У Іспанії та Італії зафіксували перші випадки захворювання на лихоманку Західного Нілу: що відомо

Цей вірус переносять комарі. Вже є випадки захворювання в Севільї та Модені.

Туристів у Іспанії та Італії закликали бути обережними через виявлення в цих країнах першого в цьому році зараження лихоманкою Західного Нілу. В деяких випадках вона може призводити до летальних випадків.

Про це пише видання Manchester Evening News.

Як зазначається, цей вірус переносять комарі. Вже є випадки захворювання в Севільї, що в Іспанії та Модені в Італії. Вірус Західного Нілу був виявлений у комарів і в італійській провінції К'єті

Зі свого боку Європейський центр із профілактики та контролю захворювань випустив попередження, що випадки, про які йдеться, були локальними, а не привезеними в Європу з тропіків.

У хворих, зокрема, підвищується температура, біль у тілі, висипання та блювота. У важких випадках спостерігаються такі симптоми, як судоми, м'язова слабкість та параліч.

Минулого року, за даними Європейського центру із профілактики та контролю захворювань, було зафіксовано 713 місцевих випадків зараження вірусом Західного Нілу в Європі, зокрема — 67 смертельних. Вірус виявили в дев'яти країнах, при цьому він поширився на 22 нові регіони, де його раніше не було.

Нагадаємо, що розкрито неочевидну користь від вживання мойви — ця дрібна риба інколи краща за червону.

Новини ТСН онлайн 12:00 4 липня. Нічна атака, скандал в Одесі і кінець спеці


У Іспанії та Італії зафіксували перші випадки захворювання на лихоманку Західного Нілу: що відомо


tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *