NewsOnline24

У Москві почалися облави на мігрантів після теракту в «Крокусі»

Силовики Москви розпочали облави на мігрантів / Фото: УНІАН

Раніше була інформація про аналогічні облави в Підмосков'ї.

Після теракту в підмосковному «Крокусі» силовики Москви розпочали облави на мігрантів. Вони шукають перенаселені квартири та місця, де можуть жити нелегальні мігранти, зокрема громадяни Таджикистану.

Про це пише пропагандистський Telegram-канал Baza.

За даними каналу, в московських відділках поліції сформували групи силовиків.

«Їхнє завдання — поквартирно обійти практично всі будинки на своїй території у пошуках квартир, де можуть жити нелегальні мігранти. Рейди почали з 1 квітня…. У багатьох районах співробітники вже почали ходити по квартирах. Однак у деяких відділках інструктаж ще не провели (він запланований найближчим часом)», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 22 березня у підмосковному Красногорську у концертному залі Crocus City Hall сталася стрілянина під час концерту гурту «Пікнік». У РФ повідомили, що жертвами атаки стали 144 особи. Частина з них загинула від вогнепальних поранень, частина – під час пожежі.

Після цього у Підмосков'ї російські силовики влаштували масові рейди у місцях, де мешкають мігранти з Центральної Азії.

Через сплеск ксенофобії до вихідців із Центральної Азії після теракту в Підмосков'ї Киргизстан закликав своїх громадян відвідувати Росію лише у разі потреби. Також повідомляли, що навіть на окупованих територіях росіяни перевіряють громадян Таджикистану.

До чого можуть призвести такі настрої, розповів політолог Олександр Морозов.

tsn.ua

Exit mobile version