USD28.2033

Хто врятує нашу країну?

Хто врятує нашу країну?

За 26 років незалежності політичні еліти в Україні остаточно деградували та перетворилися на придаток олігархічних кланів та фінансово-промислових груп. І сьогодні ми можемо вже однозначно говорити про приватизацію нашої держави кількома особами, які утримують цілі парламентські фракції та групи, а також безліч позапарламентських політиків.

Мета спонсорів політичних проектів зрозуміла – примножити свої капітали шляхом прийняття потрібних їм рішень. Для них Україна – територія бізнесу, де вони заробляють свої статки.

Мета політиків також зрозуміла: торгуючи своїми владними повноваженнями збагатитися в той період, коли їм пощастило потрапити до влади. І це – взаємовигідний симбіоз політиків та олігархів.

Про національні інтереси, побудову сучасної соціальної держави, турботу про якість освіти та здоров’я нації не йдеться, бо це не має жодного стосунку до їхніх бізнес-схем. Про такі речі згадують, зазвичай, напередодні виборів, а потім – благополучно забувають.

Політика стала шоу-бізнесом, де спочатку продюсер вкладає в артиста гроші, а потім отримує з розкрученої зірки прибутки. І політична еліта сьогодні – ті самі артисти, які розігрують перед нами безкінечне шоу. А якщо вже зовсім відверто – то просто клоуни, мавпочки для розваги натовпу.

Вони не повинні бути розумними, професійними, моральними, бо це лише зашкодить справі. Навпаки, вони мають бути жадібними, боягузливими та нікчемними, без жодних цінностей, щоб беззастережно виконувати волю тих, хто їх призначив.

Для них політична доцільність завжди буде важливіша за реальні потреби держави та українського народу. В них ніколи не прокинеться совість, ніколи не з’явиться співчуття, ніколи не виникне думка зробити щось не для себе, а для країни.

26 років ми обираємо і переобираємо політиків, міняємо перших на других, а потім навпаки. Але життя не покращується, ми все більше відстаємо у розвитку не тільки від західних країн, а навіть від найближчих сусідів – Білорусі, Молдови, не кажучи вже про Польщу чи Словаччину.

Читайте также:

Угорська пропаганда – сестра-близнючка російської

Чи є якісь підстави сподіватися, що, знову змінивши одних політиків на інших, ми зможемо, нарешті, виправити ситуацію? Боюся, що ні, адже український політик сьогодні – це на 99% брехун, крадій і потенційний зрадник. Це – головний ворог народу і нашої країни.

Відтак, головним завданням суспільства сьогодні має стати не просто очищення влади, а її повне перезавантаження. Українські морально здеградовані політики мають піти в небуття назавжди, адже ту шкоду, яку вони нанесли державі своєю діяльністю, доведеться відшкодовувати і нам, і нашим дітям ще багато-багато років.

Читайте также:

Брати по зброї: перспективи та виклики українсько-американських відносин

Хто має прийти на їхнє місце? Це ті люди, які сьогодні категорично не хочуть займатися політикою, бо вважають, що це занадто брудна для них справа. Вони не хочуть грати по правилах, які панують в українській політиці і гроші для них не є визначальним чинником.

Ці люди сумлінно, щодня, працюють у практичній площині, кожен у своїй сфері і є фахівцями найвищого рівня. Хтось у науково-дослідних інститутах та лабораторіях, хтось в університетських аудиторіях, хтось у менеджменті західних компаній.

Академіки, доктори наук, кандидати наук, управлінці, аналітики… Вони не планують міняти сенс свого життя на щось бридке і незрозуміле, де їх втягнуть у розборки, обіллють брудом та знищать. Для них головне – зберегти свою гідність та реалізуватися як професіонали. Для них цінності – вищі за гроші.

Читайте также:

Яким чином “децентралізація” допоможе скласти уявлення про реальний соціально-демографічний стан України

Вони і є справжньою елітою нації, яка, на жаль, сьогодні відсунута на узбіччя галасливими та марнославними клоунами та популістами. В результаті величезний інтелектуальний потенціал України не використовується, науковці та професіонали так і залишаються непочутими.

Але гірка правда в тому, що тільки вони зможуть врятувати нашу країну, налагодити всі процеси в економіці та гуманітарній сфері так, щоб вони працювали в інтересах всього суспільства, а не в інтересах олігархічних кланів.

Як переконати цих людей об’єднатися та піти до політики боротися за владу?

Кожен з них має глибоко усвідомити: все, що вони роблять – не матиме жодного сенсу, якщо вони не змінять правила в нашій країні. Їхні таланти не будуть оцінені, їхні розробки – ніколи не будуть втілені у життя, всі їхні наукові ступені, знання, навички – загинуть, як пустоцвіт, не принісши для нації жодної користі. Проте ніхто, крім них, не зможе нічого змінити.

Якщо наша справжня еліта і надалі буде зосереджена на своїх вузькопрофільних напрямках – її так чи інакше змусять танцювати під дудку неосвічених недоучок, колишніх двійочників, які завдяки зв’язкам, грошам чи довгому язику дорвалися до влади.

Тому вихід один: державний апарат мають очолити люди, які глибоко розуміються на процесах та використовують науковий підхід до реформування держави.

Зміни мають відбутися всюди, в усіх гілках влади. І особливо це стосується нашого парламенту, який приймає закони, від яких в країні залежать всі сфери буття.

Сьогодні Верховна Рада переповнена випадковими людьми, які не є професіоналами ні в чому. Ці люди настільки відірвані від реального життя, що часто не розуміють навіть елементарних речей. Ті ж, що розуміють – чітко знають, для чого і в чиїх інтересах вони приймають те чи інше рішення.

Уряд також має бути повністю змінений. Сьогодні міністри – результат політичних домовленостей, а не професійного відбору. Від них вимагається бути слухняними та вірними тим, хто їх поставив, а не професійними та принциповими. І доти, поки уряд в Україні формуватиметься за цим принципом – він завжди буде працювати проти народу в інтересах своїх хазяїв.

Я дуже сподіваюся, що мої колеги-науковці почують мій голос і змінять свою позицію. Будьте справжніми громадянами, зрозумійте, що крім вас – більше нікому керувати нашою державою на благо людей! Політики крали, крадуть і будуть красти, і так триватиме доти, доки народ не вживе щодо них “непопулярних заходів”. Або ж доки ви, нарешті, не прокинетеся і не зробите відповідальний крок – крок у політику.

А звичайним громадянам хочу сказати лише одне – дивіться, кого ви обираєте і пам’ятайте: якщо мавпу одягнути у “Бріоні” – вона не перестане бути мавпою.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Власть чаще переходит из рук в руки, чем от головы к голове."

Сенцову присудили премию Сахарова

Крымскотатарский театр под запретом захватчиков в оккупированном Крыму

День Андрея Первозванного 2018: лучшие поздравления в прозе, стихах и открытках

Здоровье политзаключенного Гриба в России резко ухудшилось

Близько десяти держав-членів Євросоюзу підтримують додаткові санкції проти Росії

В Раде предложили поблажку евробляхарям: изменения в законе понравятся не всем

Суд просят признать неконституционным обращение Рады по томосу

Погода на конец недели: стихия испортит планы украинцев

Хромает, но шутит: адвокат посетила 18-летнего пленного моряка

Україна має бути не покращеною Росією, а її європейською антитезою – Портников

Пэрис Хилтон готовится стать мамой

Вінничан запрошують працювати на завод із виготовлення джгутів для “Мерседесів”

В суде пояснили свое решение о восстановлении Насирова

Епідемії кору на Вінниччині немає, хоча інфекція не відступає

Чого Заходові й Україні бракує для дієвої відсічі російській агресії

Штормове попередження: на Вінниччині очікується погіршення погодних умов

“Украинское ФБР” официально начало охоту на преступников: первый уже пойман

На въезде в Крым оккупанты задержали крымскотатарского активиста

Нардеп: Який має бути тваринний страх перед втратою влади, щоб відшуковувати собі помічників на політичному цвинтарі?

Усика назвали лучшим боксером 2018: подробности