NewsOnline24

У Запоріжжі біля навчального закладу знайшли пакунок із 10 гранатами

Відео У Запоріжжі офіцер служби освітньої безпеки виявив поблизу навчального закладу пакунок із боєприпасами різних модифікацій та запал.

Про це повідомила поліція області, передає Укрінформ.

"Боєприпаси різних модифікацій та запал УЗРГМ у поліетиленовому пакунку офіцер безпеки виявив за приватним гаражем, розташованим поряд із закладом освіти", — йдеться у повідомленні.

Поліцейський викликав правоохоронців із відповідних служб, забезпечивши охорону небезпечної території та обмеживши до неї доступ.

Слідчо-оперативна група та вибухотехніки під час обстеження території виявили 3 гранати DM52A2, гранати DM61, М67 і М-50, 4 корпуси Ф-1 та підривник типу УЗРГМ.

Особливо небезпечні боєприпаси поліцейські знешкодили за межами міста шляхом підриву, решту направили на дослідження до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Як повідомлялось, у Запоріжжі дії проєкт “Офіцер служби освітньої безпеки”, мета якого захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни росії проти України та створити безпекове середовище після війни.

Фото: НПУ

www.ukrinform.ua

Exit mobile version