NewsOnline24

У Хмельницькій області спалахнув скандал з «побиттям» активістки в ТЦК: що сталося насправді

Фото: у Хмельницькій області спалахнув скандал з «побиттям» активістки в ТЦК (facebook.com/RivneTTCKtaSP) Автор: Наталія Гурковська

У Хмельницькій області стався скандал з «побиттям» активістки в одному із військкоматів. У ТЦК розповіли, що насправді відбулося.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ОК «Захід».

«У Дунаївцях Хмельницької області представниця громадської організації «Доста Україна» вчинила провокацію в приміщенні ТЦК шляхом справляння фізіологічних потреб, відмовлялась покинути приміщення та не реагувала на вимоги поліцейських», — йдеться у повідомленні.

На сторінці цієї громадської організації у Facebook, як кажуть військові, цю подію висвітлено як побиття активістки військовослужбовцями ТЦК.

«У лікарні «потерпіла» відмовилась від проходження медогляду та госпіталізації. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства», — зазначили в ОК «Захід».

Не перший скандал

Нагадаємо, що такі скандали відбуваються не вперше. Так, на початку квітня начальник одного з територіальних центрів комплектування Рівненської області, який нещодавно потрапив скандал з прихованою зйомкою, написав рапорт про переведення в бойову частину.

Крім того, в Чернівецькій області затримано двох чоловіків, які напали на працівників військкомату на блокпоста «Горлеча». Спочатку вона наїхали на них машиною, а потім побили сокирами. Їм загрожує до 7 років ув’язнення.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version