NewsOnline24

У Львові під час напівмарафону зібрали ₴2 мільйони на реабілітацію постраждалих від війни

Фото, відео У Львові під час напівмарафону «Не зупиняйся!» зібрали 2 млн грн, які передадуть на реабілітацію постраждалих унаслідок війни людей.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив Львівський міський голова Андрій Садовий.

У Львові відбувся благодійний напівмарафон «Не зупиняйся!» / Фото: Анастасія Смольєнко. Укрінформ

«У Львові завершується марафон, присвячений незламним захисникам України. Найважливіший забіг очолили пацієнти центру UNBROKEN Ukraine. Цього разу участь взяли понад 3 тисячі учасників з усієї країни. Всі зібрані кошти, а це 2 мільйони гривень, організатори передають на реабілітацію українців, які постраждали від війни», — написав Садовий.

Напівмарафон «Не зупиняйся!» проходив у Львові впродовж двох днів. Його присвятили воїнам ЗСУ, рятувальникам, медикам, волонтерам і кожному, хто наближає перемогу України.

Серед учасників напівмарафону — військовослужбовці ЗСУ і ветерани, які дістали тяжкі поранення на війні, рятувальники, волонтери, лікарі та люди, які проходять реабілітацію в центрі UNBROKEN. Разом з учасниками бігли також спеціальні гості: співзасновниця Нової пошти Інна Поперешнюк, шеф-кухар Євген Клопотенко, шоумен Анатолій Анатоліч і блогерка Меліса Садик.

Як повідомляв Укрінформ, на Закарпатті під час благодійного марафону зібрали кошти на дві автівки та 66 дронів для ЗСУ.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version