У Кропивницькому відкрився центр рекрутингу української армії

Фото У Кропивницькому запрацював центр рекрутингу української армії – 25-й у країні.

Про це повідомило Міністерство оборони, передає Укрінформ.

Уповноважений оборонного відомства з питань рекрутингу Олексій Бежевець наголосив, що мета цього проєкту – дати можливість кожній людині зробити свідомий вибір та знайти себе в армії.

Як пояснив він, рекрутинг є інформаційно-консультативним сервісом, де люди можуть отримати всю необхідну інформацію про службу в Збройних силах, Національній гвардії чи в Державній прикордонній службі.

«Ми вже бачимо, як цей проєкт розвивається: більш як 7 тисяч людей звернулися до рекрутингових центрів, більше 200 стали військовослужбовцями. Щотижня ми отримуємо близько тисячі нових звернень», – зазначив Бежевець.

Уповноважений закликав усіх жителів Кіровоградської області, зокрема й Кропивницького, цікавитися, ставити питання та знаходити себе у лавах Сил оборони.

«Від участі кожного залежить наша перемога», – підкреслив він.

Очільник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович зі свого боку зауважив, що завдяки цьому проєкту лави ЗСУ поповнюються відважними та свідомими людьми.

Високий рівень підготовки й освоєння новітніх технологій військової справи, за його словами, є «основою нашої перемоги».

У кропивницькому центрі рекрутингу, згідно з даними Міноборони, уже доступні понад 10 тисяч актуальних вакансій, серед яких – кухарі, водії, стрілки, медики й оператори безпілотників.

Розташований центр за адресою: вул. Архітектора Паученка, 41/26 (у Центрі надання адміністративних послуг «Прозорий офіс»).

Графік роботи: з понеділка по четвер – з 08:00 до 17:00, у п’ятницю – з 08:00 до 16:00. Отримати консультацію можна також за телефоном 050 012 79 15.

Як повідомляв Укрінформ, станом на початок червня в Україні функціонували 23 рекрутингові центри. 24-ий днями відкрився в Івано-Франківську.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *