USD28.2033

Хто такі фейкові “кримські українці”

Хто такі фейкові "кримські українці"

Кримські татари, начебто зовсім невеликий народ, протягом вже декількох століть настільки ненависний і страшний для «русского мира», що він переслідує нас завжди і всюди. Втім, ми давно до цього звикли, і не дивуємося нічому. Але, щоб не дивувалися не тільки ми, я напишу цей пост.

Стежте за руками, як кажуть. Коли в Україні заходить мова про реальну підтримку кримських татар, про якісь конкретні та небезпечні для РФ кроки на шляху повернення Криму до України, — відразу, як по по команді, «звідки не візьмись», з’являються вони. Зазвичай вони називають себе «кримські українці», саме так, тупо без прізвищ і без імен. Чому? Тому що справжніх кримських українців, без лапок, ми добре знаємо, як і вони нас. Вони ще з кримських часів з нами проти Росії — пліч-о-пліч. Тим більше — зараз.

Я не хочу перераховувати імена, точніше, не можу — занадто багато таких надійних людей. Назову одного героя — Володю Балуха, який зараз у російській в’язниці. Кримські татари та українці підтримують один одного і в окупації, і на материку. Збирають гроші дітям, які залишилися без батьків, відвідують сім’ї Балуха і Сенцова, надають їм допомогу.

Читайте также:

Україна обігнала Японію в дуже важливому світовому тренді 

Разом зробили громадянську блокаду Криму, разом допомогли президенту змінити старе керівництво представництва президента в АРК, котре займалося саботажем, ганьбило Україну в очах жителів окупованого Криму, і багато, багато іншого. До речі, проти всього цього в різний спосіб боролися «кримські українці» в лапках, і це дуже показово, — однак їм нічого не вдалося.

Цих фейкових «кримських українців» ми теж знаємо по іменах. Називати які я не хочу з іншої причини: вони цього не заслуговують, і насправді їх практично немає. Це група з одного-двох десятків людей, які професійно боролися з кримськими татарами в Криму до анексії, чим прямо сприяли їй, а потім змінили форму одягу на вишиванку, передислокувалися до Києва і продовжують свою звичну роботу тут.

Читайте также:

5:4 в пользу Кремля. Главный результат ЧМ-2018

Не думаю, що серед них є корисні ідіоти. Ні. Вони все роблять свідомо. І я добре бачу, як фейки розлітаються по «профільним» ЗМІ, як сипляться з вуст цих солдатів РФ-пропаганди брудні та брехливі антикримськотатарські коментарі.

Спрямовані на те, щоб не дати кримським татарам і українцям разом боротися за повернення нашої окупованої батьківщини в нашу вільну країну.

На жаль для них, я дуже досвідчений в медіа, мене на такому не проведеш. Бачу і джерела цих фейків, і те, як від них організовано «розходяться хвилі» в пов’язаних з РФ ЗМІ та в соціальних мережах. Розходяться, втім, слабо, оскільки переважна більшість українців сприймають кримських татар як братів, ми відчуваємо підтримку мільйонів. Тому я навіть не будуть наводити приклади цієї грубої пропагандистської роботи. Вона така ж тупа, як виконавці, яких для неї використовують. Просто інших «кримських українців» у них для цього немає, оскільки всі справжні — з нами.

Розглядайте цей пост просто як гігієнічну серветку. Витирайте/видаляйте лайно, котре спрямовано проти повернення Криму до України, зі своїх екранів, як завжди роблю це я. Не вірте жодному фейку, жодній брехні про кримських татар. У нас за спиною — море, нам вже немає, чого втрачати, крім гідности, ми щирі та справжні. Такі ж як брати-українці, які пережили гіркоту втрат і переживають наші втрати як свої особисті. І це дуже взаємно. Разом нас багато, друзі, ми чесні, ми круті, і ми переможемо. Навіть не сумнівайтеся.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 2, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Путину устроили в Германии «горячий» прием, указав на его главное преступление

Порошенко может стать фигурантом в деле о хищении средств, выделенных Украине, – адвокат

Полукриминальные юристы объединили усилия с коррумпированными политиками – эксперт

Украинских водителей предупредили о новой обязаловке

Наглая провокация Путина: российские военные перешли Днестр, в Киеве забили тревогу

Украинцы вместо маршруток ездят в гробах: результаты проверки ужасают

Дороже колбасы: украинцы отдадут за воду последнюю “заначку”

Главное за ночь: коммунальный ад и удар смертоносной стихии

Прогноз погоды на 19 августа: осень наступит раньше времени

Кремль: Встреча Путина и Меркель нужна была для “сверки часов”

Доплавались: “гордость Путина” прикрыли в украинском порту

Бессмертный: Луценко предотвращает звонки президента о поручениях

Wizz Air подсунула украинцам огромную свинью

Россию оставили «с носом»: Украина не заплатит агрессору ни копейки, принят судьбоносный закон

Можно все: одиозная террористка из Донецка закатила россиянам истерику в сети

На Донбассе обострение: Путин начинает воплощать свой самый коварный план

День пасечника Украины 19 августа: поразительные факты о меде

Вадим Новинский: Закон о выборах – это сокрушительный удар по политической коррупции, так как он упраздняет мажоритарную систему

Пошла пена ртом: в санатории при загадочных обстоятельствах умер ребенок

Украину накрыла смертоносная стихия: впечатляющее видео