року в розпал бойових дій і нараховувала лише декілька однодумців. Сьогодні, навколо спільної мети – встановлення миру і соціальної справедливості – об’єдналося вже понад 200 тисяч жінок України, які своєю вірою, цілеспрямованістю та милосердям об’єднують  людей і повертають їм віру в завтрашній день.

Учасники Громадської організації “Національна платформа “Жінки за мир” робили все, щоб рятувати життя жінок, дітей, людей похилого віку і молоді. Жінки вивезли тисячі дітей та мирних жителів із населених пунктів, які опинилися під вогнем обстрілів. Жінки передавали борошно і продукти, та розносили його тим, хто в один момент втратив все. Вони діяли, щоб врятувати стільки людських життів, скільки можливо.

Читайте также:

Андрей Сенченко: Два выстрела в прямом эфире

В рамках регулярних гуманітарних місій “Жінки за Мир” нараховується десятки виїздів в “сіру” зону Донбасу та в зони активних бойових дій. Жінки надають гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу людям, які в буквальному сенсі живуть на війні. За 5 роки відвідали десятки населених пунктів, що знаходяться на лінії розмежування та надали допомогу понад десяткам тисячам дітей та мирних жителів.

“Національна платформа “Жінки за мир” ініціює законопроекти, основна мета яких – приближення миру та забезпечення державної соціальної допомоги та підтримки як дітям та мирним жителям, які живуть на війні, так і решті громадян України. За п’ять років у Верховній раді України зареєстровано більше ста законопроектів, ініційованих та підготовлених жінками України.

ТМ PARIMATCH – Спеціальна премія “За видатний внесок у розвиток і популяризацію українського спорту”

Більше 20 років компанія активно займається підтримкою українського спорту, надає організаційну та фінансову допомогу масовим спортивним заходам, а також сприяє кар’єрі талановитих українських спортсменів.

За час своєї діяльності компанія зарекомендувала себе в якості головного мецената українського спорту та у різні роки надавала допомогу громадським організаціям, федераціям, клубам і окремим спортсменам.

Меценатська діяльність ТМ Parimatch сьогодні спрямована на підтримку таких напрямків:

Читайте также:

В Охматдиті вперше пересадили нирку: новий орган отримала 12-річна харків’янка, її тато без вагань погодився стати донором

• Спільна олімпійська перемога – унікальний проект ТМ Parimatch і Міністерства спорту України, в рамках якого всім призерам Олімпіад торгова марка гарантувала вручення премії в розмірі півмільйона гривень. У 2016 році наші олімпійські призери Олег Верняєв та Юрій Чебан, а в 2018 році Олександр Абраменко отримали премії від ТМ Parimatch.

• Національна збірна команда України з футболу;

• ФК “Шахтар”;

• ФК “Ворскла”;

• ФК “Металіст”;

• Федерація баскетболу України;

• Українська хокейна ліга;

• Федерація греко-римської боротьби України;

• Турніри зі змішаних єдиноборств WWFC;

• Футбольна асоціація студентів Києва.

Спільно з партнерами TM Parimatch організувала понад 100 заходів в різних напрямках протягом останніх двох років.

У 2019 році був заснований міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation з метою реалізації програм корпоративної відповідальності. Фонд Parimatch Foundation покликаний об’єднати бізнес, державний сектор і громадські організації навколо вирішення конкретних соціальних проблем. Основна місія фонду – сприяння в поліпшенні добробуту і здоров’я суспільства через освіту та залучення людей до занять спортом, а також – боротьба з ізоляцією і бідністю.

Олена РИХАЛЬСЬКА – Спеціальна премія “За вагомий науковий та практичний  внесок у розвиток вітчизняної психології”

Психотерапевт, тренер в сфері психології успіху і сімейної психотерапії.

Кандидат психологічних наук з 25-ти річним досвідом роботи в сфері психології. Провела більше 2000 тренінгів, семінарів та майстер-класів в Україні, Росії, Молдові, Азербайджані, Ізраїлі, Туреччині, Німеччині, Британії. Протягом 17 років виступає в якості психолога-консультанта та експерта національних, міжнародних ТБ, шоу-проектів, кіноіндустрії, радіопрограм і є найбільш затребуваним психотерапевтом. Консультує телевізійні проекти “Говорить Україна”, “Стосується кожного”, “Міняю жінку”.

Читайте также:

«Charite» не нашла мутировавшего коронавируса в украинских образцах – Ляшко

Автор розділу по психології реклами в підручнику “Основи реклами”, книги “Кохання у житті жінки: шлях від розставання і самотності до зрілих відносин”. Автор більше 60 статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії в наукових і науково-популярних виданнях України.

Автор більше 3000 статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії, міжособистісних відносин в наукових і науково-популярних виданнях України, Росії, Азербайджану.

Телеканал “НАШ” – Спеціальна премія За створення сучасного інноваційного телеканалу в інформаційному просторі України”

“НАШ” – це інформаційний телеканал та медіаплатформа, що включає в себе: телеканали “НАШ” і Максі-ТВ, сайт новин nash.live, власні сторінки у Facebook, Instagram й Twitter, канали в YouTube й Telegram.

24/7 інформує про головне, актуальне, важливе.

НАШ – це п’ять прямоефірних студійних майданчиків, студія ток-шоу та newsroom, які інтегровані в єдиний простір. Технологічний комплекс збудовано та оснащено у відповідності до світових стандартів медіа та журналістики. За допомогою використання високотехнологічного устаткування НАШ першим на телевізійному просторі України в прямому ефірі використав технологію доповненої реальності (augmentedreality) та трекингу для впровадження віртуального об’єкта в реальну студію. Ці сучасні технології дають можливість проводити інтерв’ю в студії наживо з найцікавішими людьми, які фактично перебувають в іншій частині світу.

Рейтинги телеканалу постійно зростають, стрімко збільшується кількість підписників на YouTube-каналі, підписники активно читають Telegram, дивляться прямі ефіри популярних ток-шоу як по телевізору, так і через соціальні мережі.

Михайло ПОЖИВАНОВ – Cпеціальна премія “За вагомий внесок у розвиток і підтримку сучасного українського художнього мистецтва”

Михайло Поживанов – український політик, державний і громадський діяч, меценат. Доктор технічних наук, професор.

За його сприяння та меценатській підтримці відкрито галерею “АВС-арт”, відновлено Художній музей імені Куїнджі, відбулося багато художніх виставок українських митців в Україні та за кордоном.

Завдяки його підтримці галерея “АВС-арт” реалізує видавничий проєкт “Імена” – це серія мистецьких альбомів українських художників, у якій уже вийшли книги Бориса Буряка, Феодосія Гуменюка, Петра Бевзи, Сергія Савченка та Олега Мінька.

Також видано: альбоми українського художника Івана Марчука “Дорога додому”; Київського музею російського мистецтва; Музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків; Шевченків “Кобзар”, ілюстрований графікою Софії Караффи-Корбут; монографічне дослідження мистецтвознавця Олесі Авраменко “Зарецький. Терези долі”; найповніший реєстр українських екслібрисів “Український книжковий знак XIX – XXI століть: каталог колекції Степана Давимуки”; альбом відомого сучасного живописця і графіка Анатолія Фурлета.

Багаторічна активна підтримка Михайлом Поживановим українського мистецтва й ініціативи в художній сфері становлять значний потенціал у розвитку культури нашої держави.

Усама КАФА – Почесна відзнака “За вагомий внесок у розвиток ресторанної  галузі України”

Усама Кафа  засновник і президент міжнародного ресторанного холдингу L’KAFA GROUP. Удостоєний звання “Великі українці”, носить почесне звання “Лицар Вітчизни” І-ІІ ступенів та почесне звання “Народний Посол України”  за великий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України.

Міжнародний ресторанний холдинг L’KAFA GROUP є лідером ресторанного бізнесу, володарем численних національних і міжнародних нагород в своєму сегменті в Україні та за її межами вже 22 роки. Сьогодні компанія володіє різними брендами: “Чайхона GOLD”; “Чайхона Базар”, L’KafaCafé, SilvioD’Italia, JustBeerBar, “Захади, Дарагой”, LudwigKing і славиться професіоналізмом, сильним командним духом і сімейною атмосферою всередині колективу.

Тільки в 2019 році було відкрито 7 нових ресторанів в Україні та за її межами.

Усама Кафа надає активну благодійну підтримку талановитій молоді, дітям сиротам, спортсменам. Благодійність вже багато років є невід’ємною частиною діяльності L’KAFA GROUP.

Під керівництвом Усама Кафа компанія L’KAFA GROUP протягом 22 років забезпечує численні робочі місця і старанно працює над розвитком і процвітанням ресторанного бізнесу в нашій країні та за її межами.

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

  Чтобы оставить комментарий необходимо

  "Плохие законы — худший вид тирании."

  © Эдмунд Берк

  Макрон проведет переговоры с Путиным: Россия должна выполнить решения нормандской четверки

  Павел Климкин: То, что сейчас делается – это никакой не блеф. Это сознательный шантаж, и Россия в этом шантаже готова идти дальше

  Куратори ОРДЛО розгорнули масштабну інформкампанію із дискредитації ЗСУ, поширюються фейки про нібито обстріли українськими воїнами населених пунктів, – СЦКК

  Украина высылает российского дипломата в ответ на высылку украинского консула из России

  Кравчук озвучив план Росії з дискредитації України: “Тепер їм вже треба продемонструвати мішки, мовляв, бачите, ми вже готуємося, ми відчуваємо, що Україна скоро нападе”. ФОТО

  В NASA назвали новую дату полета марсианского вертолета

  Провокации агрессора | В РФ на несколько часов задержали сотрудника консульства Украины. МИД готовит ответ

  Макрон призвал мир провести красную линию перед Россией и не ограничиваться санкциями

  Экипаж МКС успешно вернулся на Землю

  Врачи Навального заявляют об угрозе остановки его сердца

  Документальный фильм «Живая ватра» можно посмотреть онлайн

  Российская пропаганда распространяет фейки о подготовке ОРДЛО к войне – разведка

  Bayraktar, Нептун, БТР-4. В 2021-ом ВСУ получат 30 000 единиц вооружений – Минобороны

  “Либо Владимир Зеленский примет решение по Ермаку, либо он такая же аморальная мразь, как и его глава ОП”, – Борислав Береза

  В США создали ультрабелую краску, которая может заменить кондиционер

  Зеленский прилетел в Париж на срочные переговоры: что будут обсуждать – видео, фото

  Россия высылает украинского консула, Украина в ответ высылает старшего дипломата

  Як зросли пенсійні виплати в 2021-му: суддям додали понад 9 000 грн, а військовим – 67 грн

  SpaceХ получила контракт от NASA на отправку астронавтов на Луну в 2024 году

  В случае конфликта с Россией партнеры поддержат нас оружием – Кулеба