USD28.2033

Хто такі фейкові “кримські українці”

Хто такі фейкові "кримські українці"

Кримські татари, начебто зовсім невеликий народ, протягом вже декількох століть настільки ненависний і страшний для «русского мира», що він переслідує нас завжди і всюди. Втім, ми давно до цього звикли, і не дивуємося нічому. Але, щоб не дивувалися не тільки ми, я напишу цей пост.

Стежте за руками, як кажуть. Коли в Україні заходить мова про реальну підтримку кримських татар, про якісь конкретні та небезпечні для РФ кроки на шляху повернення Криму до України, — відразу, як по по команді, «звідки не візьмись», з’являються вони. Зазвичай вони називають себе «кримські українці», саме так, тупо без прізвищ і без імен. Чому? Тому що справжніх кримських українців, без лапок, ми добре знаємо, як і вони нас. Вони ще з кримських часів з нами проти Росії — пліч-о-пліч. Тим більше — зараз.

Я не хочу перераховувати імена, точніше, не можу — занадто багато таких надійних людей. Назову одного героя — Володю Балуха, який зараз у російській в’язниці. Кримські татари та українці підтримують один одного і в окупації, і на материку. Збирають гроші дітям, які залишилися без батьків, відвідують сім’ї Балуха і Сенцова, надають їм допомогу.

Читайте также:

Совбез ООН по ситуации на оккупированных территориях закончился дипломатической победой Украины

Разом зробили громадянську блокаду Криму, разом допомогли президенту змінити старе керівництво представництва президента в АРК, котре займалося саботажем, ганьбило Україну в очах жителів окупованого Криму, і багато, багато іншого. До речі, проти всього цього в різний спосіб боролися «кримські українці» в лапках, і це дуже показово, — однак їм нічого не вдалося.

Цих фейкових «кримських українців» ми теж знаємо по іменах. Називати які я не хочу з іншої причини: вони цього не заслуговують, і насправді їх практично немає. Це група з одного-двох десятків людей, які професійно боролися з кримськими татарами в Криму до анексії, чим прямо сприяли їй, а потім змінили форму одягу на вишиванку, передислокувалися до Києва і продовжують свою звичну роботу тут.

Читайте также:

Лукашенко против ЕС по Донбассу: Проблему надо решать втроем

Не думаю, що серед них є корисні ідіоти. Ні. Вони все роблять свідомо. І я добре бачу, як фейки розлітаються по «профільним» ЗМІ, як сипляться з вуст цих солдатів РФ-пропаганди брудні та брехливі антикримськотатарські коментарі.

Спрямовані на те, щоб не дати кримським татарам і українцям разом боротися за повернення нашої окупованої батьківщини в нашу вільну країну.

На жаль для них, я дуже досвідчений в медіа, мене на такому не проведеш. Бачу і джерела цих фейків, і те, як від них організовано «розходяться хвилі» в пов’язаних з РФ ЗМІ та в соціальних мережах. Розходяться, втім, слабо, оскільки переважна більшість українців сприймають кримських татар як братів, ми відчуваємо підтримку мільйонів. Тому я навіть не будуть наводити приклади цієї грубої пропагандистської роботи. Вона така ж тупа, як виконавці, яких для неї використовують. Просто інших «кримських українців» у них для цього немає, оскільки всі справжні — з нами.

Розглядайте цей пост просто як гігієнічну серветку. Витирайте/видаляйте лайно, котре спрямовано проти повернення Криму до України, зі своїх екранів, як завжди роблю це я. Не вірте жодному фейку, жодній брехні про кримських татар. У нас за спиною — море, нам вже немає, чого втрачати, крім гідности, ми щирі та справжні. Такі ж як брати-українці, які пережили гіркоту втрат і переживають наші втрати як свої особисті. І це дуже взаємно. Разом нас багато, друзі, ми чесні, ми круті, і ми переможемо. Навіть не сумнівайтеся.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 2, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В управлении государством главное – соблюдать все формальности, а на мораль можно и не обращать внимания. "

© Марк Твен

Чем больше специализированных структур, борющихся с коррупцией, тем выше место Украины в рейтингах распространения коррупции

Нападение на Андреевскую церковь – это только начало: Украине напророчили жестокие бои

Кремль должен взять ответственность за сбитый МН17 – ПА НАТО

Банковская революция от НАБУ. Всех работников госбанков за решётку

Россияне поймут, что зря вторглись в Украину – сенатор США

Новое перевоплощение Поклонской

Будет только хуже: чем страшна Россия без Путина

Reuters: Кто хочет стать следующим премьер-министром Великобритании?

Ще одне свідчення того, що Москва воліє замороженого конфлікту на Донбасі

Симуляція справедливості: які арешти – такий і рейтинг

Нардепа обнесли в центре Киева, это скрывали три дня: все, что известно

Россиянина с георгиевской лентой не пустили в Украину – фото

New Republic: Утраченная надежда Украины

Кряхтенье Путина высмеяли в сети: Все извилины от ботокса выпрямились

Вперед і вгору чи назад й униз – куди гойднеться наш політичний маятник?

Озвучен страшный прогноз по Донбассу: уход Путина не поможет, альтернативы нет

Україна-США: перезапуск стратегічного партнерства. Чи стратегічного патронажу?

У Путина откровенно заговорили о новом вторжении в Украину: Это я вам точно могу пообещать!

Україні час удатися до м’якої сили

Активисты принесли Крюковой на суд ящик водки